ltzh-CNenfrdeplrues

visainfo.lt – visa informacija vienoje vietoje!

tonacija-uab-logotipas

TONACIJA, UAB - Rubio Monocoat oil spalvota ir ekologiška alyva medienos dažymui ir apsaugai vienu sluoksniu; parketo klijai Rubio EasyBond

Adresas:
Žalgirio g. 131, LT-08217, VILNIUS, Lietuva


Įmonės kodas: 302471025
PVM kodas: LT100005097215

Mob. Nr.: 8 686 79 642
Mob. Nr.: 8 615 90 920

El. paštas: [email protected]
Tinklapis: www.monocoat.lt


TONACIJA, UAB VEIKLA: „Rubio Monocoat oil“ spalvota ir ekologiška alyva medienos dažymui ir apsaugai vienu sluoksniu; parketo klijai Rubio EasyBond“. Rubio Monocoat oil“ alyva naudojama: medinėms grindims, parketui, vidaus ir lauko baldams, vidaus ir lauko durims, laiptams, pirtims, dailylentėms, langams, rąstiniams ir mediniams namams, luboms, terasoms, fasadams, tvoroms, lieptams ir kitiems medienos gaminiams.

Įmonės UAB „Tonacija“ veikla – didmeninė ir mažmeninė prekyba spalvota „Rubio Monocoat oil“ alyva. „Rubio Monocoat“ produktų panaudojimas labai įvairus: jie tinkami visoms medienos rūšims (net ir maumedžiui), su jais gali dirbti tiek gamintojas, tiek statybininkas, tiek kiekvienas iš Jūsų, sugalvojęs pagražinti savo namus. „Rubio Monocoat“ alyvos sudėtyje nėra vandens. Šie produktai pagaminti iš natūralių medžiagų be lakiųjų organinių tirpiklių, todėl tai yra ekologiška alyva, nekenkianti aplinkai.

Vienas vienintelis „Rubio Monocoat“ alyvos sluoksnis apsaugo ir nudažo medienos gaminius. Molekulinės jungtys sukuria patvarią ir ilgaamžę apsaugą. Pažeistas vietas labai lengva pataisyti. Su „Rubio Monocoat“ alyva galite apsaugoti ir dažyti medienos gaminius tiek viduje, tiek išorėje. Unikali „Rubio Monocoat oil“ pigmentavimo technologija suteikia galimybę išgauti intensyvias ir sodrias spalvas, dengiant tik vienu vieninteliu sluoksniu ir nekeičia natūralios medienos išvaizdos ir pojūčio.

Parketo klijavimui, UAB „Tonacija“ pristato „Rubio EasyBond – naujausią parketo klijų standartą ISO 17178 atitinkančius silano-polimeru pagrindu sukurtus klijus Universalūs parketo klijai „Rubio EasyBond yra puikus pasirinkimas beveik visų rūšių medinėms grindims, tinka klojant nepadengtą (nealyvuotą) ir padengtą vienetinį masyvo parketą, masyvo lentas, padengtas ir nepadengtas dvisluoksnes ir trisluoksnes parketlentes, mozaikinį parketą, medžio plokštes ir t.t. „Rubio EasyBond parketo klijai neturi sudėtyje izocianatų, tirpiklių ir plastifikatorių, todėl yra ekologiški, lakiųjų organinių junginių kiekis yra – 0%.

UAB „Tonacija“ taip pat teikia parketo šlifavimo, parketlenčių, medinių grindų, laminato įrengimo, grindjuosčių (plintusų) montavimo paslaugas. Atlieka medinių grindų šlifavimo, padengimo alyva (alyvavimo), vaškavimo, lakavimo, poliravimo darbus. Sendina medines grindis, naudojant spalvotą „Rubio Monocoat“ alyvą. Atnaujina ir restauruoja senas medines grindis ir lauko terasas. Teikia medinių bei rąstinių namų fasadų, dailylenčių dažymo paslaugas.

TONACIJA, UAB PRODUKTAI: 

RUBIO MONOCOAT ALYVA INTERJERUI: GRINDIMS, DURIMS, BALDAMS, LAIPTAMS, LUBOMS...

PRIEMONĖS PARUOŠIMUI

„Rubio Monocoat Cleaner“ naudojamas neapdorotų medienos paviršių nuvalymui prieš padengiant juos „Rubio Monocoat Oil Plus“ alyva.

