ltzh-CNenfrdeplrues

visainfo.lt – visa informacija vienoje vietoje! Įmonių ir verslo info gidas kompiuteryje ir telefone

SVALBONO KLINIKA, UAB - medicinos paslaugos

Adresas: Tilžės g. 11A,LT-78291, ŠIAULIAI, Lietuva

Įmonės kodas: 302445728

Tel. Nr.: (8 41) 39 0073
Mob. Nr.: 8 610 44 844
Faks.: (8 41) 59 5398SVALBONO KLINIKA, UAB VEIKLA: Medicinos paslaugos. Klinikoje teikiamos paslaugos: kraujagyslių chirurgija, hemorojaus gydymas, psichoterapija, reumatologija, endoskopija, širdies ir kraujagyslių ligos, šlapimo sistemos ligos, alergologija ir imunologija, ausų-nosies-gerklės ligos, nervų ligos, virškinimo ligos, krūtų onkochirurgija, odos ir veneros ligos, chirurginės ligos, endokrinologija, ginekologija, akių ligos, ortopedija traumatologija, detoksikacija, skrandžio ir storosios žarnos endoskopiniai tyrimai pacientui miegant, sveikatos patikrinimo programos, gydymas ozonu.

Klinika yra daugiaprofilinė gydymo įstaiga, kurioje dirba vieni geriausių Šiaulių gydytojai specialistai. Klinikos istorija prasidėjo nuo 1996 m., kai Šiaulių krašte buvo įkurta pirmoji privati gydymo įstaiga – V. Svalbono klinika. Klinika įkurta šalia senojo TV bokšto.

Klinikos istorija buvo labai įdomi, sudėtinga ir turininga. 2009 m. pastatytas naujas modernus trijų aukštų pastatas pagerino darbo sąlygas, paslaugų kokybę ir prieinamumą, įkurta uždaroji akcinė bendrovė „Bokšto klinika“. 2010 m. nuspręsta pakeisti pavadinimą į Svalbono klinika UAB, kad pacientams būtų suprantamai ir gerai atpažįstama, jog buvusios pirmosios ir dabartinės klinikos įkūrėjas yra žinomas Šiaulių krašto gydytojas – aukščiausios kvalifikacijos Šiaulių ligoninės Vidaus ligų klinikos Gastroenterologijos skyriaus vedėjas Valdimaras Svalbonas.

Klinika bendradarbiauja su kitomis gydymo įstaigomis, atvyksta profesoriai, docentai, medicinos mokslų daktarai, turintys didžiausią teorinę ir praktinę patirtį Lietuvoje, iš Vilniaus ir Kauno didžiųjų universitetinių klinikų.

Daugumą tyrimų: kaklo kraujagyslių, skydliaukės, krūtų, pilvo organų, genitalijų, urologinės sistemos echoskopijos, gali būti atliekamos gydytojų specialistų konsultantų tą pačią dieną. Atliekami virškinimo organų endoskopiniai tyrimai, panaudojant skaitmeninę videosistemą. Šalia veikia laboratorija, dauguma tyrimų atliekami tą pačią dieną.

Siekiame tapti prestižine sveikatos priežiūros įstaiga, teikiančia sveikatos priežiūros paslaugas pagal Tarptautinių ir Europos standartų reikalavimus bei PSP rekomendacijas, taikant pažangiausias moksliškai pagrįstas technologijas ir vaistus.

Klinika yra sudariusi sutartį su Šiaulių teritorine ligonių kasa, todėl drausti pacientai su siuntimais už gydytojų specialistų konsultacijas, echoskopinius, endoskopinius tyrimus moka tik priemoką, išrašomi kompensuojamieji vaistai. Sutartis su Valstybinio socialinio draudimo fondo valdybos Šiaulių skyriumi leidžia išrašyti nedarbingumo pažymėjimus.

Esame tam, kad išspręstumėm visas su Jūsų sveikata susijusias problemas.

SVALBONO KLINIKA, UAB PASLAUGOS:

AKIŲ LIGOS: akių ligų gydytojai (oftalmologai) diagnozuoja ir gydo regos sutrikimus bei akių ligas (glaukomą, kataraktą, akies uždegimus, trumparegystę, toliaregystę ir kt.), parenka akinius, skiria medikamentinį gydymą, pataria ir numato indikacijas operacijoms.

ALERGOLOGIJA IR IMUNOLOGIJA: alergologai konsultuoja, diagnozuoja ir gydo suaugusiųjų ir vaikų alergines ligas (atopinį dermatitą, alerginę dilgėlinę, įvairių medžiagų sukeltas alergines reakcijas ir kitas).

ORTOPEDIJA - TRAUMOTOLOGIJA: ortopedai-traumatologai konsultuoja dėl įvairių sąnarių traumų ir ortopedinių sąnarių patologijos, sąnarių skausmo, teikia pagalbą ūminių raumenų ir skeleto traumų ar susirgimų atvejais. Taip pat gydytojas ortopedas-traumatologas užsiima sporto traumų gydymu.

