ltzh-CNenfrdeplrues

visainfo.lt – visa informacija vienoje vietoje!

Traidicinėje SOTHYS šventėje dalyvavusi jogos mokytoja Jamuna Dao: tikiu holistiniu požiūriu į grožį

Traidicinėje SOTHYS šventėje dalyvavusi jogos mokytoja Jamuna Dao: tikiu holistiniu požiūriu į grožį Traidicinėje SOTHYS šventėje dalyvavusi jogos mokytoja Jamuna Dao: tikiu holistiniu požiūriu į grožį

Tradicinėje „Sothys“ vasaros šventėje „Flow and Glow“​ jogos studijos vadovė Jamuna Dao išbandė naują​ kūno masažo procedūrą. Anot jogos mokytojos, neišvengiama grožio profesionalų ateitis yra holistinis požiūris į moters grož​į​.

„Šiandien nebeužtenka tik uždėti kremą ar kaukę ant veido – tvarių rezultatų profesionalai pasiekia daug metų gilindamiesi į kūno simptomų išduodamas grožio problemų priežastis. ​Gožio profesionalai, procedūrų metu moka atpažinti problemos esmę, ​padeda atpalaiduoti kūną, nuraminti mintis, neretai pasiūl​o ir gyvenimo būdo pokyčius​. ​O kai dingsta įtampa, ir veidas skaistėja. Tikiu holistini​u požiūri​u į grožį“.

„Sothys Paris“ procedūrų trenerė Coralie Esnault demonstravo inovatyvius „Sothys Athletics“ produktus ir procedūras, skirtas ​tiek aktyvaus gyvenimo būdo mėgėjams ir sportininkams, ​tiek ​visiems, norintiems puoselėti kūno grožį. Šios linijos ambasador​ė ​yra prancūzų teniso žvaigždė Caroline Garcia.

Traidicinėje SOTHYS šventėje dalyvavusi jogos mokytoja Jamuna Dao: tikiu holistiniu požiūriu į grožį

„Svarbu mokėti priimti savo netobulumus – juk jie yra mūsų asmeninio žavesio dalis. ​Kai išmokstame džiaugtis savo kūnu tokiu, koks jis yra, puoselėjame savo gražiausias dalis, pasirūpiname tomis, kurioms reikia daugiau dėmesio, puoselėjame savo vidinį grožį, daugiau šypsomės ir dėkojame – žengiame didelį žingsnį savo laimės link. O geras masažas su profesionalia kosmetika visuomet yra gerai", po atpalaiduojančios ir kūną šildančios „Sothys Athletics“ procedūros šypsojosi Jamuna Dao.

Šventėje dalyvavo kosmetologės, dirbančios su „Sothys“ profesionalia kosmetika, šoko baleto artistai Olga Konošenko ir Romas Ceizaris. Dalyvės aukojo Rimanto Kaukėno paramos fondo projektams, šventėje dalyvavo šio fondo ambasadorius krepšinio treneris Dainius Adomaitis su žmona ir fondo direktorius Laimonas Šiaulys.

Straipsnis parengtas pagal: zmones.lt; „Grožio meistrų šventėje dalyvavusi jogos mokytoja Jamuna Dao: tikiu holistiniu požiūriu į grožį“

Pasidalink:

Įmonių straipsniai, naujienos, akcijos ir specialistų patarimai

  • Numatytas
  • Antraštė
  • Data
  • Atsitiktiniai
įkelti daugiau visų įkėlimui laikykite nuspaustą SHIFT klavišą įkelti visus