Glaistas medinėms grindims: parketlentėms, parketui, medžio masyvui RMC Woodfiller Quick. Produktas užtikrina greitą paviršiaus pataisymą ir naudojamas vidaus darbams. 

ALYVA VIDAUS DARBAMS

Alyva grindims – parketui, parketlentėms RMC Oil Plus. Tai alyva skirta grindims, baldams, dailylentėms, laiptams ir kitiems medienos gaminiams apsaugoti ir dažyti.

Alyva baldams, laiptams, durims RMC Oil Plus 2C. Dvikomponentė alyva, skirta vidaus medžio apdorojimo darbams, susidedanti iš „Rubio Monocoat Oil Plus“ (A) ir „Rubio Monocoat Accelerator“ (B). Ypač tinkamas vidaus darbams, kai reikalingas skubus džiuvimas.

UV alyva pramoniniam padengimui RMC Oil UV. UV katalizuota oksidacinė alyva, kuri molekulinių jungčių būdu susijungia su medienos paviršiniu sluoksniu, kurio storis siekia kelis mikronus.

PAVIRŠIUS ATNAUJINANTI, ATGAIVINANTI IR ATŠVIEŽINANTI ALYVA

Alyvuotu grindų atšviežintojas RMC Refresh. Paruoštas naudojimui produktas (purškiamas arba skardinėje), skirtas paviršiaus, padengto „Rubio Monocoat Oil Plus“ alyva, atnaujinimui, renovavimui ir apsaugai. „Rubio Monocoat Refresh“ naudojamas tada, kai paviršius atrodo išsausėjęs, šiurkštus ar nusidėvėjęs.

Aktyviai naudojamų grindų priežiūrai RMC High Traffic Protection. Suteikia papildomą apsaugą intensyviai naudojamoms parketo grindims.

Alyvuotų grindų atnaujintojas RMC Maintenance Oil. Paruoštas naudojimui produktas, skirtas medinių grindų, padengtų „Rubio Monocoat Oil Plus“ alyva, spalvos intensyvumo atnaujinimui ir grindų ilgaamžiškumo palaikymui.

RMC Universal Maintenance Oil. Universali atnaujinanti alyva, naudojama atnaujinti ir apsaugoti alyvuotų medinių paviršių spalvą. Techninės priežiūros dažnumas priklauso nuo grindų naudojimo intensyvumo. Patartina naudoti prieš nublukimą.

PRIEMONĖS ALYVUOTŲ GRINDŲ PRIEŽIŪRAI

Muilas alyvuotų grindų valymui RMC Soap. Muilas, skirtas grindų, padengtų „Rubio Monocoat Oil Plus“ alyva, valymui.

Muilas alyvuotų grindų valymui suteikiantis satino blizgesį „Rubio Monocoat Soap Satin. Muilas skirtas grindų valymui, suteikia parketui satino žvilgesį, pagerina jo apsaugą bei paryškina spalvos intensyvumą.

Rubio Monocoat Soap Satin Stripper. Valiklis, be putų, lengvai pašalina Rubio Monocoat Soap Satin. Galima naudoti rankiniu būdu arba mašina.

Dėmių valiklis RMC Surface Care. Paruoštas naudojimui valiklis paviršiams, padengtiems „Rubio Monocoat Oil Plus“ alyva.

Kalkinių dėmių išėmėjas RMC LimeSpot Remover. Paruoštas naudojimui produktas, skirtas kalkių dėmių pašalinimui nuo paviršių, padengtų „Rubio Monocoat Oil Plus“ alyva.

Riebalinių dėmių šalintojas RMC Grease Remover. Paruoštas naudojimui produktas, skirtas riebalinių dėmių pašalinimui nuo paviršių, padengtų „Rubio Monocoat Oil Plus“ alyva.

„RMC Tannin Remover“. Priemonė dėmių dėl ąžuolo rūgščių ir vandens reakcijos šalinimui.

ALYVA EKSTERJERUI: LAUKO BALDAMS, MEDINIAMS FASADAMS, TERASOMS, RASTINIAMS NAMAMS, TVOROMS...

PRIEMONĖS PARUOŠIMUI

Papilkėjusios medienos valiklis RMC Exterior Wood Cleaner. Valiklis, skirtas medinių terasų, tvorų, lauko durų, pavėsinių automobiliams ir kt. valymui. Pašalina pilkus išblukusius plotus, pelėsių likučius ir purvą.

