visainfo.lt – visos reklamos paslaugos, interneto svetainių kūrimas, SEO optimizavimas.

TAURAGĖS GRŪDAI, AB - grūdų paruošimas, saugojimas

Adresas: Pramonės g. 20,LT-72321, TAURAGĖ, Lietuva

Įmonės kodas: 179400793

Tel. Nr.: (446) 62780
Faks.: (446) 62785TAURAGĖS GRŪDAI, AB VEIKLA: Grūdų paruošimas, saugojimas. Varpinių javų grūdų ir rapsų sėklų paruošimas iki bazinės kokybės, jų saugojimo paslaugas. Papildomai teikiamos ir negrūdinių žaliavų saugojimo, automobilių ir vagonų svėrimo paslaugo

Litagros grupė – tai jau septynioliktus savo veiklos metus skaičiuojanti uždaroji akcinė bendrovė UAB “LITAGRA” ir jai priklausančios įmonės UAB “Litagros prekyba” (filialas “Litagra Latvija”), UAB “Litagros grūdai”, UAB “Sidabra”, OÜ “Litagra” Estijoje, AB “Litagra” Švedijoje, Sp. z o.o. “Litagra” Lenkijoje, AB “Joniškio grūdai, AB “Tauragės grūdai”, AB “Marijampolės grūdai”, AB “Kėdainių grūdai”, žemės ūkio bendrovės ir keletas kitų įmonių.

Litagros grupės įmonių veikla apima pirminę augalininkystės ir gyvulininkystės produkcijos gamybą, grūdų perdirbimą ir paslaugas žemės ūkiui, įmonių valdymą ir konsultavimą, investicijas.

Grupės įmonės prekiauja augalų apsaugos priemonėmis, trąšomis, sėklomis, kombinuotaisiais pašarais, pašarų papildais, veterinarijos prekėmis, superka grūdus, teikia grūdų ir kitų žaliavų džiovinimo, valymo, krovos ir saugojimo paslaugas. Grupė kasmet plečia savo paslaugų asortimentą. Grupės įmonės teikia paslaugas žemės ūkiui Lietuvoje, Latvijoje ir Estijoje, o nuo 2008 m. - Lenkijoje ir Švedijoje.

Litagros grupė savo veiklą vykdo, atsižvelgdama į aplinkosaugos reikalavimus ir prisiimdama socialiai atsakingos įmonės įsipareigojimus savo darbuotojų, klientų, tiekėjų ir visuomenės atžvilgiu.

2003 metais Litagros grupė įkūrė viešąsias įstaigas „Gamtosaugos projektų vystymo fondas“ ir „Žemės ūkio mokslų vystymo fondas“, kurių tikslas – prisidėti prie Lietuvos gamtosaugos ir žemės ūkio mokslo gerinimo.

TAURAGĖS GRŪDAI, AB PASLAUGOS:

Pagrindinė "Litagros" grupės įmonių veikla yra susijusi su žemės ūkio sektoriumi, todėl prekybinis asortimentas ir teikiamos paslaugos apima tiek augalininkystės, tiek gyvulinnkystės sritis

RAKTINIAI ŽODŽIAI:

Žemės ūkio produktai, Augalų apsaugos priemonės, Trąšos, Sėklos, Pašarai ir pašarų produktai, Jaukai žuvims, Veterinarijos prekės, Prekės šunims, katėms, Prekės sodui, daržui, Grūdai, Elevatorių paslaugos, Malūno produktai ir paslaugos, Kiaulės, Pienas,Pasidalink:

Įmonių straipsniai, naujienos, akcijos ir specialistų patarimai

  • Numatytas
  • Antraštė
  • Data
  • Atsitiktiniai
įkelti daugiau visų įkėlimui laikykite nuspaustą SHIFT klavišą įkelti visus