ltzh-CNenfrdeplrues

visainfo.lt – visa informacija vienoje vietoje!

vekstrus

VEKSTRUS, UAB - plastikiniai ir mediniai langai, vidaus ir lauko durys, garažo vartai, žaliuzės, langų apsauga, šiltas langų montavimas

Adresas:
Kniaudiškių g. 71, LT-37130, PANEVĖŽYS, Lietuva


Įmonės kodas: 168620980
PVM kodas: LT686209811

Tel. Nr.: (8 45) 58 1234
Mob. Nr.: Mobilus vadybininkas (visa Lietuva) - 8 685 32 942
Mob. Nr.: 8 650 99 289
Faks. Nr.: (8 45) 58 1234

El. paštas: [email protected]
Tinklapis: www.vextrus.lt

Filialai: KUPIŠKIS, VISAGINAS

VEKSTRUS, UAB VEIKLA: plastikiniai ir mediniai langai, vidaus ir lauko durys, garažo vartai, žaliuzės, langų apsauga, šiltas langų montavimas. Įmonė parduoda ir montuoja plastikinius ir medinius langus, šiltas kompozitines duris, plienines ir medines lauko duris, priešgaisrines duris, šarvuotas duris, vidaus duris, garažo vartus, stoglangius, žaliuzes ir roletus. „VEKSTRUS“ dirba visoje Lietuvoje!

UAB „VEKSTRUS“ – tai patikimas statybų partneris, pasižymintis ilgamete (nuo 2002 metų) patirtimi langų, durų ir statybinių medžiagų rinkoje. „VEKSTRUS“ visada ieško optimaliausio kliento poreikių ir galimybių sprendimo, siūlydami siūlo tai kas modernu ir patikima. Taupydami Jūsų laiką ir lėšas įmonės komanda siūlo kompleksinius sprendimus: nemokamą specialisto vizitą, profesionalią konsultaciją, gaminių pristatymą ir montavimą, apdailą ir garantinę priežiūrą.

VEKSTRUS, UAB PRODUKTAI IR PASLAUGOS:

PLASTIKINIAI IR MEDINIAI LANGAI, ALIUMINIO KONSTRUKCIJOS, BALKONŲ STIKLINIMAS, STOGLANGIAI

„VEKSTRUS“ siūlo skirtingų gamintojų šiltus, ilgaamžius ir mažiausiai priežiūros reikalaujančius plastikinius bei medinius langus. Įmonės siūlomi mediniai langai puikiai tiks klientams, vertinantiems langus iš natūralios kilmės medžiagų. Taip pat bendrovė siūlo ir montuoja istorinius langus – gaminius, idealiai atitinkančius senovinių pastatų estetiką.

„VEKSTRUS“ ne tik gamina langus, bet ir siūlo pasinaudoti mūsų paslaugų kompleksu, kuris suteikia galimybę Jums turėti naujus langus be jokių papildomų rūpesčių. Įmonės specialistai atvyks į Jūsų namus, atliks matavimus ir paruoš pasiūlymą. Pasirašius pirkimo-pardavimo dokumentus, sutartu laiku pasirūpins prekių pristatymu į nurodytą vietą, atliks visus montavimo darbus. Bendrovė gali atlikti langų apdailą arba rekomenduoti patikimą šiuos darbus atliekančią įmonę.

Plastikiniai langai. Kokybiški ir savo darbą išmanančių meistrų sumontuoti plastikiniai langai – pats išmintingiausias sprendimas renovuojant seną ar statantis naują būstą. Tai ilgaamžiški, saugūs, lengvai varstomi, bėgant laikui nekeičiantys savybių langai, sukonstruoti būtent taip, kad geriausiai izoliuotų šilumą ir apsaugotų patalpas nuo šalčio, drėgmės, dulkių bei triukšmo. Be to, PVC langai nereiklūs priežiūrai, o žinomų gamintojų naudojamas plastikas yra ekologiškas ir eksploatacijos metu neišskiria į aplinką jokių kenksmingų medžiagų. „VEKSTRUS“ parduoda ir montuoja „ECO“, „ECO Plus“, „KBE 70“, „ECO 80“, „ECO 80 Plus“, „TROCAL 76 AD“, „KÖMMERLING 76 MD“, „KÖMMERLING 88 Plus MD“, „MAXTHERM“ plastikinius langus.

