ltzh-CNenfrdeplrues

visainfo.lt – visa informacija vienoje vietoje! Įmonių ir verslo info gidas kompiuteryje ir telefone

Šviesos diodų lempos OSRAM jau prekyboje! LED – tai ateities šviesa

Šviesos diodų lempos OSRAM jau prekyboje! LED – tai ateities šviesa Šviesos diodų lempos OSRAM jau prekyboje! LED – tai ateities šviesa

OSRAM pristato šviesos diodų lempas Parathom® LED, Luminestra® LED ir KIT LED Pro SubstiTUBE® LED. Prekių ženklas OSRAM – tai 100 metų apšvietimo versle ir 60 metų darbo su LED patirtis. OSRAM - pamatykite pasaulį naujoje šviesoje ...

SubstiTUBE®

Šviesos diodų „fluorescencinė T8“ lempa arba šviesos diodų vamzdinė T8 lempa – galite vadinti kaip norite – yra gaminys, sukurtas pakeisti įprastines ilgas fluorescencines vamzdines lempas. Palyginus su įprastine fluorescencine lempa, turinčia balastą, šviesos diodų vamzdinė lempa sutaupo iki 50 % elektros energijos. OSRAM SubstiTUBE® lempos pasižymi ir visišku saugumu, jos atitinka netrukus atsirasiantį naująjį IEC standartą 62560.

Šviesos diodų lempų šviesos srautas negali būti lyginamas su įprastinių fluorescencinių lempų, nes šviesos diodų lempų šviesa nukreipiama tiesiai į objektą. Įprastinė fluorescencinė lempa išsklaido šviesą visomis kryptimis, ir dalis jos prarandama. Jei lygintume energijos suvartojimą, reikėtų prisiminti, kad įprastinės fluorescencinės vamzdinės lempos su balastu energijos nuostoliai yra vidutiniškai 12 W, o šviesos diodų – tik 1–2 W. Šviesos diodų vamzdinės lempos yra ypač tinkamos šaltuose ar vėsiuose mašinų stovėjimo garažuose, nes jos skleidžia daugiau šviesos vėsioje aplinkoje nei fluorescencinės vamzdinės lempos. Jos taip pat tinkamos patalpose, kur šviesos yra dažnai įjungiamos ir išjungiamos. Jos taip pat gali būti naudojamos vonios kambariuose ar kambariuose, kur apšvietimas reaguoja į judesio daviklius. Kitaip nei fluorescencinės lempos, šviesos diodų vamzdinių lempų naudojimo trukmė nepriklauso nuo junginėjimo, ir jos šviečia visa galia iš karto jas įjungus.

lempos-substitude

PARATHOM® šviesos diodų lempos

Naujos PARATHOM® CLASSIC lempos su šviesos diodais yra puiki alternatyva tradicinėms iki 60 W galios kaitrinėms lempoms. Sutaupoma iki 90% elektros energijos palyginus su kaitrinėmis lempomis. Naujame gaminių sąraše yra šviesos diodų lempos, skirtos naudoti ir su apšvietimo reguliatoriais. Pasirinkti galima iš tradicinio klasikinio formos dizaino, žvakės formos ir dekoratyvinės formos lempų modelių.

Galimos spalvinės temperatūros – šilta arba šalta balta. Vidutinė naudojimo trukmė – iki 25 000 valandų. PARATHOM® PAR 16 šviesos diodų lempos tinkamos kaip papildymas arba alternatyva halogeninėms vietinio apšvietimo lempoms su GU10 cokoliu. 35° šviesos sklaidos kampas, galima spalvinė temperatūra yra šilta arba šalta balta. Vidutinė naudojimo trukmė – iki 35 000 valandų. OSRAM siūlo pilną 5-metų garantiją PARATHOM PRO LED lempoms, 4-metų garantija PARATHOM LED lempoms.*

*- išskyrus PARATHOM DECO (spalvotoms) ir PARATHOM SPECIAL tipams, bei PARATHOM CLASSIC A, B, P ir Globe 15.

lempos-parathorm

LUMINESTRA® LED

Ypač plokščia ir stilinga Luminestra® šviesos diodų lempa yra energiją taupanti ir skirta bendram apšvietimui. Ši tik 10 mm aukščio aliuminio profilio lempa yra lengvai instaliuojama ir gali būti naudojama apšviečiant lentynas ir stiklines vitrinas arba erdvę virš virtuvės stalo. Pilnai montavimui paruoštoje lempoje yra naudojama naujausia OSRAM LED technologija, ir lempa gali skleisti šiltą arba šaltą baltą šviesą. Lempa suvartoja 8 W energijos, o jos naudojimo trukmė yra iki 30 000 valandų.

LUMINESTRA® LED:
• Prizminis gaubtas, užtikrinantis neakinančią šviesą
• Stilingas aliuminio profilis
• Integruotas įjungimo ir išjungimo mygtukas
• Paruošta instaliuoti su 1,6 m bendro ilgio kabeliu ir kištuku
• Šviesos šaltinis, susidedantis iš 6 Golden DRAGON® Plus šviesos diodų

lempos-luminestra

OSRAM KIT LED Pro

KIT LED Pro yra stilingas įleidžiamas į pakabinamas lubas šviestuvas su šviesos diodų lempa, skirtas naudoti vidaus patalpose. Šviestuvas komplekte su GU10 cokolio PARATHOM lempa skleidžiančia malonią šiltą baltą šviesą, kurios spalvinė temperatūra yra 3000 K. Vidutinė lempos naudojimo trukmė yra 15 000 valandų, o pasibaigus naudojimo laikotarpiui, ją lengva pakeisti. Šviestuvas pateikiamas instaliacijai paruoštoje pakuotėje. Nereikia specialių sudedamųjų dalių – gaminys paruoštas įjungti į maitinimo tinklą ir įžiebti. KIT LED PRO netinka naudojant apšvietimo reguliatorius. KIT LED PRO yra tinkamas pasirinkimas bendram ir vietiniam apšvietimui parduotuvėse, restoranuose, viešbučiuose ir namuose.

lempos-led-kit

 

 

Daugiau informacijos:

infopuslapis

Pasidalink:

Įmonių straipsniai, naujienos, akcijos ir specialistų patarimai

  • Numatytas
  • Antraštė
  • Data
  • Atsitiktiniai
įkelti daugiau visų įkėlimui laikykite nuspaustą SHIFT klavišą įkelti visus