visainfo.lt – visos reklamos paslaugos, interneto svetainių kūrimas, SEO optimizavimas.

UHB, UAB - UHB AGRO pašarai, grūdai, trąšos; 4BIK didmaišių gamyba; UHB SERVICE terminalo paslaugos

Adresas: Olimpiečių g. 1-3,LT-09200, VILNIUS, Lietuva

Įmonės kodas: 303346195
PVM kodas: LT100008886711

Mob. Nr.: 8 652 96 290
Faks.: (8 5) 219 0717UHB, UAB VEIKLA: UHB AGRO - prekyba pašarais, grūdais, trąšomis, 4BIK - maišų ir didmaišių gamyba, bei prekyba, UHB SERVICE - visos terminalo paslaugos. Kokybė ir greitis už prieinamą kainą kiekvienam!

UAB „UHB“ įmonių grupę sudaro 3 įmonės:

“UHB Agro” užsiima grūdų, pašarų, trąšų, maisto produktų, daržovių, chemijos, naftos ir kitų produktų prekyba.

“4BIK“ vykdo įvairių pakuočių ir pakavimo priemonių, skirtų biriems produktams, gamybą ir prekybą. Įmonė taip pat prekiauja PP ir PE granulėmis, chemijos produkcija bei kietuoju kuru.

“UHB Service” teikia birių ir skystų produktų perkrovimo, saugojimo bei pakavimo paslaugas savo terminaluose Lietuvoje.

4BIK PASLAUGOS:

Įvairios pakuotės ženklinimas: UAB “4BIK” siūlo galimybę ženklinti kiekvieną Jūsų gaminį ar jo pakuotę – Jūsų įmonės firminiu ženklu.

Maišų, didmaišių ir kitos pakuotės gamyba: Gaminame ir pagal specialius užsakymus siuvame įvairius maišus bei kitas pakavimo priemones. Gaminame tiek mažus maišus, tiek ir didžiuosius maišus (Big Bag’us), kurių tūris gali būti 0,5 – 2,0 tonos. Taip pat gaminame ir įvairius minkštuosius konteinerius.

UHB SERVICE PASLAUGOS:

Birių cheminių produktų krova, fasavimas ir sandėliavimas: Turime modernią  taravimo įrangą, kurios pagalba galima sutaruoti bet kokį produktą į bet kokią pakuotę (1000 kg, 500 kg, 50 kg, 25 kg, 10 kg, 5 kg, kita). Savo klientams siūlome: iškrovimo ir pakrovimo darbus, krovinių rūšiavimą, pakavimą, interaktyvų (on-line) sandėlio judėjimą ir ataskaitas, atliekame svėrimo, ženklinimo darbus, formuojame krovinių siuntas, organizuojame jų paskirstymą ir surinkimą, sutvarkome visus automobilių ir geležinkelių gabenimo dokumentus.

Geležinkelio atšaka: Nuosavybės teise priklauso geležinkelio atšaka, kurios ilgis 624 00 metrai, todėl vienu metu galime priimti 29 vagonus.

Skystų produktų perkrova: Teikiame skystų produktų perkrovas ir saugojimo paslaugas nerūdijančio plieno talpyklose. Taruojame į IBC (konteinerių) 1000 litrų talpas.

Grūdų ir pašarinių žaliavų krova: Mobilios transportavimo technologinės linijos pagalba birius produktus galima pakrauti ar iškrauti iš vagonų į vagoną, ar automobilius.

Sandėliavimas: Sandėlių plotas – 4 500  kvadratinių metrų. Savo klientams siūlome: laikiną krovinių saugojimą, ilgalaikį krovinių sandėliavimą, krovinių sandėliavimą (šildomuose sandėliuose), krovinių paruošimą transportavimui. Parenkame geriausius sandėliavimo sprendimus, kurie užtikrina klientų verslo procesų stabilumą ir nuoseklumą.

Logistika: Galime atlikti bet kokius krovos darbus iš geležinkelio vagonų ar į vagonus, o taip pat iš automobilių ar į automobilius. Gerų specialistų ir modernios technikos dėka, Pilviškių terminale galima kiekvieną dieną iškrauti iki 10 vagonų produkcijos iš karto jas sutaruojant, iki 15 pusvagonių jau sufasuotos produkcijos, o taip pat ir pakrauti produkciją į pateiktus pusvagonius ar automobilius.

UHB AGRO PRODUKTAI:

Pašarinės žaliavos: Sojų rupiniai, sojų išspaudos, rapsų rupiniai, rapsų išspaudos, rapsų aliejus, saulėgrąžų rupiniai, saulėgrąžų išspaudos, saulėgrąžų aliejus, melasa, kukurūzų išspaudos, kvietinės sėlenos, pašarinės mielės, cukrinių runkelių išspaudos ir kt.

