Visos reklamos paslaugos, interneto svetainių kūrimas, SEO optimizavimas: info@visainfo.lt

Tamsoje šviečiantys dažai Acme Light medienai, metalui, betonui, fasadui, tekstilei, stiklui ar net gėlems

Tamsoje šviečiantys dažai Acme Light medienai, metalui, betonui, fasadui, tekstilei, stiklui ar net gėlems Tamsoje šviečiantys dažai Acme Light medienai, metalui, betonui, fasadui, tekstilei, stiklui ar net gėlems

UAB "Matoma" pristato Jums, aukšto technologinio lygio, šviečiantį tamsoje pasaulį.  Naudojant "AcmeLight" dažus, Jūs galite paprastus daiktus, pastatus, automobilius, nesudėtingai, paversti unikaliais ir matomais tamsoje.

Dažų "AcmeLight" kokybė suteikia galimybę įgyvendinti netikėčiausias idėjas interjere, namie, viešose erdvėse ar pramoniniuose pastatuose. "AcmeLight" pagalba įmanoma sukurti įvairaus informacinius, saugumo ir įspėjamuosius ženklus, kurie švies tamsoje nereikalaudami jokių papildomų įrangų. Dažai "AcmeLight" užtikrina nesudėtingą panaudojimą ir ilgalaikį tarnavimą.

"AcmeLight" švytintys dažai skirti dažyti medieną, metalą, betoną, fasadą, tekstilę, stiklą, plastmasę ar net gėles. Šviečiantys dažai - (fotoliuminiscenciniai, šviesą kaupiantys dažai) - dažai, kurie šviečia tamsoje be papildomo šviesos šaltinio. Šviesiu paros metu arba esant dirbtiniams apšvietimui dažai, akumuliuoja (kaupia) šviesos energiją, kurią spinduliuoja tamsoje nuo kelių iki keliolikos valandų. Į dažų sudėtį įeina skaidrus arba šviesus pagrindas.

tamsoje-svieciantys-dazai-acme-light-medienai-metalui-betonui-fasadui-tekstilei-stiklui-plastmasei

"AcmeLight" Facade - švytintys dažai fasadui

Kalbant apie universalų produktą, tai dažai "AcmeLight" facade nusipelno audringų ovacijų. Sienų dekoravimas ir gipso kartoninių pakabinamų lubų, tapetų ir tinko. Paviršiai padengti šiais dažais, dėl juose esančių specialių priedų, patikimai apsaugo nuo grybelio ir pelėsių. O šviesiai mėlyno-žalio švytinčio efekto pavyzdžiui  nuo sienų ar nuo lubų, nesulyginti ne su kuo.

svieciantys-dazai-fasadui

"Acme Light" Glass - švytintys dažai stiklui

Kaip padaryti iš vieno stiklinio servizo du, ir visiškai skirtingus? Jokio stebuklo, tik rankų miklumas ir švytintys dažai "AcmeLight" Glass, skirti stikliniams paviršiams, veidrodžiams, porcelianui ir t.t. Dieną taurės, peleninės, puodukai ar lėkštutės neatkreips jokio dėmesio būdami įprastiniai, kaip visada. Stebuklai prasidės iškart, kai už lango pradės temti. Įprastinis servizas ar baldai išnyks, juos pakeis nauji, tobulai švytintys šviesiai žaliu ar mėlynu švytėjimu.

"AcmeLight" Glass danga pasižymi stipriu patvarumu ir atsparumu oro sąlygoms. Dažai atsparūs vandeniui, įvairiems valikliams, tepalams bei kai kuriems organiniams skiedikliams. Dažai yra aukšto sausumo lygio.

svieciantys-dazai-stiklui

"Acme Light" Textile - švytintys dažai medžiagai

Individualus stilius, išskirtinis įvaizdis- tai visada madinga ir įdomu. Visai nebūtina pirkti brangius dizainerių sukurtus rūbus ar daiktus. Pasijausti tikru dizaineriu ar menininku šiandien gali kiekvienas su dažais "AcmeLight" Textile! Vėliavos, marškinėliai, kepurės, džinsai, kuprinės, rankinės ir kt. garderobo dalys: visa tai gali švytėti naktiniame klube, diskotekoje-  reikia tik panorėti!