Galima užsisakyti plastikinius langus iš vienos arba abiejų pusių dengtus spalvota PVC plėvele, su dviejų arba trijų stiklų paketais, aukštesnės klasės apkaustais, tonuotais, veidrodiniais, matiniais arba raštuotais stiklais, dekoratyvinėmis juostelėmis stiklo paketuose.

Mediniai langai. „VEKSTRUS, vertinantiems langus iš natūralios kilmės medžiagų, siūlo šiltus klijuotos medienos langus 68-2, 68-3, 68-2A, 78-3, 78-3A, vokiško tipo langus „Fenestra Fenix“, ypač šiltus medinius langus „Fenestra Primus“.

Langai ir durys istoriniams pastatams. „VEKSTRUS“ siūlo medinius ir plastikinius langus, kurie idealiai atitinka istorinių pastatų estetiką bei reikalavimus. Profilių, naudojamų medžiagų ir dekoratyvinių elementų įvairovė leidžia išlaikyti senovinį stilių, kartu suteikiant renovuojamiems statiniams žymiai aukštesnius kokybinius ir funkcionalumo parametrus. Taip pat galite užsisakyti ir duris – nuo paprastų klasikinio dizaino iki įmantriausių rankomis drožinėtų meno kūrinių, kurie puošia griežtai saugomus architektūros paminklus.

Stoglangiai. Stogo langai suteikia interjerui išskirtinumą ir padidina komforto lygį patalpoje. Stoglangiai – paprastas ir nebrangus būdas išplėsti savo namų erdves, suteikiant pastogėms daugiau šviesos ir jaukumo. Platus pasirinkimas „ROTO FRANK“, „FAKRO“, „VELUX“, „ROOFLITE“ stoglangių.

Aliuminiai langai. Langai ir durys iš trijų kamerų „HERCULES“ aliuminio profilių – tai aukšta kokybė, ilgaamžiškumas ir tvirtumas už patrauklią kainą. Dėl terminių intarpų iš stiklo pluoštu sustiprinto poliamido, „HERCULES“ profiliai pasižymi optimaliomis šilumos bei garso izoliavimo savybėmis (Uw nuo 1,46 W/m²K). Trijų kamerų aliuminio profiliai „OLYMPIA HI“ išsiskiria geriausiomis klasėje šilumos izoliavimo savybėmis (Uw nuo 0,73 W/m²K) dėl konstrukcijoje panaudotų terminių intarpų ir putplasčio užpildų.

Balkonų stiklinimas. „VEKSTRUS“ meistrai stiklina balkonus slankiojančiomis aliuminio konstrukcijomis bei plastiko konstrukcijomis. Įstiklintas balkonas – ideali apsauga nuo triukšmo, vėjo, kritulių, saulės ir šalčio.

Stumdomos durys terasoms. „VEKSTRUS“ siūlo didelių gabaritų slankiojančios durų sistemas terasoms.

Istoriniai langai saugomiems architektūros paminklams. „VEKSTRUS“ siūlo medinius ir plastikinius langus, kurie idealiai atitinka istorinių pastatų estetiką bei reikalavimus. Profilių, naudojamų medžiagų ir dekoratyvinių elementų įvairovė leidžia išlaikyti senovinį stilių, kartu suteikiant renovuojamiems statiniams žymiai aukštesnius kokybinius ir funkcionalumo parametrus.

LAUKO IR VIDAUS DURYS

Lauko durys namui. Šiltos, gražios ir tvirtos įėjimo durys – namo vizitinė kortelė. Lauko durys turi ne tik gražiai atrodyti – jų tikroji paskirtis yra patikimai saugoti būstą nuo šalčio ar karščio, triukšmo bei nekviestų svečių. Todėl lauko durys turi būti sandarios, šiltos ir tvirtos. „VEKSTRUS“ siūlomos šiltos plieninės „ARCTICA DOORS“ durys, kompozitinės lauko durys „VIKKING“ bei plieninės durys „SETTO“ būtent tokios ir yra.

