Visos reklamos paslaugos, interneto svetainių kūrimas, SEO optimizavimas: info@visainfo.lt

SOLUM LT, UAB grindų salonas - grindys, grindų danga

Adresas: Savanorių pr. 284a,LT-44001, KAUNAS, Lietuva

Įmonės kodas: 303094869
PVM kodas: 100007949011

Tel. Nr.: 8 612 24 885


Filialai: VILNIUS

SOLUM LT, UAB grindų salono VEIKLA: Grindys, grindų danga. Laminuotos grindys, medinės grindys, ąžuolo parketas, terasinės lentos, parketlentės, masyvo lentos, kamštinės grindys, grindų įrengimas.

"Solum" grindų salonas dirba ne tik mažmeninėje prekyboje Kaune, bet ir didmeninėje laminuotų grindų rinkoje visoje Lietuvoje.

SOLUM LT, UAB PRODUKTAI:

SOLUM LAMINUOTOS GRINDYS:

,,Classen" gamintojo produkcija išsiskiria ypatingai suderintu kainos ir kokybės santykiu. Aukšta kokybė už prieinamą kainą. Platus spalvų ir raštų asortimentas. Produkcija gaminama Vokietijoje, tau užtikrina aukštą kokybės lygį. 

"Krono Original" gaminamos grindų dangos išsiskiria labai geru kokybės ir kainos santykiu. Šis laminato gamintojas yra vienas iš didžiausių pasaulyje. Produkcija gaminama Vokietijoje, tai užtikrina aukštą kokybinį lygį.

"Balterio" laminuotų grindų dangų gamintojas iš Belgijos. Šis laminatas yra aukščiausio kokybinio lygio. Savo asortimente "Balterio" turi išskirtinio dizaino ir technologijų produkciją.

MEDINĖS GRINDYS:

Vienetinis parketas: Ąžuolo parketas - vertinantiems prabangą, ilgaamžiškumą ir praktiškumą. Ąžuolo parketas pasižymi tamsesniu atspalviu, kietumu, mažesniu reagavimu į patalpos mikroklimato pokyčius. Uosio parketas - pasižymi subtilumu ir praktiškumu. Uosio parketas yra šviesios švelnios, šviesios spalvos.

Terasinės grindys -"Solum" grindų salone rasite grindis skirtas terasoms, montuoti šalia baseinų, ar net saunose. Prekiaujame masyvo grindimis, kurios skirtos montuoti lauke. Terasinės grindys gaminamos iš sibiro maumedžio, kuris yra ypač atsparus temperatūros pokyčiams. Mediena yra kruopščiai atrinkta, o aukšta gamybos kokybės kontrolė užtikrina, tik kokybiškos produkcijos pateikimą klientams. Ši produkcija yra gaminama Lietuvoje. 

"Solum" grindų salonas taip pat atsovauja "Hortus" gamintoją iš Italijos. Šio gamintojo gaminamos terasinės grindys pasižymi labai patogiu montavimu ir išskirtine išvaizda. Lengva šio gamintojo produktus surinkti ir vėl greitai išrinkti, tai labai svarbu kavinėms, restoranams ar viešbučiams, kurie nori turėti įspūdingą terasą.

Parketlentės - Parketas: "Solum" grindų salone jūs rasite dviejų ir trijų sluoksnių parketlenčių (parketo), kurios gaminamos Lietuvoje, Čekijoje, Lenkijoje ir Švedijoje.

"Baltic Wood" gamintojo produkcija išsiskiria labai geru kokybės ir kainos santykiu. Šis trisluoksnių parketlenčių gamintojas didžiausią savo pagamintos produkcijos dalį parduoda vakarų europoje, kas įrodo jo aukštą kokybinį lygį. Savo asortimente turi tradicinius parketlenčių raštus, taip pat ir siekia ieškoti naujovių, kurias galėtų pasiūlyti savo klientams visame pasaulyje.

