visainfo.lt – visos reklamos paslaugos, interneto svetainių kūrimas, SEO optimizavimas.

Statybos įrankių ir įrangos, sodo priežiūros technikos nuoma SINC įrankių nuomos skyriuose

Statybos įrankių ir įrangos, sodo priežiūros technikos nuoma SINC įrankių nuomos skyriuose Statybos įrankių ir įrangos, sodo priežiūros technikos nuoma SINC įrankių nuomos skyriuose

„SINC įrankių nuoma“ – statybos įrankių ir įrangos, sodo priežiūros technikos nuomos centras, sėkmingai vykdantis veiklą Vilniuje ir Kaune. „SINC įrankių nuomos“ skyriuose statantys, remontuojantys ar aplinką prižiūrintys privatūs asmenys ir statybinės organizacijos gali itin palankiomis sąlygomis išsinuomoti jiems reikalingą įrankį ar įrangą.

Įmonė nuomoja: statybos, remonto įrankius ir įrangą; valymo įrangą; aplinkos priežiūros įrankius ir įrangą; pastolius ir lauko aptvėrimus (tvoras); keltuvus, kėlimo techniką; lengvųjų automobilių priekabas; perdangos statramsčius; kitą įrangą.

„SINC įrankių nuomos“ centras priklauso įmonei UAB „SINC RENTALIS“, įsteigtai 2006 m. Vilniaus mieste. Tais pačiais metais startavo elektroninis įrankių nuomos katalogas www.sinc.lt, kuriame greitai ir patogiai galite rasti Jus dominantį įrankį. 2007 m. įmonė pasirašė bendradarbiavimo sutartis su patikimais tarptautiniais koncernais „BOSCH“ ir „HILTI“ dėl elektrinių statybos įrankių tiekimo. Klientų pageidavimu nuo 2008 m. asortimentas buvo papildytas ne tik statybos įrankių ir įrangos, bet ir lauko aplinkos priežiūros įranga. 2012 m. įmonė išplėtė savo veiklą, atidarydama naują „SINC įrankių nuomos“ skyrių Kaune. Siekdama būti pasiekiama visoje Lietuvoje, artimiausiu metu įmonė turi planų toliau plėsti savo veiklą ir kituose Lietuvos miestuose.

Statybos įrankių ir įrangos, sodo priežiūros technikos nuoma SINC įrankių nuomos skyriuose

Nuosekliai ugdydami personalo įgūdžius bei kvalifikaciją, įmonė užtikrina sklandų konsultavimą prekių asortimento ir teikiamų paslaugų klausimais. „SINC įrankių nuomos“ komanda kryptingu ir nuosekliu darbu siekia kiekvienam klientui pateikti jo lūkesčius viršijantį nuomos pasiūlymą. Įmonė operatyviai ir kokybiškai teikia ne tik nuomos, bet konsultacines, transportavimo ir kitas paslaugas.

„SINC įrankių nuomos“ punktus rasite Vilniuje, adresu Verkių g. 42 (Mob. 8 699 55 838) ir Kaune - Elektrėnų g. 1B (Mob. 8 640 20 080).
Daugiau informacijos: http://www.visainfo.lt/giluminis-betono-vibratorius-su-dazniu-keitikliu-wacker-sinc-rentalis-irankiu-nuoma-93936

SINC RENTALIS, UAB

Daugiau informacijos: www.sinc.lt

SINC RENTALIS, UAB infopuslapis

Pasidalink:

Įmonių straipsniai, naujienos, akcijos ir specialistų patarimai

  • Numatytas
  • Antraštė
  • Data
  • Atsitiktiniai
įkelti daugiau visų įkėlimui laikykite nuspaustą SHIFT klavišą įkelti visus