"AcmeLight" Textile dažai spalvotai padengia paviršių, kuris tamsoje švyti šviesiai žalia ar mėlyna spalva. Dažai atsparūs net iki 80 skalbimų. Dažai pilnai paruošti dažymui.

svieciantys-dazai-medziagai

"Acme Light" Metal – švytintys dažai metalui

Kam apšviesti objektą, jei jis gali švytėti pats? Užtenka padengti jį storu švytinčiu sluoksniu. "AcmeLight" Metal dažai specialiai sukurti metalui. Tokie dažai ne tik švyti, bet ir apsaugo metalinius paviršius. Automobilių tiuningas, pastatų, patalpų, tvorų ir ženklų dizainas – visi jie gali švytėti naktį be žibintų ir lempų, be akumuliatorių ir elementų.

"AcmeLight" Metal sukuria spalvingą dangą, kuri tamsoje švyti šviesiai mėlyna arba žalia spalva, turi sustiprintą atsparumą oro sąlygoms,  valymo priemonėms, tepalams bei kai kuriems organiniams tirpikliams. Dažai yra aukšto sausumo lygio.

svieciantys-dazai-metalui

"Acme Light" Tree – švytintys dažai medžiui

Mediniams paviršiams  ypač gresia pavojus dėl ultravioletinių spindulių (UV) poveikio. Tam tikrą apsaugos laipsnį tokiems paviršiams gali suteikti skirtingi skiediniai. Tačiau nė vienas iš jų negali atlikti tuo pat metu apsauginę ir dekoro funkcijas. Nė vienas, išskyrus švytinčius tamsoje"AcmeLight" Tree dažus, kurie ne tik apsaugos medieną nuo UV spindulių, bet ir neatpažįstamai pakeis netgi patį banaliausią medinį gaminį, užtenka tik saulei pasislėpti už horizonto.

"AcmeLight" Tree idealiai apsaugo  medinius paviršius, kurie kenčia dėl kritulių ir mechaninių pažeidimų. Produktas yra atsparumas alyvai, tirpikliams, įvairiems plovikliams. Gražūs, išskirtiniai ir praktiški ilgą laiką – būtent taip galima apibūdinti  "AcmeLight" Tree dažus keliais žodžiais.

svieciantys-dazai-medziui

"Acme Light" Concrete – švytintys dažai betonui

Ar galima įsivaizduoti, kad nuobodūs neišsiskiriantys betono paviršiai gali naujai atgimti sutemus?  Prietemoje žėrintis šviesiai žalias keliukas, vedantis į namus, sienos taip pat žėrinčios šviesiai mėlynai nakties sutemoj - tai ne pasakos iliustracija, o tikrų tikriausia realija! Šviečiantys dažai "AcmeLight" Concrete, specialiai sukurti bet kurio tipo betoniniams paviršiams, sugebantys kurti stebuklus!

"AcmeLight" Сoncrete – greitai džiūstantys dažai, sukuriantys spalvingą dangą, kuri švyti šviesiai mėlynos arba žalios spalvos tamsoje. Dažai patvarūs trinčiai bei vandeniui , sukuria kietą, atsparią ir ilgalaikę dangą atsparią įvairioms oro sąlygoms, valymo priemonėms, tepalams bei kai kuriems organinams tirpikliams. Dažai yra aukšto sausumo lygio.

svieciantys-dazai-betonui

"Acme Light" Flower – švytintys dažai gėlėms

Švelnūs rožių žiedai, barchatiniai žibučių lapeliai, margos chrizantemos, tulpės ar pakalnutės - gyvų gėlių kvapą  sunku nemėgti. Bet nustebinti tradicine rožių, tulpių, gvaizdikų ar net lauko ramunių puokšte dar sudėtingiau. Floristų fantazija verta pagyrimo, bet visgi juostelės, karoliukai- tai nuobodu ir nusibodę.