"Kahrs" gamintojas iš Švedijos, seniausias ir didžiausias trisluoksnių parketlenčių gamintojas pasaulyje. Trisluoksnių parketlenčių technologiją šis gamintojas išrado 1941 metais ir ją užpatentavo. "Kahrs" grindys vertinamos visame pasaulyje už labai aukštą kokybę. Didžiuojamės, kad "Solum" grindų salonas yra vieninteliai šio gamintojo atstovai Lietuvoje.

Masyvo lentos (grindinės lentos arba grindlentės): ištisinės, neklijuotos, nedygiuotos, obliuotos ir profiliuotos iš visų keturių pusių medžio lentos skirtos grindų dangai. Tai ekologiškos, patvarios, elegantiškos ir išvaizdžios natūralios medinės grindys skirtos įvairių patalpų apdailai. Renkantis įvairias grindų rūšis ir jų apdailos medžiagas galima sukurti jaukią, komfortišką ir išvaizdžią namų aplinką, tenkinančią net ir išrankiausią pirkėją ar interjero specialistą.

FLOOVER GRINDYS: Tai PVC, kamštinės dangos ir laminuotų grindų hibridas. Floover kamštinės grindys yra visiškai natūralus produktas sukurtas naudojant naujausias technologijas. Naujas dizainas apjungiantis geriausias kamštinių dangų ir pvc dangų savybes. Tolimose šiltose šalyse, išsidėsčiusiose Viduržemio jūros vakaruose – Ispanijoje, Portugalijoje, Graikijoje, kai kuriuose Alžyro, Maroko, Tuniso rajonuose, Italijos ir Prancūzijos pietuose, - auga kamštiniai ąžuolai (Quercus Suber L), kurių žievė turi unikalią korinę struktūrą. Kiekviename kubiniame centimetre yra nuo 30 iki 42 milijonų šios struktūros akučių.

GRINDŲ MONTAVIMO MEDŽIAGOS IR PRIEDAI GRINDIMS: Solum" grindų salone jūs rasite visas medžiagas, kurių jums prireiks montuojant grindis. Prekiaujame: grindjuostėmis, paklotais, sujungimo juostomis, slenkstukais. Taip pat galime pasiūlyti visas reikalingas medžiagas grindų lakavimui, alyvavimui ir klijavimui.

Apdailos profiliai - išsirinkus grindis klientai dažniausiai pamiršta apie apdailos profilius, kurių prireikia galutinėje grindų montavimo stadijoje. Geriausi gamintojai savo asortimente turi visus reikiamus apdailos profilius prie jūsų išsirinktos grindų dangos, todėl atspalvis bus identiškas grindims.

SOLUM LT, UAB PASLAUGOS:

Grindų įrengimas: Pagrindo paruošimo darbai, grindų klojimo darbai, grindjuosčių montavimo darbai ir kt.

SOLUM LT, UAB FILIALAI:

KAUNAS: SOLUM LT, UAB centrinė būstinė; Savanorių pr. 284a; Tel. 8 612 24 885

VILNIUS: S. Žukausko g. 41; Tel. 8 620 32 492

solum-beka-atlikti-darbai

RAKTINIAI ŽODŽIAI:

Grindys, grindų, dangos, laminuotos grindys, medinės grindys, terasinės grindys, parketlentės, parketas, lauko grindys, vidaus grindys, masyvo grindys, kamštinės grindys, natūralios grindys, PVC grindys, grindjuostės, slenkstukai, apdailos profiliai, grindų apdaila, kamštiniai ąžiuolai, masyvo lentos, vienetinis parketas, PVC grindų danga, Floover, Floover grindys, medinė grindų danga, parketo grindų danga, grindų įrengimas, grindų montavimo medžiagos, grindų salonas Vilniuje, grindų salonas Kaune, grindys Vilnius, grindys KaunasPasidalink:

Įmonių straipsniai, naujienos, akcijos ir specialistų patarimai

  • Numatytas
  • Antraštė
  • Data
  • Atsitiktiniai
įkelti daugiau visų įkėlimui laikykite nuspaustą SHIFT klavišą įkelti visus