visainfo.lt – visos reklamos paslaugos, interneto svetainių kūrimas, SEO optimizavimas.

Skysti tapetai, siūlomi WOLCOLOR GROUP - kūrybingas požiūris į sienų dekorą

Skysti tapetai, siūlomi WOLCOLOR GROUP - kūrybingas požiūris į sienų dekorą Skysti tapetai, siūlomi WOLCOLOR GROUP - kūrybingas požiūris į sienų dekorą

Pirmieji japonų architektūros bei dekoro elementai, pasiekę Europą tik XIX a. pradžioje, žaibiškai pritraukė to meto menininkų ir visuomenės dėmesį. Net peržengus XXI a. slenkstį japonų kūrybiškumas nenustoja žavėti Vakarų visuomenės. Vienas ryškiausių to įrodymų − neseniai UAB „Wolcolor group“ Lietuvos statybų rinkai pristatytos išskirtinės vidaus sienų ir lubų apdailos naujovės „Walldecor“ bei „Oriental Coat“. Prognozuojama, kad ši tradicinių tapetų ir dažų alternatyva, prigijusi itin išrankioje Japonijos rinkoje, susilauks dėmesio ir mūsų šalyje.

Skysti tapetai

„WALLDECOR“ ir „ORIENTAL COAT“ prigijusios išrankioje Japonijos rinkoje, turėtų tapti puikiai žinomos ir mūsų šalyje. UAB „Wolcolor Group“ siūlo produktus, kurie įdomūs ne tik įprastam pirkėjui, ieškančiam, kaip suteikti naują išvaizdą būsto interjerui, tačiau patrauklūs ir statybinių bei apdailos medžiagų specialistams su būsto apdaila susiduriantiems kasdieniniame darbe. Esant pageidavimui, vadybininkai gali atvykti pas Jus ir atvežti dominančių prekių pavyzdžius, katalogus, pateikti savo rekomendacijas ar konkrečius pasiūlymus.

Skysti tapetai

Sienų ir lubų dangos („skysti tapetai“)

UAB „Wolcolor group“ atstovaudama dvi skirtingas japonų kompanijas platina jų produkciją ne tik Baltijos šalių regione, bet ir visoje Europos Sąjungoje. „T. Murakami & Co“ gamina sienų ir lubų dangas iš medvilnės ir vilnos pagrindo, dar kitaip žinomo prekiniu ženklu „WALLDECOR“. Iš rinktinio smėlio susidedančios „TOKYO FUKKO“ apdailinės medžiagos ir „MURACO“ kanapės pluošto aukščiausio lygio tapetai mūsų šalyje turėtų pasirodyti artimiausiu metu.

Tuo tarpu kita japonų kompanija „Fujiwara Chemical Co.“, Ltd. gamina sienų ir lubų dangas šilko pagrindu. Medžiagos pasižymi ypač aukšta kokybe ir kruopščiai atrinktomis sudedamosiomis dalimis. Prekinis ženklas žinomas „ORIENTAL COAT“ pavadinimu.

Skysti tapetai

„WALLDECOR“ - tai alternatyva dažytoms ir tapetuotoms sienoms

Japoniška sienų ir lubų danga „WALLDECOR“, tai alternatyva dažytoms ir tapetuotoms sienoms. Į sudėtį įeina natūralios medžiagos: medvilnė, vilna, maistinis želatinas, ąžuolo žievė, gėlių lapeliai, žėrutis ir kitos sudedamosios dalys. Gamintojai įvairiai derindami komponentus, siūlo 26 skirtingas medžiagos rūšis ir papildomas modifikacijas. Ši medžiaga turi puikią išvaizdą, lengvai ir paprastai užtepama ant dengiamo paviršiaus. „WALLDECOR“ sudėtyje nėra kenksmingų cheminių junginių, tai ekologiškas produktas.

Skysti tapetai

 Medžiagos charakteristikos

• Itin greitas paruoštų paviršių padengimas (standartinis trijų kambarių butas per 2 dienas);

• Spalvinė įvairovė bei galimybė maišyti ir kombinuoti dekorus;

• Ekologiška medžiaga;

• Komfortiška medžiaga: gerina šilumos ir garso izoliaciją, sienos „kvėpuoja“, nesugeria dulkių į save;

• Ilgaamžiška medžiaga: neišblunka spalva, medžiaga elastinga, atspari sienų įtrūkimams.

• Galima panaudoti dar kartą, t.y., pernešti ant kitų sienų ar į kitas patalpas.

• Šiuolaikinis dizainas, nepakartojami spalviniai deriniai, tinka tiek gyvenamosioms tiek visuomeninės paskirties patalpoms.