Visos lauko durys gaminamos iš tvirtų medžiagų, pasižymi nevienodomis eksploatacinėmis savybėmis, todėl reikia įvertinti, kokioje vietovėje jos bus naudojamos, kokios oro sąlygos jas veiks. Durys namui yra atsparios korozijos poveikiui, nedideliems mechaniniams įbrėžimams, pasižymi gera garso izoliacija, šilumos išsaugojimu, tyliu uždarymu ir atidarymu, atitinkančios saugos reikalavimus. Jos yra nepralaidžios drėgmei, dėl to namuose nesikaupia nepageidaujamas grybelis, kuris sukelia itin nemalonias ir pavojingas kvėpavimo takų ligas. Durys yra saugių konstrukcijų, su visa reikalinga komplektacija: kokybiškomis staktomis, tarpinėmis, varčiomis, patikimomis spynomis – tai užtikrina patikimesnę apsaugą nuo įsilaužimų.

Siūlomų durų skirtingos rūšys turi daug įvairiausių modelių, kurie gali būti su Jūsų pasirinktais frezuotais raštais, dekoruoti gražiomis stiklo detalėmis (stiklas gali būti skaidrus, matinis, veidrodinis ar tonuotas), įvairių spalvų, todėl net ir išrankiausias klientas gali rasti savo namams tinkančias duris.

Lauko įėjimo durys „ARCTICA DOORS“ – šiltos žiemą, vėsios vasarą. Modernaus ir klasikinio dizaino lauko durys, gaminamos su poliuretano putos užpildu, kuris kartu su patikimomis tarpinėmis užtikrina puikią šilumos bei garso izoliaciją. Durų šilumos laidumo koeficientas nuo U=0,63 [W/m2*K]. Durys tinka A, A+, A++ energinės klasės namų statyboms, „passive“ tipo namams. Saugumo klasės: RC2, RC3, RC4.

Šarvuotos durys butui. Šarvuotos durys yra gaminamos iš metalo lakštų, tarpą užpildant šilumą ir garsą izoliuojančia akmens vata. Siekiant suteikti patrauklesnę estetinę išvaizdą bei dar geresnes izoliacines savybes, šarvo tipo durys papildomai dengiamos laminuotomis MDF ar MDP plokštėmis. MDF plokštėse galima išfrezuoti ornamentą. Duris galima rinktis su viena arba dviem puikiai užsirekomendavusių gamintojų „S–PRO“, "DORMA", „MOTTURA“, „ASSA“, „EVVA“, „ABLOY“, „SECUREMME“, „FIAM-ISEO“ spynomis, su papildomais skląsčiais ir grandinėlėmis kai norisi dar daugiau saugumo.

Vidaus durys. „VEKSTRUS“ siūlo augiau nei 500 modelių, tarp kurių puikiai atitinkančias skonį ir poreikius duris tikrai ras kiekvienas. Nuo paprasčiausios konstrukcijos iki aukščiausios kokybės laminuotų, faneruotų bei medžio masyvo durų. EKONOMINĖ klasė – ieškantiems nebrangių durų, PREMIUM pasižymi aukšta kokybe, spalvų bei paviršiaus struktūrų įvairove, o LUX klasė išsiskiria vokiškomis gamybos technologijomis ir efektingu itališku dizainu. PREMIUM ir LUX klasių duris galima rinktis su sustiprintomis varčiomis, įprastomis arba reguliuojamomis (apgaubiančiomis) staktomis, kurios pagreitina ir supaprastina montavimą.

Priešgaisrinės durys. „VEKSTRUS“ siūlo reversines italų gamybos priešgaisrines durys „EI 30“. Durų varčios storis 50 mm. Ji pagaminta iš cinkuotos plieninės skardos ir yra užpildyta nedegios akmens vatos užpildu. Visos durų detalės pilnai cinkuotos, įskaitant ir „paslėptas“ furnitūros detales.

Priešgaisrinių durų „EI 45“ stakta pagaminta iš 1,5 mm storio DC01 markės plieno profilių. Prie durų staktos vyrių pusėje pritvirtinti laminuoti 70 mm pločio, 18 mm storio apvadai. Staktos vidus užpildytas 42 mm storio akmens vata (A1 degumo klasė).

Reversinių italų gamybos priešgaisrinių durys „EI 60“ varčios storis 60 mm. Ji gaminama iš cinkuotos plieninės skardos ir yra užpildyta nedegios akmens vatos užpildu. Visos durų detalės pilnai cinkuotos, įskaitant ir “paslėptas” furnitūros detales. Standartinė durų spalva yra RAL9002, tačiau duris galima dažyti Jūsų pasirinkta RAL spalva.