Trąšos: Azotinės trąšos, fosforo trąšos, kalio trąšos, kompleksinės trąšos, trąšos ekologiniams ūkiams. Galime pristatyti į nurodytą vietą.

Grūdai: Kviečiai, miežiai, rugiai, kvietrugiai, kukurūzai, avižos, rapsai, žirniai, grikiai.

Maisto produktai: Cukrus, maistinis rapsų aliejus, maistinis saulėgrąžų aliejus ir kt.

Daržovės: Prekiaujame įvairiomis daržovėmis, galime pristatyti į nurodytą vietą.

Naftos ir dujų chemija: PET granulės, (PE) Polietilenas, (PP) Polipropilenas ir kiti naftos bei dujų chemijos produktai.

4BIK PRODUKTAI:

Įvairios pakuotės ir kitų pakavimo priemonių pardavimas: Polipropileniniai (PP) didmaišiai, polipropileniniai (PP) minkštieji konteineriai, polietileniniai įdėklai į polipropileninius maišus, polipropileniniai (PP) maišai ir minkštieji konteineriai, sintetiniai permatomieji ir tinkliniai maišai.

Prekyba PP ir PE granulėmis, chemijos produkcija: UAB “4BIK” ne tik gamina ir prekiauja pakavimo priemonėmis, bet ir siūlo įsigyti polietileno ir polipropileno granulių, kurios yra plačiai naudojamos įvairiose pramonės ir gamybos srityse.

Didmeninė ir mažmeninė prekyba kietuoju kuru: medžio granulės, medžio ir durpių briketai, akmens anglis.

UHB SERVICE PRODUKTAI:

Aerodrominės (kelio) plokštės: Vykdome prekybą aerodrominėmis (kelio) plokštėmis, kurios gali būti naudojamos kelių ar laikinų pravažiavimų, aikštelių, mėšlidžių, sandėlių įrengimui ar sienų sustiprinimui. Galime pristatyti į bet kurią geležinkelio stotį Lietuvoje.

RAKTINIAI ŽODŽIAI:

Pašarai, grūdai, trąšos, prekyba pašarais, grūdais, trąšomis, maišai, didmaišai, maišų ir didmaišių gamyba, terminalas, terminalo paslaugos, maisto produktai, daržovės, chemija, nafta, prekyba maisto produktais, prekyba daržovėmis, prekyba chemijos gaminiais, pakuotė, tara, pakavimas, pakuotė biriems produktams, PP granulės, PE granulės, chemijos produkcija, kietas kuras, birių produktų saugojimas, birių produktų pakavimas, skystų produktų pakavimas, skystų produktų saugojimas, pakuotės ženklinimas, pakuotės gamyba, birių cheminių produktų krova, birių cheminių produktų fasavimas, birių cheminių produktų sandėliavimas, skystų produktų perkrova, grūdų krova, pašarinių žaliavų krova, sandėliai, sandėliavimas, logistika, pašarinės žaliavos, sojų rupiniai, sojų išspaudos, rapsų rupiniai, rapsų išspaudos, rapsų aliejus, saulėgrąžų rupiniai, saulėgrąžų išspaudos, saulėgrąžų aliejus, melasa, kukurūzų išspaudos, kvietinės sėlenos, pašarinės mielės, cukrinių runkelių išspaudos, azotinės trąšos, fosforo trąšos, kalio trąšos, kompleksinės trąšos, trąšos ekologiniams ūkiams, kviečiai, miežiai, rugiai, kvietrugiai, kukurūzai, avižos, rapsai, žirniai, grikiai, cukrus, maistinis rapsų aliejus, maistinis saulėgrąžų aliejus, PET granulės, PE Polietilenas, PP Polipropilenas, Polipropileniniai PP didmaišiai, polipropileniniai PP minkštieji konteineriai, polietileniniai įdėklai į polipropileninius maišus, polipropileniniai PP maišai ir minkštieji konteineriai, sintetiniai permatomieji ir tinkliniai maišai, medžio granulės, medžio ir durpių briketai, akmens anglis, aerodrominės plokštės, kelio plokštės.Pasidalink:

Įmonių straipsniai, naujienos, akcijos ir specialistų patarimai

  • Numatytas
  • Antraštė
  • Data
  • Atsitiktiniai
įkelti daugiau visų įkėlimui laikykite nuspaustą SHIFT klavišą įkelti visus