visainfo.lt – visos reklamos paslaugos, interneto svetainių kūrimas, SEO optimizavimas.

TAMEO, UAB - elektrotechnika, kabeliai, elektros spintos

Adresas: Liepų g. 54,LT-92106, KLAIPĖDA, Lietuva

Įmonės kodas: 302333476
PVM kodas: LT100004713718

Tel. Nr.: (8 46) 21 8437
Mob. Nr.: 8 615 89 309
Faks.: (8 46) 25 2946TAMEO, UAB VEIKLA: Elektrotechnika, kabeliai, elektros spintos. Siūlome platų elektrotechninės produkcijos asortimentą: aukštos ir žemos įtampos kabeliai, elektros ir telekomunikacinės spintos bei jų komponentai.

UAB “Tameo” – tai įmonių grupės TAMEO GRUPP OÜ (Estija) narė. Tameo filialai sėkmingai vykdo savo veiklą Tartu (Estija), Rygoje (Latvija), o pati jauniausia šios grupės narė – Klaipėdoje. Tameo įmonių grupės pagrindinė veiklos sritis – didmeninė prekyba kabeliais ir kita elektrotechnine produkcija.

UAB „Tameo“ įkurta 2009 metais ir šiai dienai tai dinamiškai besivystanti įmonė, nuolat didinati elektrotechninės produkcijos atsargas savo sandėliuose. 1500 prekių grupių – toks produkcijos asortimentas yra optimalus ir pastoviai palaikomas sandėliuose Klaipėdoje. Tai aukštos ir žemos įtampos kabeliai, elektros ir telekomunikacinės spintos bei jų komponentai.

Mūsų įmonės siūlomos produkcijos sąrašas nuolat atnaujinamas. Stengiamės įvairinti ir didinti prekių atsargas, priklausomai nuo esamų ir potencialių klientų poreikių. Svarbu, kad visa produkcija, kurią mes siūlome, atitinka kokybės bei aplinkos saugos standartus.

Mūsų tiekėjai – tai stambūs gamintojai elektrotechninės produkcijos ir tarptautinės atstovaujančios įmonės, kurios brangina klientų pasitikėjimą.

Mūsų personalo tikslas – užtikrinti kokybiškų prekių tiekimą laiku ir „iki durų“. Konsultacijos, greita paieška pagal kliento pateiktą specifikaciją, užsakymo vykdymo kontrolė, informavimas apie taikomas nuolaidas bei naujausių gaminių pristatymas – visa tai padeda atitikti klientų reikalavimus ir visiškai patenkinti jų poreikius.

TAMEO, UAB PRODUKTAI IR PASLAUGOS:

Didmeninė prekyba elektrotechnine produkcija

Elektrotechnikos prekės pramonei ir buičiai

Kabeliai žemos ir vidutinės įtampos

Kabeliai (jūrinio sertifikavimo)

Kabelių aksesuarai (movos, antgaliai)

Varinės šinos

Paskirstymo skydai (RITALL)

EUBIQ (mobili elektros instaliavimo kanalais sistema)

Kokybė laiku ir "iki durų".

TAMEO, UAB PARTNERIAI:

Ericsson, TKD, Rittal, Helkama, Eubig, Sofia Med, Draka, Eupen, TELE FONICA Kable, Caicel, CEAM, GARO, DEVI, GALMOX, REKA CABLES, LIET KABELIS, HENSEL, ABB, ENSTO, Pipe Life, Siemens

RAKTINIAI ŽODŽIAI:

Laidas, kabelis, šviestuvas, movos, lempos, antgaliai, automatai, rozetės, jungikliai, kirtikliai, kanalai, lizdas, vamzdis, transformatoriai, šildymas, automatika, instaliacija, TAMEO, eubiq, varinės šinos, šinolaidžiai, el. paskirstymo spintosPasidalink:

Įmonių straipsniai, naujienos, akcijos ir specialistų patarimai

  • Numatytas
  • Antraštė
  • Data
  • Atsitiktiniai
įkelti daugiau visų įkėlimui laikykite nuspaustą SHIFT klavišą įkelti visus