ltzh-CNenfrdeplrues

visainfo.lt – visa informacija vienoje vietoje! Įmonių ir verslo info gidas kompiuteryje ir telefone

thumbsitoma-uab-logotipas

EUROPOS PARKETAS, specializuotas salonas, UAB SITOMA - medinės grindys, kietmedžio masyvo ir kitos parketlentės, parketas, grindys sporto salėms

Adresas: Teatro g. 10-12,LT-03107, VILNIUS, Lietuva

Įmonės kodas: 123291726
PVM kodas: LT232917219

Tel. Nr.: (8 5) 261 7158
Mob. Nr.: 8 698 49 020

El. paštas: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.
Tinklalapis: www.europarketas.lt


EUROPOS PARKETAS, specializuoto salono UAB SITOMA VEIKLA: medinės grindys, kietmedžio masyvo ir kitos parketlentės, parketas, grindys sporto salėms, vonioms ir baseinams, PVC grindys, terasos, „JUNKERS“ firmos lakai, dažai, alyvos – didmeninė, mažmeninė prekyba. Įmonė bendradarbiauja su keliomis dešimtimis parketo, trisluoksnių parketlenčių ir kitokių medinių grindų gamintojų, todėl turi galimybę pasiūlyti, ko gero, didžiausią grindų asortimentą Lietuvoje bei pagal kiekvieno kliento individualius poreikius parinkti optimaliausią variantą.

UAB „Sitoma“ specializuotas salonas „Europos parketas“ dirba nuo 1995 metų. Pagrindinė įmonės veiklos kryptis yra medinės grindys, jų įrengimas ir priežiūra. Bendrovė visoje Lietuvoje įrengia patalpų vidaus grindis, lauko terasas ir sporto grindis. Paslaugas atlieka aukštos kvalifikacijos meistrai su profesionalia įranga. Taip pat atlieka įrengtų grindų priežiūros darbus – vidaus grindų ar terasų valymą, plovimą bei atnaujinimą peralyvuojant.

„Europos parketas“ savo klientams siūlo platų medinių grindų asortimentą. Viena iš jų rūšių – parketlentės – namams suteikia išskirtinį jaukumo ir šilumos įspūdį. Ši natūrali medinių grindų danga puikiai tinka šildomų grindų įrengimui bei pasižymi plačia raštų, spalvų gausa.

Įmonė yra daugelio garsių pasaulio gamintojų atstovai, o partneriai ir klientai įmonę vertina už patikimumą, kompetenciją ir profesionalumą savo srityje. Bendrovė gali didžiuotis, kad tarp įgyvendintų projektų, greta šimtų namų, butų ir biurų yra tokie objektai, kaip Siemens arena Vilniuje, Kauno sporto halė, Vilniaus koncertų ir sporto rūmai, Valdovų rūmai, Vilniaus universitetas, ne viena ambasada ir ambasadorių rezidencija.

„Europos parketas“, specializuotas salonas, UAB „Sitoma“:

Tiekia ir įrengia medines grindis gyvenamosioms ir visuomeninės paskirties patalpoms, sporto salėms ir lauko terasoms.

Atlieka grindų ir lauko terasų priežiūrą (valymas, plovimas, alyvavimas, poliravimas ar kt.).

Tiekia grindų įrengimo medžiagas, klijus, lakus, alyvas, priežiūros priemones.

Įmonė visose veiklos grandyse siekia kokybės ir individualaus priėjimo prie kiekvieno kliento.

Patikėkite savo medines grindis UAB „Sitoma“ salonui „Europos parketas“ – nuo pat jų įrengimo etapo iki nuoseklios priežiūros. Įmonė pasirūpins: medinių grindų ir jų įrengimui būtinų medžiagų (klijų, lakų, alyvos) atvežimu į numatytą vietą, profesionaliai atliktais įrengimo darbais. Taip pat bendrovė siūlo specialias medinių grindų valymo, plovimo, alyvavimo bei poliravimo paslaugas.

EUROPOS PARKETAS, specializuoto salono UAB SITOMA PRODUKTAI IR PASLAUGOS:    

VIDAUS GRINDŲ, LAUKO TERASŲ, SPORTO GRINDŲ PREKYBA IR ĮRENGIMAS. UAB „Sitoma“ parduoda ir  visoje Lietuvoje įrengia vidaus grindis, lauko terasas ir sporto grindis. Paslaugas atlieka aukštos kvalifikacijos meistrai, darbai atliekami su profesionalia įranga. Taip pat atliekami įrengtų grindų priežiūros darbai – vidaus grindų ar terasų valymas, plovimas bei atnaujinimas peralyvuojant.

