visainfo.lt – visos reklamos paslaugos, interneto svetainių kūrimas, SEO optimizavimas.

Specializuota baldų ir interjero prekių parduotuvė - AUDĖJO BALDŲ CENTRAS

Specializuota baldų ir interjero prekių parduotuvė - AUDĖJO BALDŲ CENTRAS Specializuota baldų ir interjero prekių parduotuvė - AUDĖJO BALDŲ CENTRAS

Baldai - vieni iš svarbiausių akcentų namų interjere, todėl kviečiame apsilankyti „Audėjo baldų centre“ ir padovanoti savo namams naujus baldus. „Audėjo baldų centras“ - specializuota baldų parduotuvė, kurioje po vienu stogu, klientai suras platų minkštųjų bei korpusinių svetainės, miegamojo, virtuvės, valgomojo, jaunuolio, biuro, prieškambario baldų pasirinkimą. Taip pat galite įsigyti rūbų kabyklų, veidrodžių, kilimų, čiužinių ir kitų namų apstatymo prekių, yra buitinės technikos skyriai.

Specializuota baldų ir interjero prekių parduotuvė

„Audėjo baldų centras“, įkurtas 1998 m. yra vienas didžiausių baldų prekybos tinklų Lietuvoje, kurį rasite Vilniaus mieste. Taip pat baldus galite įsigyti ir neišėję iš namų internetinėje parduotuvėje www.audejobaldai.lt, kur rasite visus bendrovės siūlomus baldus vienoje vietoje.

Specializuota baldų ir interjero prekių parduotuvė2016 m. „Audėjo“ įmonių grupė įsigijo Laisvės pr. 62 esantį prekybos centrą, kuris pirkėjams duris atvėrė  2016 m. kovo pabaigoje. „Audėjas“ investavo apie 2 mln. Eur baldinių audinių fabriko technologijoms modernizuoti ir apie 300 tūkst. Vilniaus prospekte įsigytam pastatui atnaujinti ir moderniam 5,23 tūkst, m2 baldų prekybos centrui įkurti. Persikeldamas „Audėjo prekybos centras“ senojo prekybos centro stogą pakeitė stikliniu, įrengė elektrą taupantį LED apšvietimą, prekybos salių erdvės pritaikė baldų ekspozicijai, kad pirkėjui būtų patogu ir jauku.

Specializuota baldų ir interjero prekių parduotuvė


Šiame šiuolaikiškame prekybos centre įsikūrusi „Audėjo prekybos centro“ baldų parduotuvė siūlo platų įvairių užsienio ir Lietuvos gamintojų baldų ir namų interjero aksesuarų asortimentą. Baldų centro siūlomų prekės ženklų spektras nuolat auga. Įmonės vadybininkai nuolat lankosi tarptautinėse baldų parodose JAV, Ispanijoje, Italijoje, Malaizijos, Lenkijoje, Vokietijoje, kad užmegztų tiesioginius ryšius su gamintojais, kurių produkcija atitinka klientų poreikius. Čia galima įsigyti prabangių klasikinių didžiausio JAV gamintojo „Ashley Furniture Industries“, Inc. ir modernių didžiausios Lenkijos baldų gamybos įmonės „Black Red White“ SA baldų, kitų žinomų prekinių ženklų produkcijos: „Benix“, „BRW“, „D&D import“, „Dolmar“, „Fadome“, „FM Bravo“, „Gala meble“, „Golab“, „Gumotex“, „Libro“, „Meblocross“, „ML meble“, „Opti sofa“, „Paged“, „Signal“, „Stolkar“, „Taranko“, „Wajnert“, „Werxal“, „Wojcik“ ir kt.

Specializuota baldų ir interjero prekių parduotuvė

„Audėjo baldų centro“ parduotuvėse rasite interjero prekių iš viso pasaulio: JAV, Turkijos, Italijos, Čekijos, Lenkijos, Ukrainos, Kinijos, Malaizijos, t.t, kurioms kiekvieną mėnesį yra rengiamos specialios akcijos.

Specializuota baldų ir interjero prekių parduotuvė

„Audėjo baldų centro“ darbuotojai visuomet pasiruošę patarti ir padėti pirkėjui išsirinkti kokybiškus ir ilgaamžius baldus!

Specializuota baldų ir interjero prekių parduotuvė

AUDĖJO PREKYBOS CENTRAS, UAB

Daugiau informacijos: www.audejobaldai.lt

AUDĖJO PREKYBOS CENTRAS, UAB infopuslapis

Pasidalink:

Įmonių straipsniai, naujienos, akcijos ir specialistų patarimai

  • Numatytas
  • Antraštė
  • Data
  • Atsitiktiniai
įkelti daugiau visų įkėlimui laikykite nuspaustą SHIFT klavišą įkelti visus