ltzh-CNenfrdeplrues

visainfo.lt – visa informacija vienoje vietoje! Įmonių ir verslo info gidas kompiuteryje ir telefone

Vantos pirčiai. Eukalipto, beržinės ir ąžuolinės vantos mūsų prekybos salonuose – ODVILNA

Vantos pirčiai. Eukalipto, bežinės ir ąžuolinės vantos mūsų prekybos salonuose – ODVILNA Vantos pirčiai. Eukalipto, bežinės ir ąžuolinės vantos mūsų prekybos salonuose – ODVILNA

Vantos pirčiai. Eukalipto, beržinės ir ąžuolinės vantos mūsų prekybos salonuose. Įmonė UAB "Odvilna" siūlo EUKALIPTO VANTAS! Jos pranašesnės už kitas tuo, kad jų lapuose yra eterinio aliejaus, kuris turi daug gydomųjų savybių. Eukalipto vantos pargabentos tiesiai iš AZIJOS miškų, nes renkant vantai pluoštą, labai svarbu, kad miškas nebūtų užterštas, kad produktas būtų natūralus.

Eukaliptas - didelis, šiltųjų kraštų, visžalis medis, kurio lapai naudojami plačiai medicinoje, profilaktiniam, sanatoriniam gydymui. Eukalipto lapai suteikia kūnui atgaivos, puikiai gydo nuo peršalimų, gripo, raumenų skausmų, migrenos, odos problemų kaip pleiskanavimo, plaukų slinkimo, nuo vabzdžių įkandimų, nudegimų. Taip pat protiniui nuovargiui, stresui, net depresijai gydyti.

Eukalipto lapus ir vantas galima labai plačiai panaudoti. Daryti inhaliacijas, trinti kūną naudojant vietoj kempinės, o karštame vandenyje išmirkytos vantos antpilą galima įsipilti į vonią, pirties kubilą net ir į vonelę. Žinoma, svarbiausias savybes eukaliptinės vantos atskleidžia pirtyje! Tinkamai paruošus jų kvapas ir gydomosios galios yra nepakartojamos.

Eukalipto vantą būtina tinkamai paruošti prieš naudojimą! (jei nesilaikysite instrukcijų, gali kristi lapai, o neįdėjus vantos į maišelį ji nesubręs ir neišsiskirs eterinio aliejaus, o ir kvapas nebus toks malonus…)

Eukalipto vantų paruošimas pirčiai:

1.Dar nenaudotą sausą eukalipto vantą patartina palaikyti kambario temperatūroje apie 12 val. (jei ji nebuvo ten laikoma), ypač žiemą.

2.Paskui pamerkti visą vantą, kartu su rankenėle į panašios temperatūros vandenį (iki 40º C). ir laikyti apie 6-8 val. Galima ir ilgiau. Jei vanta jau buvo naudota, užtenka pamerkti apie 1 val.

3.Po to būtinai įdėti eukalipto vantą į polietileninį maišelį, arba susukti atgal į įpakavimą ir įnešus į pirties patalpą po truputi laikyti karščiau. (Pvz. patalpoje kur periatės, galite palaipsniui perdėti nuo žemiausio aukščio suoliuko, iki aukščiausio)

4.Tuomet vanta subręsta ir sužadinamas jos aromatas ir veikliosios eukalipto medžiagos. Prieš pat naudojimą galite vantą palaikyti vandenyje apie 15 min.

Gero garo!

ODVILNA, UAB

Daugiau informacijos:

ODVILNA, UAB infopuslapis

Pasidalink:

Įmonių straipsniai, naujienos, akcijos ir specialistų patarimai

  • Numatytas
  • Antraštė
  • Data
  • Atsitiktiniai
įkelti daugiau visų įkėlimui laikykite nuspaustą SHIFT klavišą įkelti visus