visainfo.lt – visos reklamos paslaugos, interneto svetainių kūrimas, SEO optimizavimas.

Skysti tapetai WALLDECOR - dekoratyvinė natūrali sienų danga iš Japonijos

Skysti tapetai WALLDECOR - dekoratyvinė natūrali sienų danga iš Japonijos Skysti tapetai WALLDECOR - dekoratyvinė natūrali sienų danga iš Japonijos

Pirmieji japonų architektūros bei dekoro elementai, pasiekę Europą tik XIX a. pradžioje, žaibiškai pritraukė to meto menininkų ir visuomenės dėmesį. Net peržengus XXI a. slenkstį japonų kūrybiškumas nenustoja žavėti Vakarų visuomenės. Vienas ryškiausių to įrodymų − UAB „Wolcolor group“ Lietuvos statybų rinkai pristatytos išskirtinės vidaus sienų ir lubų apdailos naujovę „WALLDECOR“. Ši tradicinių tapetų ir dažų alternatyva, mėgstama itin išrankioje Japonijos rinkoje jau susilaukė dėmesio ir mūsų šalyje.

skysti-tapetai-wolcolor3

UAB „Wolcolor Group“ vienintelė Lietuvoje ir Europos Sąjungoje pristato japonų kompanijos „T. Murakami & Co“ gaminamas sienų ir lubų dangas iš medvilnės ir vilnos pagrindo, dar kitaip žinomas prekiniu ženklu „WALLDECOR“. Skysti tapetai „WALLDECOL“ įdomūs ne tik įprastam pirkėjui, ieškančiam, kaip suteikti naują išvaizdą būsto interjerui, tačiau patrauklūs ir statybinių bei apdailos medžiagų specialistams su būsto apdaila susiduriantiems kasdieniniame darbe.

skysti-tapetai-wolcolor2

Japoniška sienų ir lubų danga „WALLDECOR“ - tai alternatyva dažytoms ir tapetuotoms sienoms. Į sudėtį įeina natūralios medžiagos: medvilnė, vilna, maistinis želatinas, ąžuolo žievė, gėlių lapeliai, žėrutis ir kitos sudedamosios dalys. Gamintojai įvairiai derindami komponentus, siūlo 26 skirtingas medžiagos rūšis ir papildomas modifikacijas. Ši medžiaga turi puikią išvaizdą, lengvai ir paprastai užtepama ant dengiamo paviršiaus. „WALLDECOR“ sudėtyje nėra kenksmingų cheminių junginių, tai ekologiškas produktas.

skysti-tapetai-wolcolor1

 

Skystų tapetų „WALLDECOR“ privalumai:

 • Itin greitas paruoštų paviršių padengimas (standartinis trijų kambarių butas per 2 dienas);   
 • Spalvinė įvairovė bei galimybė maišyti ir kombinuoti įvairius dekorus; 
 • Ekologiška medžiaga;
 • Komfortiška medžiaga: gerina šilumos ir garso izoliaciją, sienos „kvėpuoja“, nesugeria dulkių į save; 
 • Ilgaamžiška medžiaga: neišblunka spalva, medžiaga elastinga, atspari sienų įtrūkimams;
 • Galima panaudoti dar kartą, t.y., pernešti ant kitų sienų ar į kitas patalpas;
 • Šiuolaikinis dizainas, nepakartojami spalviniai deriniai, tinka tiek gyvenamosioms tiek visuomeninės  paskirties patalpoms;
 • Dirbant su šia medžiaga, nevargina jokie nemalonūs kvapai ar galvos skausmai - tai švarus, dulkių nesukeliantis darbas, o ir remonto metu nėra jokių bėdų, kad bus išteptos grindys, baldai ar kiti daiktai.

 

skysti-tapetai-wolcolor4

 

Daugiau informacijos:

infopuslapis

Pasidalink:

Įmonių straipsniai, naujienos, akcijos ir specialistų patarimai

 • Numatytas
 • Antraštė
 • Data
 • Atsitiktiniai
įkelti daugiau visų įkėlimui laikykite nuspaustą SHIFT klavišą įkelti visus