visainfo.lt – visos reklamos paslaugos, interneto svetainių kūrimas, SEO optimizavimas.

Tarpaukštinė garso izoliacija PAVISOL – montuojama greitai ir paprastai

Tarpaukštinė garso izoliacija PAVISOL – montuojama greitai ir paprastai Tarpaukštinė garso izoliacija PAVISOL – montuojama greitai ir paprastai

Taupant laiką ir pinigus, efektyviai izoliuoti būstą galima ir patiems. Reikia tik pasirūpinti tinkamomis medžiagomis. Italų kompanijos „MAPPY ITALIA SPA“ atstovo UAB „PALZIV BALTIC“ siūloma smūginio garso izoliacija „PAVISOL“ yra greitai ir lengvai įrengiama. Pasirinkus šį produktą Jums neprireiks brangių meistrų – viską galėsite atlikti patys.

Montuojat „PAVISOL“ izoliaciją, rulonai yra tiesiami ant grindų ir sutvirtinami izoliacine juosta. Naudojama perimetrinė juosta „Bicolor“.

Tarpaukštinė garso izoliacija PAVISOL

Naudojant „PAVISOL“ dangą, garso izoliacija pagerinama net Δ =27 db

„PAVISOL“ yra idealus produktas perdangų garso izoliacijai, tinkamas visų tipų grindims. „PAVISOL“ gali būti naudojamas po plaukiojančiomis grindimis, tarp betoninių perdangos plokščių. Izoliacija gali būti montuojama tiesiai po parketu, laminatu ar plytelėmis. „PAVISOL“ paklotas taip pat tinkamas karkasinių namų medinių konstrukcijų perdangoms. Taip pat „PAVISOL“ izoliacija gali būti naudojama kaip grindų išlyginamasis sluoksnis.

Garso izoliacija perdangoms PAVISOL

„PAVISOL“ yra atspari drėgmei izoliacija, kurią galima naudoti drėgnose patalpose, baseinuose, vonios kambariuose.

Garso izoliacija perdangoms PAVISOL

„PAVISOL“ (730 kg/m3) garso izoliacija yra pagaminta iš ilgaamžių ir nekeičiančių savo savybių bėgant laikui, perdirbtų gumos granulių.

Garso izoliacija perdangoms PAVISOL

Standartiniai matmenys: storis nuo 3 mm iki 10 mm, ritinio plotis: 1000 mm, ritinio ilgis priklauso nuo storio.

Izoliacijos storis: 3 MM – Δ =25 db.

Izoliacijos storis: 5 MM – Δ =26 db.

Izoliacijos storis: 10 MM – Δ =27 db.

Garso izoliacija perdangoms PAVISOL

 

„MAPPY ITALIA SPA“ Europos rinkoje veikia nuo 1974 m. Ji yra šilumos ir garso izoliacijos lyderė ne tik Italijoje. Bendrovė gali pasigirti daugiau nei keturiasdešimties metų patirtimi šioje srityje. Iš įvairių medžiagų, gaminamas platus garso izoliacijos ir termoakustinių sistemų asortimentas. „MAPPY ITALIA SPA“ siūlo aukštos kokybės sertifikuotas prekes, pagamintas tik Italijoje. Kiekvienas produktas yra pagamintas iš aukštos kokybės medžiagų ir yra tikrinamas bei kruopščiai kontroliuojamas visame gamybos procese – nuo žaliavų iki galutinio produkto. „MAPPY ITALIA SPA“ komandos technikai reguliariai tikrina gamybos procesus, kad užtikrintų aukščiausius standartus.

Daugiau informacijos: www.akustiniaisprendimai.lt

Palziv Baltic, UAB

Daugiau informacijos: www.palzivbaltic.eu

Palziv Baltic, UAB infopuslapis

Pasidalink:

Įmonių straipsniai, naujienos, akcijos ir specialistų patarimai

  • Numatytas
  • Antraštė
  • Data
  • Atsitiktiniai
įkelti daugiau visų įkėlimui laikykite nuspaustą SHIFT klavišą įkelti visus