visainfo.lt – visos reklamos paslaugos, interneto svetainių kūrimas, SEO optimizavimas.

Spygliuočių ir lapuočių statybinė, tarinė ir malkinė mediena

Spygliuočių ir lapuočių statybinė, tarinė ir malkinė mediena Spygliuočių ir lapuočių statybinė, tarinė ir malkinė mediena

Atsigręžkite į senovinius statinius ar gaminius jie visi yra iš medžio. Visai nesenai žmogus gyveno gamtoje ir imdavo iš jos aplinkos supančias gėrybes. Dėl to dažniausia gamybinė priemonė būdavo medis. Jį rinkdavosi dėl lengvo apdirbimo, bet ilgainiui susidurdavo su ilgaamžiškumo problemomis. Tik atsiradus kitom medžiagom jos užvaldė rinką. Bet šiai dienai visi vėl grįžta prie medžio, nes mes jį išmokome apdirbti ir išsprendėme visas iškilusias problemas dėl jo ilgaamžio naudojimo.

Šiai dienai yra išrasta įvairių technologijų ir priemonių medienai apdirbti. Paruošta mediena pagal naujausias technologijas tampa ne tik puikia priemone gamyboje, bet išlieka ilgai nepakitusi ir tarnauja kaip ir kitos gamybinės priemonės. Be to ji lengvai apdirbama. Skandinavai jau senai atrado, kad medis yra universaliausia priemonė bet kokiai gamybai, o lietuviai tai dar tik atranda, dėl to prekyba mediena pradeda naują etapą ir Lietuvoje.

Iš medienos gaminami gaminiai turi unikalų dizainą ir raštą, nes kiekvienas medis atrodo kitaip. Kad ir kokias medžiagas pasirinktumėte gamyboje – medis pati ekologiškiausia priemonė. Statybine mediena naudojant medį Jūsų namas atrodys ne tik originaliai, bet ir atitiks visus ekologiškus standartus.

Spygliuočių ir lapuočių statybinė, tarinė ir malkinė mediena

Įmonė UAB „Log Forest“ gamina ir prekiauja spygliuočių ir lapuočių statybine, tarine ir malkine mediena. Bndrovė gamina pušinę, eglinę, beržinę, juodaksninę pjautinę  medieną, taip pat 3 metrų ilgio spygliuočių ir lapuočių malkinę medieną.

Visa mediena atitinka aukščiausius kokybės reikalavimus. Bendrovė paruošia medieną pagal visus šiuolaikinius standartus atitinkančias technologijas arba individualius Jūsų reikalavimus. Tinkamai paruošta statybinė mediena tampa ilgaamžė ir nepaveikiama aplinkos.

UAB „Log Forest“ įkurta 2009 m. Kolektyvas turi didelę patirtį tiek miškininkystės srityje, tiek medienos gamyboje. Nuo 2012 m. bendrovė yra Lietuvos miško savininkų asociacijos narė. Pagrindinės UAB „Log Forest“ veiklos kryptys yra: miško su žeme pirkimas, stataus miško pirkimas iškirtimui, padarinės medienos pardavimas, padarinės medienos pirkimas, miškotvarkos projektų darymas, biržių atrėžimas, nemokamos konsultacijos miško savininkams.

UAB „Log Forest“ buveinė yra Varėnoje, tačiau sėkmingai veiklą vykdo visoje LIETUVOJE.

LOG FOREST, UAB

Daugiau informacijos: www.logforest.lt

LOG FOREST, UAB infopuslapis

Pasidalink:

Įmonių straipsniai, naujienos, akcijos ir specialistų patarimai

  • Numatytas
  • Antraštė
  • Data
  • Atsitiktiniai
įkelti daugiau visų įkėlimui laikykite nuspaustą SHIFT klavišą įkelti visus