Visos reklamos paslaugos, interneto svetainių kūrimas, SEO optimizavimas: info@visainfo.lt

Šviestuvai iš medžio lukšto - netikėtomis šviestuvų formomis ir natūraliais paviršiais siaučianti šviesa

Šviestuvai iš medžio lukšto - netikėtomis šviestuvų formomis ir natūraliais paviršiais siaučianti šviesa Šviestuvai iš medžio lukšto - netikėtomis šviestuvų formomis ir natūraliais paviršiais siaučianti šviesa

Šviestuvai iš medžio lukšto - netikėtomis šviestuvų formomis ir natūraliais paviršiais siaučianti šviesa. Šviesa, žaidžianti spalvinguose, lengvuose šviestuvuose. Sklindanti iš jų ir prasiskverbianti kiaurai per juos. Traukianti ir kartu stebinanti akį. Šildanti, jauki, nors neįprasta, netradiciška. Natūrali ir vis dėlto labai moderni. Taip kontroversiškai šviesą suvokia Ispanijoje įsikūrusios įmonės „Luzifer“ dizaineriai, iš šių prieštarų kuriantys harmonizuojančius, sklaidančius šviesą ir telkiančius erdvę medžio lukšto šviestuvus.

Medžio lukšto šviestuvai iš Ispanijos, paženklinti provokuojamu, bet žaismingu „Luzifer“ prekių ženklu, – tai pasiūlymas tiems, kurie vertina natūralumą, modernų interjero dizainą ir išskirtines talentingų žmonių idėjas. Jie puikiai tiks ir įvairiose privačių namų zonose – virtuvėje, miegamajame kambaryje ar koridoriuje, ir įvairios paskirties viešose erdvėse. Šių neįprasto dizaino šviestuvų įsigyti siūlo „Luzifer“ atstovė Lietuvoje UAB „Naujieji ženklai“.

medzio-luksto-sviestuvai1

Unikalūs netramdomų idėjų...

„Luzifer“ šviestuvams žavesio pirmiausia suteikia medžiaga, iš kurios jie gaminami – medžio lukštas. Šią lengvą, tvirtą ir natūralią medžiagą, apdirbtą pagal modernias technologijas, naudoti šviestuvų gaubtams gaminti yra šiek tiek netikėtas, bet tikrai įdomus ir efektingas sprendimas dėl kelių priežasčių. Pirmiausia iš medžio lukšto galima ne tik išgauti įprastas formas – ovalius, apvalius, stačiakampius gaubtus, bet ir nustebinti neįprasta, tarsi vėjyje plazdančia elegancija, netvarkingai „pašiauštais“ ar – priešingai – subtiliai banguojančiais paviršiais, dar niekur neregėtomis šviestuvų apybraižomis, lyg užklydusiomis iš ekstravagantiškų šviesos genijų svajonių.

medzio-luksto-sviestuvai2

Pavyzdžiui, didžiulės šešialapės gėlės žiedą primenantis 80 cm skersmens dizainerio Miguelo Herranzo šviestuvas „Margarita 80“, ryškiai raudonas, baltas, žalsvas ar margas, švelnia šviesa užlies baro ar kavinės erdvę, paskirstys ją zonomis ir suteiks jaukumo. O balti ar įvairiaspalviai kolekcijos „Saturna“ žiedai, sukurti Oscaro Cerezo, žavi tarp dvigubų sienelių įtaisyto šviesos šaltinio skleidžiama kondensuota vaiskia baltuma. Jei bus pakabinti vienas ar du tokie šviestuvai, jie atrodys labiau tradiciškai, o didesnėje erdvėje suderinti keli ar net keliasdešimt šviestuvų, kaip ir įpareigoja kolekcijos pavadinimas, primins žvaigždėtą nakties dangų ar paslaptinguosius kosmoso ūkus.

medzio-luksto-sviestuvai3

...ir išskirtinių medžiagos ypatybių deriniai

Svarbu tai, kad medžio lukštas gali būti dažomas įvairiomis spalvomis. Derinant kelias spalvas ir išnaudojant skirtingą įvairių medienų raštą, sukuriami netikėti spalviniai efektai, išryškinantys natūralias pačios medžiagos ypatybes ir profesionalių dizainerių talentą. Beje, klientai lukšto spalvas, medienos rūšį, raštus gali išsirinkti patys iš gamintojo siūlomos paletės. O jei šviestuvas gaminamas ne iš ištisos medžio lukšto plokštelės, o iš atskirų juostelių, šios gali būti įvairių skirtingų spalvų, pasirinktų pagal skonį. Toks šviestuvas bus unikalus, pagamintas specialiai jums.

Trečioji priežastis – „Luzifer“ šviestuvų skleidžiama šviesa netik „paslepiama“ už natūralių medžio lukšto juostelių, bet ir švelniai persmelkia juos, todėl jie tampa ne tik nepakartojama gyvenamosios ar viešosios erdvės interjero detale ar net svarbiausiu akcentu, bet ir sukuria itin malonią atmosferą. Peršviečiamų gaubtų įspūdį dar labiau sustiprina medienos rievės – padovanotos pačios gamtos, todėl, nepaisant neretai pašėlusio dizaino, šviestuvai atrodo jaukiai ir šiltai.

medzio-luksto-sviestuvai4

„Luzifer“ šviestuvai – tai daugiau nei tik apšvietimas

Visi „Luzifer“ šviestuvai yra ne tik modernaus dizaino, bet ir naudoja palyginti nedaug elektros energijos, yra patvarūs ir lengvai prižiūrimi. Gaubtai gaminami iš kelių struktūrų medžio lukštų, gali būti laminuoti, glotnesnės ar šiurkštesnės faktūros. Šiuo metu „Luzifer“ pristato daugiau nei 90 medžio lukšto šviestuvų modelių, neskaičiuojant turbūt beribių spalvinės įvairovės pasirinkimo galimybių, o kolekcijos nuolat papildomos.

Šių nepakartojamai atrodančių, iš seniai žinomos, bet naujai taikomos medžiagos – medienos – gaminamų šviestuvų galima įsigyti Vilniuje, Laisvės pr. 125 (Pasaže "Pas Juozapą") įsikūrusiame UAB „Naujieji ženklai“ salone, kurio ekspozicijoje – nemaža dalis ispaniškųjų medžio lukšto šviestuvų. Patinkantį modelį, pasirinktą iš ekspozicijos, katalogo ar susikurtą individualiai, salono darbuotojai užsakys tiesiai iš Ispanijos.

Be „Luzifer“ produkcijos, UAB „Naujieji ženklai“ salone rasite ir daugybę kitokių lauko bei vidaus – lubinių, sieninių, pastatomų – šviestuvų, o čia dirbantys apšvietimo srities profesionalai papasakos apie karščiausias šviestuvų gamintojų naujienas, pristatys šviesos pasaulio tendencijas bei įdomybes, parengs kiekvienam atskiram atvejui tinkamą apšvietimo projektą bei jį įgyvendins, suteiks konsultacijas visais kylančias klausimais.

medzio-luksto-sviestuvai5

NAUJIEJI ŽENKLAI, UAB

Daugiau informacijos:

NAUJIEJI ŽENKLAI, UAB infopuslapis

Pasidalink:

Įmonių straipsniai, naujienos, akcijos ir specialistų patarimai

  • Numatytas
  • Antraštė
  • Data
  • Atsitiktiniai
įkelti daugiau visų įkėlimui laikykite nuspaustą SHIFT klavišą įkelti visus