Visos reklamos paslaugos, interneto svetainių kūrimas, SEO optimizavimas: info@visainfo.lt

Starterių ir generatorių remontas bei jų dalių pardavimas AUTOSERVISAS remonto centre

Starterių, generatorių remonto centru AUTOSERVISAS pasitiki daugelio Lietuvos miestų vairuotojai Starterių, generatorių remonto centru AUTOSERVISAS pasitiki daugelio Lietuvos miestų vairuotojai

„Starterių ir generatorių remonto centras AUTOSERVISAS“ Jums siūlo starterių ir generatorių remonto, gedimų diagnozavimo paslaugas visiems automobiliams, žemės ūkio ir statybinei technikai, kėlimo įrangai, žoliapjovėms bei motociklams. Visiems suremontuotiems starteriams ar generatoriams taikoma 3 mėn. garantija. Šiuo centru pasitiki daugelio Lietuvos miestų vairuotojai – užsukite ir Jūs!

Starterių, generatorių remonto centru AUTOSERVISAS pasitiki daugelio Lietuvos miestų vairuotojai

Be generatorių ir starterių remonto, centre yra atliekami ir kiti automobilių remonto darbai. Teikiamos ir visos autoelektriko paslaugos - diagnozuojami variklio gedimai, remontuojami prietaisų skydeliai, montuojamos signalizacijos. Remontuojami sunkvežimių liftų, kondicionierių, aušinimo sistemų ventiliatorių, valytuvų elektros varikliai. Teikiamos pakabos ir važiuoklės, vairo kolonėlių remonto paslaugos. Keičiami tepalai, greičių dėžės ir sankabos, virinami duslintuvai bei kėbulai.

Starterių, generatorių remonto centru AUTOSERVISAS pasitiki daugelio Lietuvos miestų vairuotojai

Antano Vitkaus „Starterių, generatorių remonto centro AUTOSERVISAS“ meistrai greitai ir kokybiškai atliks starterių ir generatorių diagnostiką, visuomet patars, pakonsultuos ir parinks tai, ko labiausiai reikia kliento automobiliui. Reikalingą detalę vairuotojai gali išsirinkti čia pat esančioje parduotuvėje, o jei nėra – ji užsakoma. Jei ryte užsakomos automobilių dalys, jos parduotuvėje būna po pietų.

Esant poreikiui, prekės gali būti pristatomos tiesiai klientui. Parduotuvėje klientai gali įsigyti naujus starterių, generatorių mazgus ir jų atsargines dalis, kondicionieriaus siurblių guolius, generatoriaus sankabinius skriemulius, generatoriaus dirželius. Taip pat pilstomus tepalus, tepalų filtrus ir kitas automobilių prekes.

Starterių, generatorių remonto centru AUTOSERVISAS pasitiki daugelio Lietuvos miestų vairuotojai

„Starterių, generatorių remonto centro AUTOSERVISAS“ bendradarbiauja su didžiausiais Plungės autoservisais, kurie noriai naudojasi jo paslaugomis bei prekėmis.

Starterių, generatorių remonto centru AUTOSERVISAS pasitiki daugelio Lietuvos miestų vairuotojai

Starterių, generatorių remonto centras AUTOSERVISAS, A.Vitkaus IV

Daugiau informacijos: www.estarteris.lt

Starterių, generatorių remonto centras AUTOSERVISAS, A.Vitkaus IV infopuslapis

Pasidalink:

Įmonių straipsniai, naujienos, akcijos ir specialistų patarimai

  • Numatytas
  • Antraštė
  • Data
  • Atsitiktiniai
įkelti daugiau visų įkėlimui laikykite nuspaustą SHIFT klavišą įkelti visus