visainfo.lt – visos reklamos paslaugos, interneto svetainių kūrimas, SEO optimizavimas.

Statybos ir sandėlių mechanizacijos specialistų mokymai Vilniaus Jeruzalės DRMC

Statybos ir sandėlių mechanizacijos specialistų mokymai Vilniaus Jeruzalės DRMC Statybos ir sandėlių mechanizacijos specialistų mokymai Vilniaus Jeruzalės DRMC

Šiandien atliekamiems darbams statybos, pramonės ir transporto sektoriuose žmogaus fizinės jėgos praktiškai nebepakanka. Kokybiškam ir efektyviam darbų vykdymui pasitelkiama įvairi mechanizuota technika bei įranga, kuri palengvina ir pagreitina darbą. Norint saugiai ir efektyviai dirbti su mechanizuotais įrenginiais būtina ne tik turėti pakankamą teorinių žinių lygį, bet ir turėti atitinkamus praktinius gebėjimus valdyti šiuos įrenginius.

VŠĮ Vilniaus Jeruzalės darbo rinkos mokymo centre rengiami autokrautuvų ir elektrinių krautuvų vairuotojai, bokštinio, tiltinio, automobilinio kranų operatoriai, traktorių vairuotojai ir kiti statybinę bei sandėlio techniką valdantys specialistai. Mechanizuotų įrenginių valdymas ir priežiūra – bene griežčiausiai teisiniu aspektu reglamentuota darbo sritis, kai ypatingai svarbu, kad specifinę įrangą darbe naudojantis asmuo turėtų atitinkamus pažymėjimus bei nuolat atnaujintų turimas žinias.

Statybos ir sandėlių mechanizacijos specialistų mokymai

DĖMESIO! Nuo 2020 m. sausio 13 d. startuoja mokymai:

  • Autokrautuvo ir elektrinių krautuvu vairuotojas išmoks saugiai atlikti įvairių krovinių pakrovimą, transportavimą, sukrovimą, laikantis sandėliavimo principų.
  • Bokštino / Tiltinio / Automobilinio kranų / hidromanipuliatoriaus operatorius gebės gebėti valdyti kranus iš valdymo kabinos ar nuotoliniu valdymo pultu, saugiai kelti įvairaus svorio ir gabaritų krovinius, perkelti ir sandėliuoti krovinius pagal kabinėtojo signalus, parinkti kėlimo reikmenis pagal stropavimo schemas, vykdyti statybos montavimo darbus.
  • TR1 / SM kategorijų traktorininkas išmoks valdyti, kontroliuoti traktorių, savaeigių kelių tiesimo, statybos darbų bei žemės statinių priežiūros mašinų darbą, teisingai parinkti eksploatacines medžiagas ir jas keisti, saugiai važiuoti keliais, teisingai įvertinti atsiradusias kliūtis.

    Statybos ir sandėlių mechanizacijos specialistų mokymai

Kitas mokymų datas rasite čia: https://www.vjdrmc.lt/uploads/TVARKARA%C5%A0%C4%8CIAI_2020/Mechanizacija_I.pdf

Informacija ir registracija:

Tel. (8 5) 269 7369

Mob. 8 698 56 093

El.p. Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

VILNIAUS JERUZALĖS DARBO RINKOS MOKYMO CENTRAS, VŠĮ

Daugiau informacijos: www.mokymas.eu

VILNIAUS JERUZALĖS DARBO RINKOS MOKYMO CENTRAS, VŠĮ infopuslapis

Pasidalink:

Įmonių straipsniai, naujienos, akcijos ir specialistų patarimai

  • Numatytas
  • Antraštė
  • Data
  • Atsitiktiniai
įkelti daugiau visų įkėlimui laikykite nuspaustą SHIFT klavišą įkelti visus