Visos reklamos paslaugos, interneto svetainių kūrimas, SEO optimizavimas: info@visainfo.lt

TURTO ADMINISTRAVIMO GRUPĖ, UAB - nekilnojamo turto geodezija, administravimas

Adresas: Tujų g. 29,LT-05119, VILNIUS, Lietuva


Mob. Nr.: (672) 0 44 60TURTO ADMINISTRAVIMO GRUPĖ, UAB VEIKLA: Nekilnojamo turto geodezija, administravimas, nuoma. Nekilnojamo turto geodezija, kadastras. Nekilnojamo turto administravimas, nuoma. Transporto paslaugos, nuoma.

UAB „Turto administravimo grupė“ įkūrėme 2003 metais. Įmonė – lietuviško kapitalo. Per kelerius metus tapome gerai žinomi Lietuvoje. 2006 metais įmonėje jau darbavosi 18 darbuotojų. Iš pradžių teikėme nekilnojamojo turto kadastrinių matavimų paslaugas (inventorizacija), konsultavome nekilnojamojo turto formavimo, registravimo, dokumentų rengimo klausimais. Per savo gyvavimo metus pamatavome ir išbraižėme šimtus tūkstančių kvadratinių metrų statomų pastatų, šimtus kilometrų tiesiamų inžinerinių komunikacijų, konsultavome daugybę žmonių ir įmonių atstovų, įsigijusių turtą ar statančių jį, bei susidūrusių su įvairiomis problemomis. Ne kartą esame kviesti atlikti darbus ir už Lietuvos ribų. Vėliau paslaugų krepšį papildėme geodezija.

Per tuos veiklos metus įsigijome daugybę draugų, su kuriais nuolatos dirbame. Džiaugiamės pelnę savo klientų pasitikėjimą: tai ir mažus objektus statantys žmonės ar smulkios įmonės, ir stambios kompanijos, vykdančios didelius statybinius projektus. Įgijome turtingos patirties „nuo...iki“, tad, puikiai išmanydami savo darbą ir jo plonybes, kiekvienoje situacijoje galime jums pasiūlyti profesionalų sprendimą.

Be pagrindinės veiklos, šiandien turime dar keletą pasiūlymų, kurie galėtų jus sudominti: tai transporto ir nekilnojamojo turto nuoma, kelių rūšių statybinių medžiagų importas, įvairių prekių iš Kinijos paieška ir importas arba – pagalba randant ir importuojant įvairias prekes iš Kinijos. Taip pat aktyviai domimės alternatyvios atsinaujinančios energetikos galimybėmis, ekologišku transportu. Mielai pasidalinsime mintimis, informacija arba prisijungsime įgyvendinant tokio pobūdžio idėjas.

TURTO ADMINISTRAVIMO GRUPĖ, UAB FILIALAI:

Laisvės al. 101-22, 44291 Kaunas, tel.: (676) 06454

Respublikos g. 36-306, 35173 Panevėžys, tel.: (672) 04480

RAKTINIAI ŽODŽIAI;

Nekilnojamasis turtas, administravimas, Žemėtvarka, geodezija, kartografija, nekilnojamo turto nuoma, nt agentūros, kadastrasPasidalink:

Įmonių straipsniai, naujienos, akcijos ir specialistų patarimai

  • Numatytas
  • Antraštė
  • Data
  • Atsitiktiniai
įkelti daugiau visų įkėlimui laikykite nuspaustą SHIFT klavišą įkelti visus