AUSŲ-NOSIES-GERKLĖS LIGOS - OTORINOLARINGOLOGIJA: otorinolaringologas konsultuoja ir gydo sergančius nosies, ausų, ryklės, gerklų ir balso stygų ligomis.

CHIRURGINĖS LIGOS: chirurgas diagnozuoja ir gydo bendrąsias chirurgines ligas.

ENDOKRINOLOGIJA: gydytojas endokrinologas diagnozuoja ir gydo ligas, atsiradusias dėl endokrininių liaukų veiklos sutrikimų: sergant diabetu, antinksčių ligomis, esant skydliaukės veiklos sutrikimams ir kt.

ENDOSKOPIJA: tyrimas, kurio metu nudojant specialų prietaisą – endoskopą, gydytojas gali apžiūrėti organą iš vidaus, įvertinti organo būklę, paimti gleivinės audiniųį ištyrimui, atlikti kai kurias gydomąsias procedūras. Skrandžio ir storosios žarnos endoskopiniai tyrimai gali būti atliekami pacientui miegant (taikant bendrinę nejautrą).

GINEKOLOGIJA: gydytojai ginekologai konsultuoja, diagnozuoja ir gydo įvairius ginekologinius susirgimus (gimdos miomą, endometriozę, vaginalinę kandidozę, kiaušidės cistą, menopauzę, mėnesinių ciklų sutrikimus), lytiniu keliu plintančias ligas (sifilį, gonorėją, trichomonozę, chlamidiozę, genitalijų karpas ir kt.), atlieka echoskopijas, diagnozuoja ankstyvąjį nėštumą, konsultuoja ir prižiūri moteris nėštumo laikotarpiu, konsultuoja kontracepcijos ir nevaisingumo klausimais.

HEMOROJAUS GYDYMAS - KOLOPROKTOLOGIJA: gydytojai proktologai diagnozuoja ir gydo tiesiosios, gaubtinės žarnos ir išeinamosios angos sutrikimus bei ligas (hemorojų, tiesiosios žarnos iškritimą, išangės pūlinius, storosios žarnos polipus ir kitas ligas).

KRAUJAGYSLIŲ CHIRURGIJA - ANGIOCHIRURGIJA: kraujagyslių chirurgai konsultuoja, diagnozuoja ir gydo įvairias ligas, kurios atsiranda dėl arterijų ar venų patologijų (kojų venų varikozė, venų refliuksas, giliųjų venų trombozė ir kt.).

KRŪTŲ ONKOCHIRURGIJA: krūtų onkochirurgai diagnozuoja ir gydo įvairias, gerybinio ir piktybinio pobūdžio krūties ligas (cistos, riebalų nekrozė, fibroadenomos, lipomos, krūtų vėžys, krūtų sarkomos, sklerozuojanti adenozė, fibrocistiniai pakitimai, latakų ektazija, mastitas, abscecas ir kt.)

NERVŲ LIGOS NEUROLOGIJA: neurologas tiria ir gydo pacientus su centrinės ir periferinės nervų sistemos ligomis: galvos smegenų kraujotakos sutrikimais – insultais, išeminėmis atakomis, stuburo ostochondroze, radikulitais, išsetine skleroze, epilepsija, Parkinsono liga, taip pat neurozėmis – galvos ir nugaros smegenų augliais, silpnaprotystės sindromais, tame tarpe ir Alzheimerio liga, nervų sistemos uždegimais – encefalitais, meningitais ir daugeliu kitų.

ODOS IR VENEROS LIGOS - DERMATOVENEROLOGIJA: dermatovenerologai diagnozuoja ir gydo odos ligas, kosmetinius odos, nagų ir plaukų pažeidimus, gleivinės pažeidimus bei lytiškai plintančias infekcines ligas.

PSICHOTERAPIJA: psichoterapeutai konsultuoja ir gydo pacientus, kurie turi įvairių psichologinių problemų, nagrinėja gilesnes psichologines įvairių sutrikimų priežastis, padada pacientui suvokti tam tikro savo elgesio ir savijautos priežastis, atrasti efektyviausius problemų sprendimo būdus.

REUMATOLOGIJA: reumatologai tiria, diagnozuoja ir gydo sergančius reumatinėmis kaulų, sąnarių, raiščių ir raumenų ligomis, tokiomis kaip reumatoidinis artritas, osteoporozė, artrozė, nugaros skausmai, podagra, vilkligė, sklerodermija ir kitomis autoimuninėmis ligomis.

ŠIRDIES IR KRAUJAGYSLIŲ LIGOS - KARDIOLOGIJA: kardiologai modernia aparatūra diagnozuoja ir gydo širdies bei kraujagyslių sistemos ligas (arterinę hipertenziją, aterosklerozę, krūtinės anginą, širdies nepakankamumą, ydas, ritmo sutrikimus ir kitas ligas), pataria sveikos gyvensenos ir širdies ligų profilaktikos klausimais.

