visainfo.lt – visos reklamos paslaugos, interneto svetainių kūrimas, SEO optimizavimas.

TAPUS, UAB - skysti tapetai

Adresas: V.Krėvės pr. 104a,LT-50381, KAUNAS, Lietuva

Įmonės kodas: 302468666
PVM kodas: LT100005094111

Tel. Nr.: (8 37) 30 0523
Mob. Nr.: 8 659 29 717
Mob. Nr.: 8 685 023 29
Faks.: (8 37) 30 0523TAPUS, UAB VEIKLA: Skysti tapetai, ekologiški tapetai, tapetai, fototapetai, dekoratyvinis tinkas, natūralaus pluošto vidaus apdailos medžiagos, vidaus apdaila. Didmeninė ir mažmeninė prekyba skystais tapetais.

Skysti tapetai - jaukiems ir įdomiems namams! Skysti tapetai dažniausiai naudojami butų, restoranų, ofisų, vaikų darželių, klinikų ar parduotuvių dekoravimui. Tai ne tik puikus kokybės ir kainos santykis, malonus akiai vaizdas, bet ir papildoma šilumos ir garso izoliacija, drėgmės reguliavimas. Be viso to Jus sups ekologiška aplinka, nes skystų tapetų masė sudaryta iš natūralių pluoštų, daugiausiai iš medvilnės ir celiuliozės, o sutvirtinimui naudojamos ypač aukštos kokybės augalinės medžiagos gaminamos iš bambuko. Medvilnės plaušai turi lygią struktūrą ir eksploatuojant netraukia į save dulkių, turi antistatinių savybių.

Šie tapetai – tai vienalytė medžiaga. Ja padengus paviršių nėra sudūrimų, ją labai lengva atnaujinti, pataisyti mechaniškai pažeistas vietas. Dekoravimo paprastumas tiesiog neįtikėtinas. Užtenka medžiagą sumaišyti su vandeniu ir kieta plastikine mentele lengvai užtepti tapetų masę ant sienos ar lubų. Daugiau nereikia jokių įrankių.

Kruopštaus ir nuolatinio darbo dėka, mes visada siūlome savo klientams patrauklią, aukščiausios kokybės, akį džiuginančią produkciją.


RAKTINIAI ŽODŽIAI:

Tapetai, skysti tapetai, vidaus apdaila, vidaus apdailos medžiagos, natūralaus pluošto skysti tapetai, eko tapetai, ekologiški tapetai, natūralūs tapetai, sienų apdaila, sienų dangos, dažai, interjero dažai, natūralaus pluošto vidaus apdailos medžiagos, didmeninė, mažmeninė prekyba tapetaisPasidalink:

Įmonių straipsniai, naujienos, akcijos ir specialistų patarimai

  • Numatytas
  • Antraštė
  • Data
  • Atsitiktiniai
įkelti daugiau visų įkėlimui laikykite nuspaustą SHIFT klavišą įkelti visus