ltzh-CNenfrdeplrues

visainfo.lt – visa informacija vienoje vietoje!

Skaitmeniniai odontologiniai tyrimai – geriausiems rezultatams pasiekti

Skaitmeniniai odontologiniai tyrimai – geriausiems rezultatams pasiekti Skaitmeniniai odontologiniai tyrimai – geriausiems rezultatams pasiekti

Šypsenos akademija, UAB

sypsenosakademija.lt

Šiuolaikinės skaitmeninės technologijos odontologijos srityje leidžia palengvinti visus reikiamus medicininius tyrimus, taupo pacientų ir gydytojų laiką bei paverčia visą gydymo procesą maksimaliai maloniu tiek fiziškai, tiek emociškai. „Šypsenos akademija“ – viena pirmųjų odontologijos klinikų Lietuvoje pasiekusi bemaž visų procesų skaitmenizavimą. Tai didžiulis žingsnis odontologijos srityje leidžiantis pranokti pacientų lūkesčius.

Odontologijos klinikoje „Šypsenos akademija“ atliekamos radiologinės diagnostikos itin palengvina gydytojų darbą ir pagreitina dantų gydymo procesą:

  • 3D kompiuterinė tomograma.
  • Skaitmeninė panoraminė rentgenograma.
  • Dentalinė rentgenograma.

Skaitmeniniai odontologiniai tyrimai

Panoraminės ir dantų rentgenogramos yra saugios, kadangi skaitmeninių technologijų dėka, paciento apšvita sumažinama keliomis dešimtimis procentų.

Planuojant implantacijas ar kitokias chirurgines procedūras, būtinai atliekama 3D kompiuterinė tomograma. Šis tyrimas leidžia pamatyti vidines organizmo struktūras ir nustatyti jų pakitimus. Remiantis 3D tomograma, gydytojas tiksliai numato būsimo implanto vietą kaule, įvertina kaulinių bei minkštųjų audinių būklę implantacijos srityje. Tai garantuoja sėkmingas implantacijas bei kitas protezavimo procedūras. 3D kompiuterinė tomograma taip pat gelbsti diagnozuojant dantų šaknų skilimus, rezorbcijas, aptinkant svetimkūnius šaknų kanaluose, vertinant kaulo būklę aplink dantis.

Skaitmeninė panoraminė rentgenograma parodo bendrą viršutinio ir apatinio žandikaulių kaulų bei juose esančių dantų vaizdą, viršutinio žandikaulio sinusus, apatinio žandikaulio nervų kanalus, smilkininio žandikaulio sąnario padėtį. Įprastai ši rentgenograma reikalinga  tiriant bendrą dantų ir žandikaulių būklę, planuojant ir vertinant didesnės apimties protezavimo procedūras, prieš protinių ir retinuotų dantų šalinimą, taip pat periodonto būklės įvertinimui.

Dentalinėje rentgenogramoje vertinami vieno ar kelių dantų vainikai, šaknys, periodonto raištis bei jį supantis kaulas. Odontologas, remdamasis šiuo tyrimu,  gali nustatyti šaknų kanalų ilgį, jų išsidėstymą, diagnozuoti kariozinius dantų ar jų šaknų pažeidimus, periodonto kišenių gylį.

Skaitmeniniai odontologiniai tyrimai

„Šypsenos akademijos“ pacientams (taip pat ir gydytojams) labai patogu tai, kad visi reikalingi skaitmeniniai radiologiniai tyrimai atliekami vienoje vietoje, ten kur vyksta ir visas tolimesnis gydymas: gydytojas iš karto, tyrimo metu, gali įvertinti situaciją kompiuterio ekrane bei aptarti su jumis; o visos klinikoje padarytos rentgenogramos saugomos archyvuose, o jei pacientas pageidauja, įrašomos į skaitmenines laikmenas.

3D intraoralinis ir 3D veido skeneriai leidžia į skaitmeninę erdvę perkelti visas dantų ir veido struktūras, kurios vėliau naudojamos jūsų sveikos šypsenos modeliavimui. Vos kelių minučių tyrimas, specialių programų dėka, leidžia parinkti pacientui labiausiai tinkančią dantų formą, spalvą bei priderinti ją prie veido bruožų. Ypač „Šypsenos akademijos“ pacientams patinka tai, kad šių modernių technologijų dėka jie gali „pasimatuoti“ savo būsimą šypseną – pamatyti, kaip ji realiai atrodys. Tai leidžia aiškiau įsivaizduoti, koks rezultatas yra siekiamas bei su geresne nuotaika „atlaikyti“ visus gydymo etapus.

Pasidalink:

Įmonių straipsniai, naujienos, akcijos ir specialistų patarimai

  • Numatytas
  • Antraštė
  • Data
  • Atsitiktiniai
įkelti daugiau visų įkėlimui laikykite nuspaustą SHIFT klavišą įkelti visus