Visos reklamos paslaugos, interneto svetainių kūrimas, SEO optimizavimas: info@visainfo.lt

Šviestuvų gamyba. GAUDRĖ šviestuvai VINDO - šiuolaikiniai biurų ir namų apšvietimo sprendimai

Šviestuvų gamyba. GAUDRĖ šviestuvai VINDO - šiuolaikiniai biurų ir namų apšvietimo sprendimai Šviestuvų gamyba. GAUDRĖ šviestuvai VINDO - šiuolaikiniai biurų ir namų apšvietimo sprendimai

Šviestuvų gamyba. GAUDRĖ šviestuvai VINDO - šiuolaikiniai biurų ir namų apšvietimo sprendimai. Nuo 2005 metų įmonė „Gaudrė" pradėjo gaminti šviestuvus. Pradžioje tai buvo pavieniai objektai, o laikui bėgant, gamyba išaugo, produkcija gaminama nuolat. Per ilgą laiką įgavome didelę patirtį šviestuvų gamyboje. Kurdami ir gamindami šviestuvus, ypatingą dėmesį skiriame jų kokybei ir dizainui. Šiuolaikinio dizaino sprendimai, pasižymintys subtiliomis formomis ir tvirta technologine argumentacija, kreipia mus minimalizmo link.

Beieškant geriausios dizaino ir technologinės srities sąjungos, gimė šviestuvų serija VINDO. Ši šviestuvų serija nuolat papildoma naujais gaminiais. VINDO stalinis šviestuvas ST-SO LED iškovojo 2012 metų „Geras dizainas" apdovanojimą.

Inovacijos ir išskirtinė specializacija apšvietime visada buvo mūsų varomoji jėga. Siekiame įgyvendinti modernius apšvietimo sprendimus, maksimaliai atitinkančius klientų poreikius. Kurdami VINDO šviestuvus, remiamės šiuolaikinėmis technologijomis ir aukštais kokybės reikalavimais, o kai greta išskirtinis šviestuvų dizainas, mūsų šviestuvai tampa tobulo apšvietimo sprendimu visoms veiklos sritims.

„Gaudrė" sujungia visas esmines gaires, siekiant tobulo apšvietimo sprendimo visoms veiklos sritims: šiuolaikines technologijas, aukštus kokybės
reikalavimus, tobulą šviestuvų dizainą ir apšvietimo ekspertų patirtį.

Mūsų siekiamas tikslas yra kompanijos kompetencija, profesionalumas, patikimumas, gera teikiamų gaminių ir paslaugų kokybė. Siūloma produkcija atitinka projektams Keliamus techninius reikalavimus, pasižymi optimalia kaina, puikia kokybe ir ekonomiškumu.

sviesutuvu-gamyba-gaudre-sviestuvai-vindo6

sviesutuvu-gamyba-gaudre-sviestuvai-vindo5

sviestuvu-gamyba-gaudre-sviestuvai-vindo4 (1)

sviestuvu-gamyba-gaudre-sviestuvai-vindo4 (2)

sviesutuvu-gamyba-gaudre-sviestuvai-vindo2

 

sviesutuvu-gamyba-gaudre-sviestuvai-vindo1

sviestuvu-gamyba-gaudre-sviestuvai-vindo7

GAUDRĖ, UAB

Daugiau informacijos: www.gaudre.lt

GAUDRĖ, UAB infopuslapis

Pasidalink:

Įmonių straipsniai, naujienos, akcijos ir specialistų patarimai

  • Numatytas
  • Antraštė
  • Data
  • Atsitiktiniai
įkelti daugiau visų įkėlimui laikykite nuspaustą SHIFT klavišą įkelti visus