Metalinės durys laiptinėms. „VEKSTRUS“ gamina metalines duris: vienvėres, dvivėres, vienvėres su viršlangiu, dvivėres su viršlangiu, vienvėres su praplatinimu. Stakta išlankstyta iš pilnai galvanizuotos 1,5 mm skardos DC01+ZE 25/25. Stakta apšiltinama akmens vata. Ji gali būti su išoriniais apvadais ar be jų. Varčia išlankstyta iš 1,25 mm galvanizuotos skardos, todėl durys yra atsparios korozijai ir nerūdyja.

BUITINIAI IR PRAMONINIAI VARTAI

Buitiniai garažo vartai. „VEKSTRUS“ siūlo funkcionalius segmentinius vartus, kurie padės maksimaliai išnaudoti erdvę garaže ir įvažiavime į garažą. Vartai puikiai pritaikyti užsakovo poreikiams, nes gaminami pagal angos matmenis ir laikantis aukščiausių standartų, lemiančių saugią ir komfortišką eksploataciją bei gerą šilumos izoliaciją. Vartai gali būti valdomi mechaniniu būdu arba automatine pavara. Tylų varstymą užtikrina guoliniai ratukai, dengti nailonu. Visos konstrukcinės vartų dalys – vyriai, bėgiai bei spyruoklės yra cinkuoti siekiant suteikti kuo didesnį ilgaamžiškumą.

Pramoniniai garažo vartai. Garažo vartai yra gaminami tiksliai pagal individualius išmatavimus. Segmentų storis 40 mm, užpildas – putų poliuretanas. Vartai komplektuojami patikimomis tarpinėmis. Konstrukciniai elementai iš cinkuotų 2 mm storio plieninių profilių, yra apsauga nuo pirštų prispaudimo abiejose vartų pusėse.

ŽALIUZĖS, ROLETAI, TINKLELIAI NUO VABZDŽIŲ

Žaliuzės – ne tik apsauga nuo tiesioginių saulės spindulių, bet ir interjero detalė. Didelis audinių asortimentas vertikalioms žaliuzėms, roletams ir romanetėms. Galite įsigyti: horizontalias žaliuzes, vertikalias žaliuzes, apsaugines žaliuzes, standartinius roletus, roletus diena-naktis, plisetus ir tinklelius nuo vabzdžių.

ŠILTŲ LANGŲ MONTAVIMO PROFILIS „THERMOLIT“

2018-ųjų sausį Lietuvoje įsigaliojo statybos įstatymo reikalavimai, pagal kuriuos visi naujai statomi pastatai ar jų dalys privalo atitikti A+ klasės energinio naudingumo kriterijus. Nauji standartai reikalauja naujų sprendimų ir tokioje statybų srityje kaip langų montavimas. A+ ir aukštesnių klasių – A++ bei „Passiv“ – normatyvus įvykdyti įmanoma tik montuojant langus šiltinimo sluoksnyje, maksimaliai apšiltinant angokraščius. Tokiu būdu išvengiama šalčio tiltų ir net iki 5 kartų sumažinami šilumos nuostoliai per langų rėmus. Atsižvelgdama į šiuos specifinius reikalavimus, įmonė „VEKSTRUS“ sukūrė ir gamina šilto montavimo profilius „THERMOLIT“, kurie pasižymi tvirtumu, ilgaamžiškumu, paprastu montavimu bei palankia kaina.

„CANEXEL“ DAILYLENTĖS FASADŲ APDAILAI

Dėl natūralaus medienos rašto ir sodrių atspalvių gausos, Kanadoje sukurta fasadų apdaila „CanExel“ puikiai atrodo tiek žvelgiant iš arti, tiek iš tolo, o nepriekaištinga kokybė džiugina ją pasirinkusius namų savininkus ilgus metus. Šioms dailylentėms, pagamintoms iš dervomis sutvirtintų medžio dulkių, nebaisūs jokie šalčiai, drėgmė ar saulės spinduliai. Speciali dažymo technologija užtikrina, jog paviršiuje neatsiras įtrūkimų, dažai neatšoks ir neišbluks.