Trisluoksnės parketlentės. Trisluoksnės parketlentės šiuo metu yra ko gero populiariausios iš visų medinių grindų rūšių. Jų trisluoksnė konstrukcija (kai trys sluoksniai klijuoti stačiai vienas kito atžvilgiu) yra viena stabiliausių ir patikimiausių, įrengimas gana greitas ir paprastas, jas galima kloti tiek „plaukiojančiu“ būdu, tiek klijuojant prie pagrindo ir daugumą rūšių galima įrengti esant grindų šildymui.

Medienos masyvo grindys. Medienos masyvo grindys tai nesenstanti klasika ir ilgaamžiškumas. Jos gaminamos iš ištisinės neklijuotos medienos. Tokios grindys gali būti atnaujinamos šlifuojant daugiau kartų nei įprastos trisluoksnės parketlentės.

Dvisluoksnės parketlentės. Dvisluoksnės parketlentės yra gaminamos iš dviejų sluoksnių, kurių apatinis dažniausiai būna daugiasluoksnė fanera, o viršutinis – matomas ir eksploatuojamas vientisos medienos sluoksnis.
     
Raštuotаs skydinis parketas. Raštuotas skydinis parketas – tai Vienos klasika, Austrijos dvarų kultūros dalis. Parketo raštai sukurti Austrijoje. Dalis jų remiasi senosiomis tradicijomis, dalis yra šiuolaikiški.
     
Eglutės. Eglutės raštai įrengiant parketą paprastai būna dviejų rūšių. Įprasta „Eglutė“ – kuomet stačiakampės parketo lentelės jungiamos 90° kampu priglaudžiant vienos lentutės galą prie kitos šono. „Chevron eglutė“ – kuomet parketo lentelių galai yra nupjauti 45° kampu ir lentutės tarpusavyje jungiamos 90° kampu priglaudžiant galą su galu.

Medinės grindys voniose ar baseinuose. Medinės grindys drėgnose patalpose yra įrengiamos tik iš tam tinkamų egzotiškos medienos rūšių ir kitų tam skirtų medžiagų pagal specialią technologiją.
     
Terasos. Įmonė atstovauja „Exterpark“ (Ispanija) ir „Bamboo X-treme“ (Olandija) prekinius ženklus. „Exterpark“ – vienas seniausių ir garsiausių prekinių ženklų lauko terasų rinkoje. „Bamboo X-treme“ – ko gero pačios stabiliausios, patvariausios ir ilgaamžiškiausios terasos.

WPC kompozito terasos. WPC kompozito terasos yra skirtos Ieškantiems dar didesnio atsparumo ir ilgaamžiškumo nei gali suteikti natūrali mediena. WPC terasų privalumas, kad jos nereikalauja priežiūros, jų nereikia alyvuoti kiekvieną sezoną, jos beveik nekeičia spalvos ir neblunka.

Sporto grindys. „Junckers“ – vienas garsiausių sporto grindų gamintojų, rekomenduojamas FIBA ir kitų tarptautinių sporto federacijų. Šiuo metu „Junckers“ sporto grindys yra įrengtos ne tik daugelyje garsių pasaulio salių ir arenų, kuriose vyksta olimpinės ar kitos aukščiausio lygio varžybos, bet ir šimtuose mokyklų, gimnazijų sporto salių, sportinių šokių salių ir skvošo klubų.

PVC grindys. Kai reikia, kad grindys atrodytų tarsi medinės, bet būtų atsparios tiek pažeidimams tiek drėgmei ir nereikalautų jokios ypatingos priežiūros – rekomenduojamos tekstūrinės medžio dekoro PVC grindų plokštes.

Bambuko grindys. Dėl taikomos išskirtinės gamybos technologijos, apdoroto pluošto bambuko grindys yra ypatingai kietos bei patvarios. Tai natūrali vandeniui atspari medžiaga, kuri dėl drėgmės poveikio mažiau plečiasi ir traukiasi.