• Dirbant su šia medžiaga, nevargina jokie nemalonūs kvapai ar galvos skausmai - tai švarus, dulkių nesukeliantis darbas, o ir remonto metu nėra jokių bėdų, kad bus išteptos grindys, baldai ar kiti daiktai.

Skysti tapetai

Dengimo technologija

wolinstr

Dengiamo paviršiaus paruošimas:

1. Atidžiai apžiūrėti dengiamą paviršių, pašalinti blogai besilaikančius grunto, dažų, tinko ar gipso kartono gabalėlius. Paviršius turi būti tolygus, švarus, sausas. Sujungimo arba skilusias vietas apdoroti polimeriniu glaistu (atspariu vandeniui) ar „rotbandu“. Jei yra glaistoma paviršių būtina gerai išdžiovinti.

2. Paruoštas paviršius padengiamas specialiai tam paviršiui skirtu gruntu. Pirmam sluoksniui naudoti „VIVACOLOR“ alkindinį gruntą „ROBOTIX“. Šiam pilnai išdžiuvus būtina dengti antrą sluoksni baltu akriliniu dažu „SNIEŽKA EKO“ ar bet kokios kitos kompanijos akriliniu dažu/gruntu. Arba galite naudoti japonišką gruntą „AKU BONN“, kuris yra vandens pagrindu, bet taip pat dengiamas dvejais sluoksniais. Ypatingai svarbu kruopščiai nugruntuoti visą ruošiamą plotą: paviršius turi būti vientisai baltas.

3. Paruošus ir gerai išdžiūvus paviršiui, (grunto džiovimo laiką pasitikrinti gamintojo instrukcijoje), galima dengti japonišką sienų dangą.

Pastaba: Jei nugruntavus paviršių, atsiranda neaiškios kilmės dėmės, „oro burbulai“, juos būtina pašalinti pakartotinai nugruntuoti alkidiniu gruntu arba „AKU BONN“.

Dengimo būdai. Medžiagą galima dengti dviem būdais:

1.Rankiniu būdu - plastikinėmis ar metalinėmis mentelėmis. Jei dirbama metalinėmis „špakliuotėmis“, tai jos turi būti nerūdijančio plieno ir švarios.

2. Purkšti specialiu „ABN“ kompanijos pulverizatoriumi (UAB „Wolcolor group“ parduoda tiek ir nuomoja šį prietaisą). Nupurškus pulverizatoriumi, paviršių reikia švelniai prispausti mentele.

Medžiagos paruošimas. Paruošimui reikalingas šiltas, malonus rankai nuo 10° – 35°C vanduo, bei plastikinis apie 20-60 l talpos indas ar vonelė. Maišelio turinys išpilamas į sausą indą, lengvai ranka pamaišomas ir užpilamas vandeniu (reikalingas vandens kiekis nurodytas ant pakuotės). Masė gerai išmaišoma, kad neliktų sausų gumulėlių bei stambių junginių, paliekama 30–40 min. išbrinkti. Išbrinkusi masė prieš dirbant dar kartą permaišoma, jeigu reikia įpilama šiek tiek vandens. Gauta masė yra paruošta naudojimui.

Džiūvimo laikas. 24 – 72 valandos, priklausomai nuo aplinkos temperatūros ir drėgnumo lygio patalpoje.

Įpakavimas/Išeiga. Vienoje pakuotėje medžiagos kiekis 0,6 – 1 kg. Vienos pakuotės išeiga vidutiniškai – 4m² purškiant ir 3 – 3,5m² glaistant, priklausomai nuo įgudimo. Vidutiniškai per dieną (8 val.) galima nuglaistyti apie 40 m², naudojant pulverizatorių galima padengti 80 m².

Medžiaga paruošiama darbui kelių nesudėtingų žingsnių pagalba.

1. Įpilame maišelio turinį į sausą/švarų indą;

2. Sausą medžiagą atsargiai permaišome. Venkite dulkių patekimo į akis ir burnos ertmę;

3. Medžiagą užpilame šiltu vandeniu (kiekis nurodytas ant kiekvieno maišelio skirtingas) ir paliekame 30 - 40 min. išbrinkti;

4. Išbrinkusią medžiagą dar kartą gerai permaišome, įpilame vandens jeigu trūksta;

5. Paruoštą medžiagą darbui ant sienų ir lubų galite dengti dviem būdais: mentele ar pulverizatoriumi.

 

 

 

 

Daugiau informacijos:

infopuslapis

Pasidalink:

Įmonių straipsniai, naujienos, akcijos ir specialistų patarimai

  • Numatytas
  • Antraštė
  • Data
  • Atsitiktiniai
įkelti daugiau visų įkėlimui laikykite nuspaustą SHIFT klavišą įkelti visus