ŠLAPIMO SISTEMOS LIGOS - UROLOGIJA: urologai konsultuoja, diagnozuoja ir gydo inkstų ir šlapimo takų, prostatos susirgimus (akmenligė, šlapimo takų uždegimai, prostatitai), kitas prostatos ligas (gėrybinė prostatos hiperplazija, prostatos vėžio profilaktika, diagnostika), varpos susirgimai, vyrų ir moterų šlapinimosi sutrikimai, vyrų seksualinio gyvenimo sutrikimus, tiria ir gydo vyrus dėl nevaisingumo. Atlieka pilvo organų, inkstų, šlapimo pūslės, prostatos ultragarsinį ištyrimą, šlapimo pūslės cistoskopiją, prostatos biopsijas (ambulatoriškai).

VIRŠKINIMO LIGOS - GASTROENTEROLOGIJA: gastroenterologai konsultuoja, diagnozuoja ir gydo ūmias ir lėtines virškinimo organų ligas: stemplės, skrandžio ir dvylikapirštės žarnos ligas (opaligę, uždegimus, dispepsijas, gastroezofaginio refliukso ligą ir kt.), žarnų ligas (Krono ligą, opinį kolitą, celiakiją, dirgliosios žarnos sindromą, įvairių priežasčių sukeltus viduriavimus ir vidurių užkietėjimus), kepenų, kasos, tulžies ir latakų ligas (įvairios kilmės hepatitus, pankretitus, cholecistitus,cholangitus ir kt.).

• GYDYMAS OZONU

• DIETOLOGIJA

• SVEIKATOS PATIKRINIMO PROGRAMOS

• DETOKSIKACIJA po ilgalaikio (daugiadienio) alkoholio vartojimo

STEMPLĖS ph-metrija (rūgštingumo tyrimas refliuksui nustatyti): pagrindinis neerozinės ir atipinės gastroezofaginio refliukso ligos formos diagnostinis metodas.Šios formos pasitaiko apie puse iš visų gastroezofaginio refliukso ligos atvejų, taigi endoskopuojant stemplėje jokių pakitimų nematyti.

SKRANDŽIO IR STOROSIOS ŽARNOS ENDOSKOPINIAI TYRIMAI pacientui miegant


RAKTINIAI ŽODŽIAI:

Privati klinika, medicinos centras, privatūs gydymo centrai, gydymo įstaiga, privačios gydymo įstaigos, sveikatos priežiūros paslaugos, laboratoriniai tyrimai, instrumentiniai tyrimai, medicininiai tyrimai, gastroskopija, rektoskopija, kolonoskopija, sigmoskopija, ultragarsiniai tyrimai, spirometrija, elektrokardiograma, elektroencefalograma, EKG, veloergometrija, širdies ir kraujagyslių tyrimas, akių ligų tyrimai, akies dugno tyrimas, akinių parinkimas, regos aštrumo tyrimas, akispūdžio matavimas, ginekologijos tyrimai, ausų, nosies, gerklės ligų tyrimai, specialistų konsultacijos, sveikatos draudimas, ligų profilaktika, kraujo grupės tyrimas, nustatymas, alergenų tyrimai, hormonų tyrimai, tepinėliai, pasėliai, akių gydytojas, akių klinika, akių ligos, alergologas, angiochirurgas, chirurgas, dermatologijos klinika, dermatovenerologas, dietologas, echoskopija, endokrinologas, endoskopija, gastroenterologas, endoskopuotojas, ginekologas, gydymas, ozono terapija, hemorojus, kaklo echoskopija, kardiologas, svalbono klinika, koloproktologas, kraujagyslių chirurgas, krūtų chirurgas, krūtų echoskopija, neurologas, odos ligų klinika, oftalmologas, onkologas, ortopedas traumatologas, pilvo echoskopija, prostata, psichoterapeutas, pulmonologas, urologas, narkozė, klinikos Šiauliuose, akių gydytojai Šiauliuose, stemplės ph-metrija, gydytojas Svalbonas, detoksikacija, išblaivymas, išblaivinimas, išblaivymas šiauliuose, išblaivinimas šiauliuose, išblaivinimas Šiauliai, Svalbono klinika, klinika, Svalbono, gydytojai Šiauliuose, endokrinologas Šiauliai, gastroenterologas Šiauliai, gydymas, echoskopijos Šiauliai, neurologas Šiauliai, kardiologas Šiauliai, akių patikrinimas, klinika Šiauliai, koloproktologas, urologas Šiauliai, kolonoskopija, privati klinika Šiauliuose, specialistų konsultacijos, odos gydytojas (dermatovenerologas) Šiauliuose, endoskopiniai tyrimai narkozėje, akių gydytojas ŠiauliuosePasidalink:

Įmonių straipsniai, naujienos, akcijos ir specialistų patarimai

  • Numatytas
  • Antraštė
  • Data
  • Atsitiktiniai
įkelti daugiau visų įkėlimui laikykite nuspaustą SHIFT klavišą įkelti visus