"AcmeLight" Flower dažų serija sukurta dažymui ant gyvų gėlių. "AcmeLight" Flower padengia plona spalvota danga ant gėlės žiedo ar lapų, kuri tamsoje švyti šviesiai mėlynu ar žaliu atspalviu. Dažai nekenkia gėlių lapams ir žiedams, greitai džiūva ir pilnai paruošti dažymui.

svieciantys-dazai-gelems

"Acme Light" Plastic – švytintys dažai plastmasei

Švytintys dažai "AcmeLight" Plastic idealiai tiks plastikiniams paviršiams, daiktams ir baldams iš plastmasės, PVC plėvelei ir polisterolui. Pažymėtina, kad patalpa, kurios dizainui panaudoti dažai "AcmeLight" Plastic, praktiškai niekuo neišsiskiria dieną, tačiau sutemus pilnai pakeičia įvaizdį. Šviesiai žalias arba mėlynas švytėjimas sklindantis iš plastiko ar plastmasės produktų, padengtų dažais, suteiks patalpai jaukumo.

"AcmeLight" Plastic dažai pasižymi padidintu patvarumu ir atsparumu oro sąlygoms. Dažai atsparūs vandeniui, įvairiems valikliams, tepalams ir kai kuriems organiniams skiedikliams. Dažai greitai džiūva, pilnai paruošti dažymui.

svieciantys-dazai-plastmasei

"Acme Light"Oracal - švytintys dažai plėvelei

"AcmeLight" Oracal dažai skirti spausdinimui ant Oracal lipnios plėvelės, kuri yra plačiai naudojama reklamoje ir yra viena iš labiausiai ieškomų medžiagų dėl savo įperkamumo, naudojimo paprastumo ir praktiškumo. Būtent todėl, vaizdo pateikimas ant šios plėvelės garantuoja sėkmę reklamos srityje.

Kokį efektą duoda "AcmeLight" Oracal? Patį nuostabiausią- sutemus vaizdas ant plėvelės pradeda švytėti ypatinga šviesa. Tokia reklama sukels nuostabą ir pabrėš reklamuojamos prekės ar paslaugos originalumą.

svieciantys-dazai-plevlei

"Acme Light" švytintys dažai darbų saugai

svieciantys-dazai-darbu-saugai

UAB "Matoma" tikslas – padaryti MATOMA tai kas dažnai yra ne MATOMA. Fantazija ir gebėjimas matyt erdvėje, pasinaudojus mūsų pristatomomis medžiagomis ir priemonėmis , leidžia atlikti darbus kurie pakeičia įprastą supratimą apie mus supančią aplinką. Vienas iš begalės pavyzdžių – paprastas elektros jungtukas, kurį nesudėtingai galime paversti puikiu interjero akcentu ir pastebimu netgi TAMSOJE. Gražu ir patogu.  Mes – UAB “Matoma” – sukursime ir atliksime darbus kurie daro kasdienybę spalvota ir netgi šviečiančia tamsoje.

O jei Jums norisi tai daryti patiems, galime pasiūlyti puikias priemones – tamsoje šviečiančius dažus (fasadams, metalui, betonui, medžiui, tekstilei), foto tapetus (pagal individualius matmenis, vaizdai iš Jūsų pateiktos nuotraukos), foto roletus, sienų dekoravimo lipdukus…

Norite naujoviško požiūrio, ilgai išliekančio efekto? Kreipkitės į mus. Tikrai rasime Jūsų lūkesčius atitinkančius sprendimus ir dar daugiau…

MATOMA, UAB

Daugiau informacijos:

MATOMA, UAB infopuslapis

Pasidalink:

Įmonių straipsniai, naujienos, akcijos ir specialistų patarimai

  • Numatytas
  • Antraštė
  • Data
  • Atsitiktiniai
įkelti daugiau visų įkėlimui laikykite nuspaustą SHIFT klavišą įkelti visus