UV GRUNTAS

PRIEMONĖS VERTIKALIAI MEDIENAI – RĄSTINIAMS NAMAMS, MEDINIAMS FASADAMS

Medienos pilkėjimą stabdantis gruntas RMC Sunprimer Color. Vandens pagrindu pagamintas gruntas, jo pigmentai įspūdingai įsigeria į medienos paviršių dėl nanotechnologijų pritaikymo. Šis gruntas apsaugo medieną nuo blukinančio ir ardančio medieną UV spindulių poveikio bei lupimosi, taip pat ir nuo grybelio, drėgmės ir pelėsio.

Rastinių namų, medinių fasadų dažymui „RMC Siding-Oil Duo System“. „Rubio Monocoat Siding-Oil“ yra kietųjų vaškų alyva, specialiai pagaminta išorės darbams vertikalių medinių paviršių (išorinių sienų, langų, durų, tvorų ir kt.) padengimui ir apsaugai.

PRIEMONĖS HORIZONTALIAI MEDIENAI – TERASOMS, LAUKO BALDAMS

Terasų alyvavimui RMC Decking-Oil Duo System. „Rubio Monocoat Sunprimer Color“ grunto pigmentai įspūdingai įsigeria į medienos paviršių dėl nanotechnologijų pritaikymo! Stiprus priešgrybelinis poveikis, apsauga nuo vandens, kvėpuojantis paviršius. Patikima apsauga nuo neigiamo UV spindulių poveikio;

Rifliuotų terasų alyvavimui RMC Hybrid Wood Protector. Ekologiška alyva, apsauganti naują ir renovuojamą medieną. Apsaugo nuo blukimo ir pūvimo medinius fasadus, terasas, lauko baldus, langus, vartus, medines konstrukcijas, tiltus ir t.t.

PRIEMONĖS ALYVUOTŲ TERASŲ PRIEŽIŪRAI

Muilas alyvuotų terasų valymui RMC Exterior Soap. Dvejopo poveikio muilas. Šis muilas atlieka valymo ir tuo pačiu atšviežinimo funkcijas. 

PAVIRŠIUS ATNAUJINANTI, ATGAIVINANTI IR ATŠVIEŽINANTI ALYVA

Alyvuotų terasų atnaujintojas RMC Exterior Maintenance Oil. Atšviežinanti alyva, skirta medienos paviršiams, dengtiems „RMC Decking“ (terasinė) alyva, naudojant „Duo System“.

ĮRANGA IR VALYMO PRIEMONĖS

RMC Šepetys. Puikiai tinka „RMC Duo System“ naudojimui, priežiūrai ir atnaujinimui;

RMC Biovaliklis. Organinis valymo produktas. Jo sudėtyje nėra rūgščių, lakiųjų organinių junginių ar fosfatų.

PARKETO KLIJAI IR GRUNTAI

Gruntas „Rubio EasyPrimer Aqua“. „Rubio EasyPrimer Aqua“ yra aukštos kokybės, vandens pagrindo gruntas, palengvinantis klijavimą ir fiksavimą prie akytų ir neakytų paviršių. Šis gruntas taip pat naudojamas ant sudėtingų ar lygių paviršių, tokių kaip keramikinės plytelės.

Gruntas „Rubio EasyPrimer 2C-Epoxy 2“.  „Rubio EasyPrimer Epoxy“ yra aukštos kokybės, dviejų komponentų, vandens pagrindo, epoksidinis gruntas. Šis gruntas neturi sudėtyje lakiųjų organinių junginių ir yra beveik bekvapis. „EeasyPrimer Epoxy“ gali būti naudojamas kaip išlyginamojo sluoksnio kietiklis ant prastos kokybės pagrindų, kai tepamas vienu sluoksniu arba kaip hidroizoliacinis sluoksnis tepant du kartus.

Savaime išsilyginantis mišinys „Rubio EasyFlow“. „Rubio EasyFlow“ yra savaime išsilyginantis cemento junginių mišinys, kurį sudaro aliuminatinis cementas, užpildai, papildomi rišikliai ir cheminiai priedai. Tai yra jau sumaišytas sausų miltelių mišinys skirtas naudoti kaip plonas išlyginamasis sluoksnis grindims.