PRIEDAI

Varčios užraktai. Varčios užraktai užkerta kelią vagystėms smarkiai apsunkindami nesankcionuotą patekimą į patalpas. Juos rekomenduojame montuoti ant senų langų pirmame aukšte esančių butų ir privačių namų savininkams.

Rakinamos rankenos. Piktavaliai gali nesunkiai atidaryti langą su paprasta rankena tiesiog pragręžę rėme skylę ir prakišę pro ją storesnės vielos gabalą. Tokio scenarijaus išvengsite įsigiję rakinamą rankeną arba rankeną su mygtuku.  

Papildomos apsaugos nuo įsilaužimo („grybukai“). Tai svarbi apkaustų dalis, ženkliai padidinanti lango saugumą. Jei esate įsigiję nebrangius langus, kuriuose dažniausiai naudojami paprasti apkaustai be apsaugos nuo įsilaužimo, „grybukai“ yra geriausias būdas išspręsti su būsto saugumu susijusias problemas.

PASLAUGOS

Matavimai ir konsultacijos. Kvalifikuoti „VEKSTRUS“ specialistai atliks visus reikalingus matavimus bei skaičiavimus, visuomet sąžiningai patars, suteiks naudingos informacijos ir padės išsirinkti tikrai kokybiškus langus ar duris už jums priimtiną kainą.

Langų ir durų montavimas. Profesionalus darbas naudojant tinkamas medžiagas leidžia „VEKSTRUS“ suteikti ilgalaikę garantiją ir užtikrinti kokybišką pogarantinį aptarnavimą.

Senų langų išėmimas ir utilizavimas. Norite, kad seni langai ar durys būtų išimti greitai, sukeliant kuo mažiau triukšmo ir dulkių? „VEKSTRUS“ meistrai išmontuos, pasirūpins jų išvežimu bei saugiu perdirbimu.

Remontas ir renovacija. „VEKSTRUS“ atlieka senų langų renovaciją – sumontuoja papildomas tarpines, apšiltina rėmus specialiomis putomis. Keičia susidėvėjusias tarpines, sulūžusius apkaustus ir sudužusius stiklo paketus, reguliuoja stringančius langus bei duris.

Lizingas. Įmonėje galite įsigyti langus ir duris išsimokėtinai geriausiomis sąlygomis. Atvykus su asmens dokumentu į „VEKSTRUS“ skyrių, vietoje bus parengta lizingo sutartis ir visi pirkimo – pardavimo dokumentai. Tad jums nereikės daugiau niekur eiti, ieškoti lizingo bendrovių biurų ir gaišti laiko eilėse.

VEKSTRUS, UAB FILIALAI:

PANEVĖŽYS: VEKSTRUS, UAB centrinė būstinė – Kniaudiškių g. 71, LT-37130; Tel.  (8 45) 58 1234; Faks. (8 45) 58 1234; Mob. 8 685 45 435 / 8 650 99 289

KUPIŠKIS: Vytauto g. 3, 2 a.; Tel. 8 656 53 030

VISAGINAS: Veteranų g. 5a.; Tel. 8 640 37 755

RAKTINIAI ŽODŽIAI:

