Visos reklamos paslaugos, interneto svetainių kūrimas, SEO optimizavimas: info@visainfo.lt

Vejos priežiūra ir laistymas su išmaniąja GARDENA sistema

Vejos priežiūra ir laistymas su išmaniąja GARDENA sistema Vejos priežiūra ir laistymas su išmaniąja GARDENA sistema

UAB „Žaliasis kampas“ teikia kokybišką techniką ir įrankius, skirtus aplinkos tvarkymui ir priežiūrai. Įmonė siūlo „Gardena“ išmaniąją sistemą vejapjovių priežiūrai ir sodo laistymui.

Vejos priežiūra ir laistymas su išmaniąja GARDENA sistema

Naudodami „Gardena“ išmaniąją sistemą, visada tiksliai žinosite, kaip laikosi jūsų sodo augalai, kad ir kur bebūtumėte. Vejos priežiūra ir laistymas dabar patogiai valdomas programėlėmis, todėl sutaupytą laiką galite skirti tikrai mėgstamiems sodo darbams.

Vejos priežiūra ir laistymas su išmaniąja GARDENA sistema

Išmanioji vandens kontrolė ir išmanus jutiklis automatiškai valdo vandens tiekimą sode, pagal Jūsų poreikius laistydamas augalus. Laistymo laiką galima patogiai sureguliuoti per „Gardena“ išmaniąją programą ir suderinti su išmaniojo „SILENO“ roboto vejapjovės pjovimo trukme. Remiantis išorinės temperatūros, šviesos intensyvumo ir dirvos drėgmės matavimais, kuriuos nustato išmanusis jutiklis, išmanioji vandens kontrolė taip pat gali būti suderinta taip, kad atitiktų aplinkos sąlygas. Išmaniosios sistemos dėka, tai galite padaryti bet kuriuo metu iš bet kurios vietos.

Vejos priežiūra ir laistymas su išmaniąja GARDENA sistema

Išmanusis „SILENO“ tiksliai nupjauna žolės stiebelius iki reikiamo ilgio, o jūs turite daugiau laiko poilsiui. Dėl „SensorCut System“ robotas vejapjovė nepalieka dryžių vejoje ir tolygiai pjauna žolę. Jis dirba taip tyliai, kad beveik nesigirdi. Robotas vejapjovė pats grįžta į įkrovimo stotelę įsikrauti akumuliatorių. Pjovimo laikas reguliuojamas išmaniosios sistemos pagalba ir suderintas su išmaniosios vandens kontrolės laistymo laiku.

Vejos priežiūra ir laistymas su išmaniąja GARDENA sistema

Išmanioji sąsaja užtikrina ryšį tarp visų įrenginių. Ji gali būti nepastebimai padėta jūsų gyvenamojoje erdvėje ir sukurti interneto ryšį per esamą maršrutizatorių. Ši sistema užtikrina, kad belaidis tinklas galėtų sąveikauti tarp visų „Gardena“ išmaniųjų sistemos įrenginių sode ir „Gardena“ išmaniosios programos.

Vejos priežiūra ir laistymas su išmaniąja GARDENA sistema

„Gardena“ siūlo viską sodo priežiūrai, kad ir ko jums prireiktų – vandens sistemas, pompas, sodo tvenkinius, vejos, medžių ir krūmų priežiūros priemones, sodo įrankius ar dirvos kultivavimo įrenginius. Šiandien „Gardena“ yra Europoje pirmaujantis aukštos kokybės sodo įrankių prekės ženklas, turintis atstovybes daugiau negu 80 šalių visame pasaulyje.

Daugiau informacijos:

infopuslapis

Pasidalink:

Įmonių straipsniai, naujienos, akcijos ir specialistų patarimai

  • Numatytas
  • Antraštė
  • Data
  • Atsitiktiniai
įkelti daugiau visų įkėlimui laikykite nuspaustą SHIFT klavišą įkelti visus