Visos reklamos paslaugos, interneto svetainių kūrimas, SEO optimizavimas: info@visainfo.lt

Verslo dovanos – viena efektyviausių reklamos priemonių - Echo Stamp

Verslo dovanos – viena efektyviausių reklamos priemonių - Echo Stamp Verslo dovanos – viena efektyviausių reklamos priemonių - Echo Stamp

Neretai tenka susidurti su klausimu – ar verta savo įmonės įvaizdžio kūrimui naudoti verslo dovanas ir reklamos suvenyrus? Galime tvirtai atsakyti – taip. Remiantis tarptautinių organizacijų PSI (The international netwok of the promotional product industry) ir PPAI (Promotional products association international) atliktais rinkos tyrimais, vartotojai ypač palankiai vertina verslo ir reklamos dovanas (promotional products).

Įsimintinumas, lankstumas, efektyvumas - tai esminės verslo dovanų savybės, dėl kurių verta pasirinkti šį reklamos produktą.

Palankus priėmimas. Reklamos ir verslo dovanos, suvenyrai užima tvirtą pirmaujančią poziciją tarp palankiausiai vertinamų reklamos priemonių.

Daugiau nei 75 proc. respondentų atsakė, jog palankiai vertina ir priima verslo dovanas, o ketvirtadalis iš jų yra laimingi gaudami verslo ir reklamos suvenyrus.

Palyginus visas tradicines reklamos priemones pagal tai, kurios mažiausiai erzina vartotojus, gauti duomenys kalba patys už save:

● reklamos žinutes, siunčiamas el. paštu nepalankiai vertina 78 proc. respondentų

● TV reklama erzina 66 proc. vartotojų

● reklama kine nepalankiai įvertino 42 proc. apklaustųjų

● reklama žurnaluose ir laikraščiuose negatyviai įvetino 33 proc. respondentų

● verslo dovanos ir reklamos suvenyrus nepalankiai vertina viso labo tik 21 proc. vartotojų.

Poveikis nuomonei. Beveik pusė respondentų gavusių verslo dovanas dažniau užmezgė santykius su dovanos teikėju bei patvirtino, kad gavus dovaną, susidarė palankesnį įspūdį apie įmonės/prekinį vardą. Verslo dovanos tai -

● pozityvesnis požiūris į įmonės įvaizdį

● gerokai pozityvesnis galimos partnerystės suvokimas

● didesnė tikimybė rekomendacijai

● didesnė tikimybė nuolatinio bendradarbiavimo

Pasiekiamumas. Daugiau nei 70 proc. apklaustųjų teigė, jog per paskutiniuosius 12 mėn. yra gavę verslo dovanų bei panaudojo jas juos supančioje aplinkoje, dažniausiai savo namuose, virtuvėje, vonioje ir ofise.

Įsimenamumas. 76 proc. apklaustųjų galėjo atsiminti prekinį ženklą ar įmonės vardą, kuris buvo ant verslo dovanos, dovanotos per paskutinius 12 mėn. Palyginimui, 80 proc. tų pačių respondentų paskutinę savaitę skaitė laikraščius ar žurnalus, bet tik 53 proc. iš jų galėjo prisiminti bent vieną reklamuotoją.

Lankstumas. Reklama per verslo dovanas ir suvenyrus yra viena pigiausių, lanksčiausiai suplanuojamo biudžeto, priemonių. Netgi turint labai suspaustą biudžetą, galima pasiekti maksimalios naudos.

Sinergija. Papildant verslo dovanomis reklamą spaudoje ir TV, galima sulaukti labai palankaus efekto bei 69 proc. pakelti domėjimąsi prekiniu ženklu ir 84 proc. palankesnį požiūrį į įmonės/prekės ženklą.

Dovanokite verslo dovanas vieni kitiems, pradžiuginkite savo partnerius ar kolegas ir ši nedidelė, maloni investicija atsipirks su tikrai efektyvia reklamos jėga !

Parengta pagal PSI ir PPAI organizacijų skelbiamus duomenis.

Apie UAB „Echo Stamp“:

UAB „Echo Stamp“ įkurta 1993 metais,įmonės veikla yra verslo dovanų, suvenyrų ir reklamos užrašų gamyba, antspaudų gamyba ir prekyba, spaudos darbai.

Mūsų stipriosios pusės:

Vadyba. Patyrę projektų vadovai, vadybininkai įsiklauso į klientų poreikius, ieško ir pasiūlo optimalius kainos/kokybės/išvaizdos santykio sprendimus.

Gamyba. Turime stiprią nuosavą įvairių technologijų gamybos bazę. Užsakymus atliekame laiku ir kokybiškai.

Tiekimas. Pagal individualius užsakymus pristatome prekes iš katalogų, Europos ir Azijos gamintojų. Nuolat sekame naujoves, esame tarptautinės organizacijos PSI nariai.

Sandėliai. Mūsų klientų patogumui - platus prekių asortimentas mūsų sandėlyje Vilniuje.

Didžiausia vertybė, kurią turime - mūsų klientai. Mes dirbame Jums! Atsakingai, patikimai ir kūrybingai.

ECHO STAMP, UAB Stampline

Daugiau informacijos:

ECHO STAMP, UAB Stampline infopuslapis

Pasidalink:

Įmonių straipsniai, naujienos, akcijos ir specialistų patarimai

  • Numatytas
  • Antraštė
  • Data
  • Atsitiktiniai
įkelti daugiau visų įkėlimui laikykite nuspaustą SHIFT klavišą įkelti visus