visainfo.lt – visos reklamos paslaugos, interneto svetainių kūrimas, SEO optimizavimas.

Specialus pasiūlymas 10 nugaros masažų kursui MASAŽO NAMUOSE

Specialus pasiūlymas 10 nugaros masažų kursui MASAŽO NAMUOSE Specialus pasiūlymas 10 nugaros masažų kursui MASAŽO NAMUOSE

„Masažo namai“ kviečia pasinaudoti pasiūlymu ir įsigyti 10–ties gydomojo nugaros masažų kursą už 120 Eur. Pasitikite pavasarį žvalūs ir sveiki! Juk sveika nugara – puikios savijautos pagrindas.

Nugaros masažus profesionaliai atlieka, patyrę, kvalifikuoti, „Masažo namai“ specialistai.

Kuponą galite įsigyti čia: https://masazonamai.dovanu-kuponai.lt/

UAB „Masažo namai“ savo duris Vilniuje atvėrė 2006 metais. Čia masažai atliekami ilgametę patirtį turinčių, kvalifikuotų, medicininį išsimokslinimą įgijusių masažuotojų arba kineziterapeutų rankomis, taip pat naudojant specialią įrangą. Visi dirbantys specialistai nuolat tobulinasi masažavimo srityje, gilina žinias siekdami geriausių rezultatų, todėl kiekvienas masažas Vilniuje esančiuose „Masažo namuose“ yra ypatingas.

Kiekvienam klientui suteikiama individuali konsultacija, kurios metu išsiaiškinami poreikiai, problemos, o tuomet pritaikoma gydymo metodika, parenkamas masažas ar kitas kūno sveikatinimo būdas – gydomieji ar limfodrenažiniai masažai, veido procedūros ir dar daug kitų.

MASAŽO NAMAI, UAB

Daugiau informacijos: www.masazonamai.lt

MASAŽO NAMAI, UAB infopuslapis

Pasidalink:

Įmonių straipsniai, naujienos, akcijos ir specialistų patarimai

  • Numatytas
  • Antraštė
  • Data
  • Atsitiktiniai
įkelti daugiau visų įkėlimui laikykite nuspaustą SHIFT klavišą įkelti visus