Visos reklamos paslaugos, interneto svetainių kūrimas, SEO optimizavimas: info@visainfo.lt

Vandens filtrai Aquafilter iš UAB KRIŠTOLINIAI VANDENYS - tik griežti kokybės standartai

Vandens filtrai Aquafilter iš UAB KRIŠTOLINIAI VANDENYS - tik griežti kokybės standartai Vandens filtrai Aquafilter iš UAB KRIŠTOLINIAI VANDENYS - tik griežti kokybės standartai

UAB "Krištoliniai vandenys" savo veiklą pradėjo prieš daugiau nei 10 metų, ir per šį laikotarpį pelnė tūkstančių klientų pasitikėjimą. Įmonė atstovauja "Aquafilter" vandens filtrų  prekės ženklą, kurio produkcija yra parduodama net 45-iose pasaulio šalyse.

Vandens filtrai "Aquafilter" - tai prekinis ženklas, kuris yra lyderis įvairiose pasaulio šalyse: vandens valymo ir gerinimo apimtis ir pardavimai yra vieni didžiausių. "Aquafilter" laikosi griežtų kokybės standartų, ir daugiau nei 90% gaminių bei komponentų šis prekinis ženklas projektuoja ir gamina savarankiškai, priešingai nei dauguma kitų vandens valymo įmonių. Prekinio ženklo pavadinimas buvo sukurtas 1968 metas Jungtinėse Amerikos Valstijose, kuomet grupė jaunų ambicingų mokslininkų gavo naujo vandens valymo sistemų  projekto finansavimą. Projektas buvo pasisekęs, vėliau buvo plėtojamas, ir galiausiai - parduotas vietos verslininkams.

Vandens valymo sistemos yra montuojamos kvalifikuotų specialistų, kurie turi ilgametę patirtį. Galima būti užtikrintiems, kad viskas bus atlikta tinkamai, ir priešingu atveju UAB "Krištoliniai vandenys" oficialiai įsipareigoja padengti visus nuostolius, susijusius su valymo sistemų montavimu. Įrenginiams taikoma 5 metų gamyklinė ir 10 metų aptarnavimo garantija, todėl visada galima būti ramiems dėl įvairių galimų nesklandumų.

UAB "Krištoliniai vandenys" montuoja ir aptarnauja mechaninius, atbulinio osmoso, vandens nugeležinimo, vandens minkštinimo ir kitus filtrus. Bendrovės siūloma vandens valymo įranga ir filtrai gali būti montuojami privačiuose bei viešuosiuose objektuose: butuose ir nuosavuose namuose, viešbučiuose ir poilsio namuose, grožio salonuose, laboratorijose, įvairiose gydymo įstaigose, maitinimo įstaigose, elektrinėse, bankuose ir kitose įvairiose įmonėse bei viešuosiuose sektoriuose.

Galite neabejoti, kad UAB "Krištoliniai vandenys" prisitaikys prie jūsų poreikių ir pateisins lūkesčius, o "Aquafilter" produkcija tarnaus iš tiesų ilgą laiką. Jei nuspręsite kreiptis į šią įmonę, galite neabejoti, kad rezultatai pateisins jūsų lūkesčius. Ši įmonė laikosi  nuostatos, kad kokybė - tai yra visų klientų poreikių, todėl galima būti užtikrintiems, kad šis pasirinkimas jūsų tikrai nenuvils.

KRIŠTOLINIAI VANDENYS, UAB

Daugiau informacijos: kristoliniaivandenys.lt

KRIŠTOLINIAI VANDENYS, UAB infopuslapis

Pasidalink:

Įmonių straipsniai, naujienos, akcijos ir specialistų patarimai

  • Numatytas
  • Antraštė
  • Data
  • Atsitiktiniai
įkelti daugiau visų įkėlimui laikykite nuspaustą SHIFT klavišą įkelti visus