visainfo.lt – visos reklamos paslaugos, interneto svetainių kūrimas, SEO optimizavimas.

Varinės stogų ir fasadų dangos TECU - ilgaamžė danga naujiems ir renovuojamiems pastatams

Varinės stogų ir fasadų dangos TECU - ilgaamžė danga naujiems ir renovuojamiems pastatams Varinės stogų ir fasadų dangos TECU - ilgaamžė danga naujiems ir renovuojamiems pastatams

Kaip teigia UAB "Morionis" direktorius, įtakojant naujoms, avangardinėms pasaulio architektūros ir dizaino kryptims, vis plačiau ir drąsiau mūsų aplinkoje naudojami vario gaminiai. Varinės dangos eksterjeruose pasirenkamos ten, kur reikalingas ilgaamžiškumas, patvarumas, estetiškumas, "techniškumas". 

UAB "Morionis" atstovaudama stoginių ir fasadinių vario dangų gamintojus vokiečių koncerną KME, klientams siūlo išskirtinės kokybės varines dangas ne tik tradicinių pastatų apipavidalinimui ar senų renovacijai bet ir šiuolaikinių verslo, prekybos paskirties bei privačių namų eksterjerams kurti.

Vokietijos koncernas KME gamina, TECU prekiniu ženklu pažymėtus, vario produktus stogams ir fasadams. TECU produkcijos pagrindas lakštai ir rulonai, oksiduojami ir patinuojami specialiu cheminiu procesu. Klasikinis blizgantis raudonas, oksiduotas rudas ir patinuotas žalias varis yra lengvai apdorojama ir labai tvirta medžiaga.

Varinės dangos plačiai naudojamos pastatų apipavidalinimui, namų renovacijai, modernių komercinių pastatų eksterjerui. Taigi varis vėl madoje ir tai sąlygojo tokios priežastys kaip didėjantis poreikis kokybiškoms medžiagoms, architektų unikalių medžiagos savybių įsisavinimas, naujos technologijos, kurios pagreitina daugelį metų natūraliai vykstančius procesus – rudas varis (oksidavimas), žalias varis (patinavimas). TECU vario sistemos suteikia daugybę galimybių, kombinuojant jas su kitomis statybinėmis medžiagomis ir kuriant unikalius dizainus.

TECU varinės dangos sistemos

TECU siūlinis lakštų ir juostų padengimas

tecu-juostinis-lakstinis-padengimas

Klasikinė siūlinio skardinimo technologija paremta tuo, kad vario lakštai čia tiesiog vienas su kitu sukabinami. Šis stogo ar fasado dengimo būdas reikalauja ypatingo meistriškumo. Vario danga „Tecu“ atitinka DIN 4102 atsparumo ugniai reikalavimus, todėl ja gali būti dengiami tiek fasadai, tiek stogai, tiek ir stoglangiai ar parapetai.

Tvirtinimo tipai: prie medienos, naudojant varinius ar nerūdijančio plieno gnybtus arba prie specialių omega profilių. Siūlinio dengimo kryptys gali būti tiek tradicinės vertikalios, tiek neįprastos horizontalios, įstrižos ar visų jų kombinacija.

Matmenys: Lakšto storis: 0,6/0,7/1,0/1,5/2,0 mm. Lakšto matmenys: 1000x2000, 1000x3000, 1250x2500 mm.

tecu-sistemos-gonstai-rombaiTECU sistemos gontai ir rombai

Gontų ir rombų technologija - įvairių formatų vario plokštelių jungimo sistemos, išsiskiriančios specifine estetika bei ekonomiškumu ir leidžiančios paviršių variu padengti greitai ir paprastai – vienas elementas tiesiog užkabinamas ant kito. Šis būdas tinka fasadų, fasado elementų ar stogų dengimui variu (skardinant pastaruosius, turi būti ne mažesnis nei 25° nuolydis).

Tvirtinimas: Gontai gali būti tvirtinami keliais būdais – vertikaliai, horizontaliai ir istrižai. TECU sistemos gontai yra pritvirtinami, sukabinant vieną su kitu, tai palengvina sujungimus su kitais komponentais tokiais, kaip langai, durys.

Matmenys: stačiakampiai 430 x 600mm; kvadratiniai 600 x 600mm

tecu-panelesTECU panelės

Panelės „Tecu“ – tai dengimo elementas, iš dviejų pusių turintis briaunas. Montažas yra daromas “sudūrimo” principu arba su užleidimu.

Tvirtinimas: plokštes galima montuoti vertikaliai, horizontaliai ar įstrižai. Pagal konstrukciją skiriamos trys pagrindinės plokščių formos:

vertikalios krypties briaunų, plokščio paviršiaus dangai naudojamos;
horizontalios krypties, plokščio paviršiaus dangai naudojamos plokštės;
specialios plokštės su matomais arba paslėptais fiksavimo elementais, galinčios būti įvairių krypčių briaunų ir skirtos plokštiems arba užleistiems paviršiams.

Matmenys: Ilgis iki 4000 mm, standartinis plotis iki 500 mm.

tecu-kasetesTECU kasetės

Kasetės TECU - variniai fasado elementai, iš keturių pusių turintys briaunas. Gaminami atsižvelgiant į individualaus projekto poreikius arba individualius užsakymus. Iš visų pusių esančios briaunos leidžia fasadą padengti dideliais vario lakštais, kurie visada išlieka tiesūs. Didelių matmenų kasetėms kietumo ir tvirtumo suteikia naudojami medžio, metalo ar mineraliniai užpildai.

Tvirtinimas: kasetės „Tecu“ tvirtinamos kniedėmis, varžtais, kampiniais kronšteinais ar kabliniais varžtais tiesiai prie pagrindo. Labai tvirtos konstrukcijos danga gali būti ir ypač didelių matmenų, skirtingai sujungta tarpusavyje bei tvirtinama prie pagrindo.

Matmenys: Kasečių „Tecu“ proporcijos svyruoja nuo santykio 1:1 iki 1:4

tecu-tinklas

TECU tinklas

Pagamintas iš TECU – Classic arba TECU-Patina. Lyginant su įprastom perforuotom plokštėm, TECU tinklas siūlo 3 esminius pranašumus: vizualiai įdomi išvaizda, mažas svoris, konkurencinga kaina.
TECU tinklo pritaikymas – fasadų ir lubų padengimas, ventiliacijos kasetės ir kt.

Matmenys: storis – 0,7/1,0; dydis 1000 x 2000.

varines-stogu-fasadu-dangos

UAB "Morionis" bendraudami su klientais visada stengiasi rasti optimalius, pažangius ir novatoriškus sprendimus. Siekiame naudingo abipusio bendradarbiavimo. Firmos padaliniai Kaune, Vilniuje ir Klaipėdoje visada pasiruošę suteikti kvalifikuotą informaciją ir konsultacijas projektavimo stadijoje ar objekte.

MORIONIS, UAB

Daugiau informacijos: www.morionis.lt

MORIONIS, UAB infopuslapis

Pasidalink:

Įmonių straipsniai, naujienos, akcijos ir specialistų patarimai

  • Numatytas
  • Antraštė
  • Data
  • Atsitiktiniai
įkelti daugiau visų įkėlimui laikykite nuspaustą SHIFT klavišą įkelti visus