ltzh-CNenfrdeplrues

visainfo.lt – visa informacija vienoje vietoje!

Tvenkinių priežiūros priemonė prieš dumblius EarthTec® – ekologiškas ir saugus dumblių naikinimas

Tvenkinių priežiūros priemonė prieš dumblius EarthTec® – ekologiškas ir saugus dumblių naikinimas Tvenkinių priežiūros priemonė prieš dumblius EarthTec® – ekologiškas ir saugus dumblių naikinimas

„EarthTec®“ yra pažangus, turintis žemą pH, algicidas ir baktericidas, sukurtas kovoti su dumblių žydėjimu ir viešėjimu, naudojamas ežeruose, tvenkiniuose, vandens rezervuaruose, drėkinimo kanaluose, nuotekų priežiūros tvenkiniuose, fontanuose ir kitose vandens sistemose.

„EarthTec®“ yra patvirtintas, patikimas ir saugus aplinkai skystos vario formos vandens priežiūros produktas, užregistruotas JAV aplinkos apsaugos agentūros US EPA kaip algicidas ir baktericidas ir sertifikuotas pagal NSF/ANSI Standard 60 kaip geriamojo vandens priedas.

Dumblių naikinimas ežeruose, tvenkiniuose ir fontanuose

Aktyvus „EarthTec®“ ingredientas yra biologiškai aktyvi vario jonų (Cu++) forma. „EarthTec®“ turi unikalų hidrotropą, kuris padeda sudaryti didesnę šių jonų koncentraciją, keičiantis vandens sąlygoms.

Skirtingai nei kiti vario sulfato pagrindo vandens valymo produktai, kuriuos galima rasti šiandienos rinkoje, varis, esantis „EarthTec®, yra ištirpintas ir, kas yra svarbiausia, vario jonų paskleidimas yra kontroliuojamas biologinio poreikio, o ne vandens sąlygų.

Tai leidžia Jums lengvai prižiūrėti savo tvenkinius ar fontanus ir neleidžia prasidėti dumblių suvešėjimo protrūkiams. Varis neatsiskirs nuo tirpalo, jis išliks pilnai ištirpęs neribotą laiko tarpą, visa tai sąlygoja, jog bus užtikrinama ilgalaikė kontrolė prieš dumblių atsiradimą, išvengiant pernelyg intensyvios priežiūros.

„EarthTec®“ produkto palyginimas su panašiais produktais, pateikiamais nuosėdų teste

 

Tvenkinių priežiūros priemonė prieš dumblius EarthTec® - ekologiškas ir saugus dumblių naikinimas

Dėmesio: Abiejuose tirpaluose yra vienodas kiekis vario. Vario testai buvo atlikti panaudojant DR-3000 Spektometrą.

Unikalios „EarthTec®“ savybės sudaro galimybes produktui tolygiai pasiskirstyti vandenyje be purškimo, maišymo ar plakimo. „EarthTec®“ yra netoksiškas žmonėms ir žuvims, kuomet yra naudojamas taip, kaip yra nurodyta rekomendacijose.

„EarthTec®“ greitai ir tolygiai pasklis po vandens paviršių į kurį jis bus įpiltas. Ežero ir tvenkinio vanduo gali būti naudojamas iš karto po atlikto vandens valymo be žalos augalams ir žolei.

EarthTec®“ techniniai duomenys:

EPA Numeris: 64962-1 Algicidas/Baktericidas.
Virimo temperatūra: 100º C.
Užšalimo temperatūra: 0º C.
Garų slėgis: 0,1 mm 20º C.
Garų tankis: 1,0.
Lyginamasis svoris: 1,2.
pH: 0,5.
Aktyvūs ingredientai (veiklioji medžiaga): Vario Sulfato Pentyhidratas* 20 % (* Vario metalo atitikmuo 5 %); Inertiniai ingredientai 80 %.
Amoniakas: 0,6% (NSF ataskaita) (masė).
Išvaizda: skaidrus mėlynas skystis.
Tirpumas vandenyje: labai tirpus.
Savaiminio užsiliepsnojimo temperatūra: nėra.
Liepsnojimo ribos: nėra.
Sprogimo pavojus: nėra.

 

Įsigyti algicidą baktericidą „EarthTec®“ galite čia: https://www.baseinuchemija.com/tvenkiniu-priemone-naikinanti-dumblius-algicidas-baktericidas-earthtec

Daugiau informacijos apie produktą „EarthTec®“: Tel. 8 639 33 900 arba el.p. Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

Pasidalink:

Įmonių straipsniai, naujienos, akcijos ir specialistų patarimai

  • Numatytas
  • Antraštė
  • Data
  • Atsitiktiniai
įkelti daugiau visų įkėlimui laikykite nuspaustą SHIFT klavišą įkelti visus