PVC grindys. Kai reikia, kad grindys atrodytų tarsi medinės, bet būtų atsparios tiek pažeidimams tiek drėgmei ir nereikalautų jokios ypatingos priežiūros, siūlomos tekstūrinės medžio dekoro PVC grindų plokštes.    

Ąžuolinės grindys. Ąžuolinės grindys – tai nesenstančios klasikos palikimas, suteikiantis namams išskirtinę išvaizdą, pelnančią daugelio simpatijas. Ąžuolo mediena yra itin tvirta žaliava, iš kurios pagamintos ąžuolinės grindys dėl savo savybių, atnaujinimo galimybių, tinkamos priežiūros tarnaus ne vieną dešimtmetį.

Medinės grindys. Per daugiau kaip 20 metų veiklos, įgyta didelė patirtis dirbant su medinėmis grindimis, suformavo garsių ir patikimų tiekėjų ratą, todėl klientams garantuojamos profesionalias paslaugas, labai didelis medinių grindų pasirinkimas ir aukštą kokybė. Parduodamos medinės grindys – aplinkai draugiškas pasirinkimas, kuris namams suteiks jaukumo, savitumo, pabrėš išskirtinumą.

Parketlentės, parketlenčių gamyba. Parketlentės – natūrali medinių grindų danga, dažnai tampanti medžio masyvo grindų dangos alternatyva. Parketlentės yra gaminamos iš natūralaus atsinaujinančio šaltinio. Parketlentės tinka namuose, kuriuose yra sergančiųjų kvėpavimo takų ligomis, kadangi yra anti-alergiškos – nesukelia, neprovokuoja alerginių reakcijų. Taip pat parketlentės pasižymi nesudėtingu montavimu, jos gali būti naudojamos norint įrengti šildomas grindis.

„Junckers“ lakai ir alyvos grindims. „Junckers“ – grindų gamintojas, kuris greta grindų sukūrė, testavo ir jau kelis dešimtmečius sėkmingai gamina grindų apdailos ir priežiūros medžiagas – lakus, alyvas, grindų priežiūros priemones.

Integruotos šviečiančios LED grindjuostės. Šviečianti integruota „Admonter“ grindjuostė – estetiškai labai švarus, išgrynintas, paprastas ir harmoningas sprendimas jungiant grindis su siena. Grindjuostė sudaryta iš bazinio aliumininio profilio, kuris yra sumontuojamas pradinėje statybos darbų fazėje, šablono padedančio sumontuoti bazinį profilį reikiamame aukštyje ir apsaugančio nuo galimų klaidų rizikos, ir apdailinės dalies, kuri montuojama apdailos darbų pabaigoje įrengus grindis.

Medinė sienų apdaila.

RAKTINIAI ŽODŽIAI:

Parketas, parketlentės, medinės grindys, grindys iš medžio, grindų įrengimas, medinės grindys sportui, sporto grindys, terasos, alyva grindims, lakas grindims, parketo klojimas, egzotiška mediena, grindų šlifavimas, grindų lakavimas, grindų alyvavimas, grindų priežiūra, grindų renovacija, apdailos profiliai, grindų priedai, trisluoksnės parketlentės, masyvo grindys, dvisluoksnės parketlentės, raštuotаs skydinis parketas, eglutės, grindys vonioms, grindys baseinams, terasos, sportinės grindys, bambuko grindys, grindų lakai, grindų alyvos, PVC grindys
Žymės: alyva grindims, azuolines grindys, Bambuko grindys, Dvisluoksnės parketlentės, grindų įrengimas, grindų lakai, grindys baseinams, grindys iš medžio, grindys sporto salėms, grindys vonioms, kietmedžio masyvo parketlentės, lakas grindims, Medienos masyvo grindys, medinės grindys, medinės grindys sportui, Medinės grindys voniose ar baseinuose, medinių grindų alyvos, medinių grindų įrengimas, parketas, parketlenčių gamyba, parketo įrengimas, parketo klojimas, PVC grindys, Raštuotаs skydinis parketas, specializuotas grindų salonas Europos parketas, Sporto grindys, terasos, Trisluoksnės parketlentės, WPC kompozito terasos
Pasidalink:

Įmonių straipsniai, naujienos, akcijos ir specialistų patarimai

  • Numatytas
  • Antraštė
  • Data
  • Atsitiktiniai
įkelti daugiau visų įkėlimui laikykite nuspaustą SHIFT klavišą įkelti visus