Plastikiniai langai, mediniai langai, langų montavimas, durys, lauko durys, lauko durų montavimas, Vokiečių Profine plastikiniai langai, šiltos lauko durys, garažo vartai, vidaus durys, šarvo durys, žaliuzės, roletai, sustiprintos konstrukcijos durys, medinės lauko durys, priešgaisrinės vidaus durys, segmentiniai vartai, stoglangiai, langų apsauga, vertikalios žaliuzės, romanetės, horizontalias žaliuzės, apsauginės žaliuzės, tinkleliai nuo vabzdžių, statybiniai blokeliai, statybinės medžiagos, apdailos medžiagos, langai mediniai, medienos langai, langus montuojančios įmonės, balti langai, spalvoti langai, vidaus langai, liuks langai, lux langai, prekyba langais, langų profiliai, langų konstrukcijos, langininkai, vextrus, prekyba langais, langų profiliai, langų konstrukcijos, langininkai, langai išsimokėtinai, kokybiški langai, langų kainos, stiklinimas, įdėti langą, langus montuoja, langai kaina, nebrangūs langai, akcija langams, pigūs langai, akcijiniai langai, virtuvės lango kaina, lango kaina, langų matmenys, reikia lango, langas, vokiški langai, geri langai, stiprus lango rėmas, stiklo paketai, langų apsauga, rankenėlės langams, langų apsauga nuo vagių, balkonų stiklinimas, įstiklinti balkoną, balkono stiklinimas, balkonų stiklinimas aliuminio konstrukcijomis, balkonų stiklinimas panevėzyje, balkonus stiklina panevėžys, reikia įstiklinti balkoną, aliuminio konstrukcijos, balkonų stiklinimas kupiškis, balkono stiklinimas kėdainiai, balkono stiklai, balkono remontas, stiklina balkonus, aliuminio konstrukcijos namams, šarvo durys, geros durys, reikia šarvo durų, šarvo durys panevėžys, šarvuotos durys, šarvo durys panevėzys, šarvo durys visaginas, šarvo durys kupiškis, namų lauko durys, durys namams, šiltos lauko durys, šarvuotos lauko durys, durys laiptinėms, metalinės laiptinių durys, durys laiptinėms, durys namų bendrijoms, durys butų ūkiams, durys butams, butų durys, šarvo durys kaina, nebrangių durų, pigios durys, kinietiškos durys, garažo vartai, vokiški garažo vartai, vokiški vartai, krispol, krispol garažų vartai, garažo vartai, garažo vartai kupiškis, garažo vartai panevėžys, garažo vartai visaginas, plokštuminiai garažo vartai, segmentiniai garažo vartai, garažo vartai kaina, garažai, sekcijiniai garažo vartai, aliuminio konstrukcijos pertvaroms, namų pertvaros, aliuminio profiliai, perskirtos sienos, stiklo paketai, stiklas, namų remontas, erdvių sumažinimas, erdvių padidinimas, žaliuzės panevėžys, žaliuzės kupiškis, žaliuzės langams, žaliuzių kaina, vertikalios žaliuzės, horizontalios žaliuzės, dideliems langams, žaliuzės namams, žaliuzės namų interjere, interjero elementai, papuošti langus, langų žaliuzės, roletai langams, namo statyba, statysiu namą, spalvoti plastikiniai langai, teriva perdanga, seifai, priešgaisrinės durys, apsauga langams, priešįsilaužiminė apsauga

 • VEKSTRUS, UAB - plastikiniai ir mediniai langai, vidaus ir lauko durys, garažo vartai, žaliuzės, langų apsauga, šiltas langų montavimas
 • VEKSTRUS, UAB - plastikiniai ir mediniai langai, vidaus ir lauko durys, garažo vartai, žaliuzės, langų apsauga, šiltas langų montavimas
 • VEKSTRUS, UAB - plastikiniai ir mediniai langai, vidaus ir lauko durys, garažo vartai, žaliuzės, langų apsauga, šiltas langų montavimas
 • VEKSTRUS, UAB - plastikiniai ir mediniai langai, vidaus ir lauko durys, garažo vartai, žaliuzės, langų apsauga, šiltas langų montavimas
 • VEKSTRUS, UAB - plastikiniai ir mediniai langai, vidaus ir lauko durys, garažo vartai, žaliuzės, langų apsauga, šiltas langų montavimas
 • VEKSTRUS, UAB - plastikiniai ir mediniai langai, vidaus ir lauko durys, garažo vartai, žaliuzės, langų apsauga, šiltas langų montavimas
 • VEKSTRUS, UAB - plastikiniai ir mediniai langai, vidaus ir lauko durys, garažo vartai, žaliuzės, langų apsauga, šiltas langų montavimas
 • VEKSTRUS, UAB - plastikiniai ir mediniai langai, vidaus ir lauko durys, garažo vartai, žaliuzės, langų apsauga, šiltas langų montavimas
 • VEKSTRUS, UAB - plastikiniai ir mediniai langai, vidaus ir lauko durys, garažo vartai, žaliuzės, langų apsauga, šiltas langų montavimas
 • VEKSTRUS, UAB - plastikiniai ir mediniai langai, vidaus ir lauko durys, garažo vartai, žaliuzės, langų apsauga, šiltas langų montavimas


Vietovė:

Pasidalink:

Įmonių straipsniai, naujienos, akcijos ir specialistų patarimai

 • Numatytas
 • Antraštė
 • Data
 • Atsitiktiniai
įkelti daugiau visų įkėlimui laikykite nuspaustą SHIFT klavišą įkelti visus