Savaime išsilyginantis mišinys sustiprintas plaušais „Rubio EasyFlow-F“. „Rubio EasyFlow-F“ yra savaime išsilyginantis cemento junginių mišinys sustiprintas plaušais, kurį sudaro aliuminatinis cementas, užpildai, papildomi rišikliai ir cheminiai priedai. Tai yra jau sumaišytas sausų miltelių mišinys skirtas naudoti kaip išlyginamasis sluoksnis grindims. Tinka ir šildomoms grindims.

Parketo, parketlenčių, medinių grindų klijai „Rubio EasyBond“. „Rubio EasyBond“ yra universalūs parketo klijai naudojami beveik visų tipų medinėms grindims klijuoti. Tinka klijuoti vienetinį masyvo parketą, masyvo lentas, dvisluoksnes, trisluoksnes parkentlentes, mozaikinį parketą, medžio plokštes ir t.t.

TONACIJA, UAB PASLAUGOS:

GRINDYS, GRINDŲ ĮRENGIMAS

UAB „Tonacija“ siūlo profesionalias grindų klojimo bei restauravimo paslaugas. Įmonė atlieka pagrindo paruošimo, grindų klojimo (parketu, parketlentėmis, medžio masyvu), šlifavimo, alyvavimo alyva „Rubio Monocoat oil plus“, lakavimo aukštos kokybės lakais ir grindjuosčių montavimo paslaugas.

TERASOS, TERASŲ MONTAVIMAS

UAB „Tonacija“ montuoja ir atnaujina medines terasas. Rengia projektus, montuoja pamatus, alyvuoja spalvota alyva naudojant „Rubio Monocoat duo system“ technologiją.

DAŽYMO PASLAUGOS

UAB „Tonacija“ dažo fasadines, terasines bei grindines lentas. Gruntuoja, dažo ir alyvuoja naudojant unikalią „Rubio Monocoat duo system“ technologiją fasadines dailylentes ir terasines lentas. Įmonė atlieka vidaus dailylenčių, parketlenčių ir grindinių lentų alyvavimo darbus spalvota „Rubio monocoat oil plus“ alyva, teikia fasadų perdažymo paslaugas.

MOBILIOS MAUMEDŽIO TERASOS

UAB „Tonacija“ parduoda mobilias surenkamas maumedžio terasas.

RAKTINIAI ŽODŽIAI:

Alyva grindims, alyva parketui, alyva medienai, alyva parketlentėms, alyva baldams, alyva laiptams, alyva durims, alyva dailylentėms, alyva rąstiniams namams, alyva pirtims, alyva mediniams namams, alyva langams, ekologiška alyva, dažai grindims, dažai parketui, dažai medienai, dažai parketlentėms, dažai baldams, dažai laiptams, dažai durims, dažai dailylentėms, dažai rąstiniams namams, dažai pirtims, dažai mediniams namams, dažai langams, dažai fasadams, fasadiniai dažai, ekologiški dažai, grindų alyva, grindų dažai, parketo alyva, parketo dažai, vaško alyva, medienos alyva, medienos dažai, medžio dažai, parketlenčių alyva, parketlenčių dažai, baldų alyva, baldų dažai, laiptų alyva, laiptų dažai, durų dažai, dailylenčių dažai, rąstinių namų dažai, pirčių dažai, medinių namų dažai, langų dažai, dažai lieptams, alyva lieptams, medienos apsauga, glaistas medienai, medienos glaistas, alyva medienai, alyva lauko baldams, alyva lauko durims, alyva dailylentėms, alyva rąstiniams namams, alyva pirtims, alyva mediniams namams, alyva langams, ekologiška alyva, dažai medienai, dažai lauko baldams, dažai lauko durims, dažai dailylentėms, dažai rąstiniams namams, dažai pirtims, dažai mediniams namams, dažai langams, dažai fasadams, fasadiniai dažai, ekologiški dažai, vaško alyva, medienos alyva, medienos dažai, medžio dažai, lauko baldų alyva, lauko baldų dažai, lauko durų dažai, dailylenčių dažai, rąstinių namų dažai, pirčių dažai, medinių namų dažai, langų dažai, dažai lieptams, alyva lieptams, medienos apsauga, parketo šlifavimas, grindų šlifavimas, parketo klojimas, grindų remontas, grindų restauravimas, grindų atnaujinimas, parketo atnaujinimas, parketlenčių šlifavimas, parketlenčių klojimas, parketlenčių remontas, parketlenčių atnaujinimas, alyvavimas, lakavimas, dažymas, rąstinių namų dažymas, medinių grindų sendinimas, grindų įrengimas, alyva terasoms

 • TONACIJA, UAB - Rubio Monocoat oil spalvota ir ekologiška alyva medienos dažymui ir apsaugai vienu sluoksniu; parketo klijai Rubio EasyBond
 • TONACIJA, UAB - Rubio Monocoat oil spalvota ir ekologiška alyva medienos dažymui ir apsaugai vienu sluoksniu; parketo klijai Rubio EasyBond
 • TONACIJA, UAB - Rubio Monocoat oil spalvota ir ekologiška alyva medienos dažymui ir apsaugai vienu sluoksniu; parketo klijai Rubio EasyBond
 • TONACIJA, UAB - Rubio Monocoat oil spalvota ir ekologiška alyva medienos dažymui ir apsaugai vienu sluoksniu; parketo klijai Rubio EasyBond
 • TONACIJA, UAB - Rubio Monocoat oil spalvota ir ekologiška alyva medienos dažymui ir apsaugai vienu sluoksniu; parketo klijai Rubio EasyBond
 • TONACIJA, UAB - Rubio Monocoat oil spalvota ir ekologiška alyva medienos dažymui ir apsaugai vienu sluoksniu; parketo klijai Rubio EasyBond
 • TONACIJA, UAB - Rubio Monocoat oil spalvota ir ekologiška alyva medienos dažymui ir apsaugai vienu sluoksniu; parketo klijai Rubio EasyBond
 • TONACIJA, UAB - Rubio Monocoat oil spalvota ir ekologiška alyva medienos dažymui ir apsaugai vienu sluoksniu; parketo klijai Rubio EasyBond
 • TONACIJA, UAB - Rubio Monocoat oil spalvota ir ekologiška alyva medienos dažymui ir apsaugai vienu sluoksniu; parketo klijai Rubio EasyBond
 • TONACIJA, UAB - Rubio Monocoat oil spalvota ir ekologiška alyva medienos dažymui ir apsaugai vienu sluoksniu; parketo klijai Rubio EasyBond


Vietovė:


Žymės: alyva baldų dažymui ir atnaujinimui alyva durų dažymui ir atnaujinimui alyva grindims alyva lauko baldų dažymui ir atnaujinimui alyva medienos dažymui ir apsaugai alyva medienos dažymui ir apsaugai vienu sluoksni alyva medinių dailylenčių dažymui ir atnaujinimui alyva medinių fasadų dažymui ir atnaujinimui alyva medinių grindų dažymui ir atnaujinimui alyva medinių laiptų dažymui ir atnaujinimui alyva medinių langų dažymui ir atnaujinimui alyva medinių lieptų dažymui ir atnaujinimui alyva medinių lubų dažymui ir atnaujinimui alyva medinių namų dažymui ir atnaujinimui alyva medinių terasų dažymui ir atnaujinimui alyva medinių tvorų dažymui ir atnaujinimui alyva parketo dažymui ir atnaujinimui alyva parketui alyva pirties dažymui ir atnaujinimui alyva rąstinių namų dažymui ir atnaujinimui alyva terasoms dailylenčių dažai dažai medienai grindų įrengimas klijai medinėms grindims klijai parketui Rubio EasyBond lauko baldų alyva lauko baldų dažai lauko durų dažai medienos alyva medienos apsauga medienos dažai medienos gaminių apsauga medienos impregnantas medinių grindų įrengimas medinių grindų sendinimas medžio dažai parketlenčių atnaujinimas ir alyvavimas parketo įrengimas parketo įrengimo paslaugos prekyba spalvota Rubio Monocoat oil alyva rąstinių namų dažai rąstinių namų dažymas Rubio EasyBond parketo klijai Rubio Monocoat oil alyva medienai rubio Monocoat oil spalvota alyva medienai Rubiomonocoat alyva Tonacija UAB UAB Tonacija
Pasidalink:

Įmonių straipsniai, naujienos, akcijos ir specialistų patarimai

 • Numatytas
 • Antraštė
 • Data
 • Atsitiktiniai
įkelti daugiau visų įkėlimui laikykite nuspaustą SHIFT klavišą įkelti visus