Visos reklamos paslaugos, interneto svetainių kūrimas, SEO optimizavimas: info@visainfo.lt

Vertinga dovana, paliksianti neišdildomą įspūdį Jūsų vaikams - Kortagai

Adresas: Kalvarijų g. 300,LT-08318, VILNIUS, Lietuva

Įmonės kodas: Kortagai

Mob. Nr.: 8 686 64 545Vertinga dovana, paliksianti neišdildomą įspūdį Jūsų vaikams - Kortagai

Daugeliui tenka pasukti galvą dėl dovanos vaikams - juk taip norisi padovanoti kažką nepakartojamo, nuostabaus, įsimintino,  norisi atiduoti visą save, kad tik vaikui būtų smagu, kad matyti jį nuoširdžiai besišypsantį, išdykaujantį, vaikiškai besidžiaugiantį.

Internete pilna parduotuvių siūlančių pramogas, žaislus ar edukacines programas, skatinančias pažinti pasaulį. Kokios dovanos vaikams yra pačios geriausios? Atsakymas kiekvienam vaikui yra skirtingas, bet ir tas pats – tokios dovanos, kurios sukelia daugiausia įspūdžių, o jei tie įspūdžiai įsirėžia atmintin, paskatina ko nors siekti – tai išlieka visam gyvenimui.
Vienas iš daugelio variantų gali būti gera vaikiška knyga. Prisiminkime nerūpestingą vaikystę, kai įsivaizduodavome neįmanomus dalykus, kokias neišdildomas emocijas sukeldavo knygų skaitymas, kai plaukiantis pagaliukas lietaus upelyje buvo karinis burlaivis, kaip mylimiausia lėlė buvo princesė, sauganti didžiausias paslaptis, kai susėdę po medžiu pasakojome nebūtas istorijas ir t.t.

Kortagai yra būtent tokie nuotykiai, nukeliantys vaikus į nežinomą civilizaciją, kur gėrimės nematytais išradimais, ieškome atsakymų ir siekiame savarankiškumo, užduodame loginius klausimus ir tobulėjame žaisdami ir keliaudami su Kortagų karalystės gyventojais. Tai ne tik nepakartojami nuotykiai ar žaidimai, bet loginio mąstymo, savarankiškumo ugdymas. Jei vaikams patinka kompiuteriniai žaidimai, tai ši knyga įtraukia lygiai taip pat, tik čia dar gausu istorijų, kurios bus naudingos ir suaugusiųjų gyvenime.

Štai ką kalba skaitytojai:

Sūnus pasakė „Skaitysiu lėčiau, nes labai įdomi knyga, noriu, kad ji nesibaigtų“ – mama Indrė.

„Antra dalis buvo nereali! Kada bus trečia?” - Pijus D. 10 m

„Tai pilna veiksmo, nuotykių, įspūdžių knyga. Tai greičiausiai mūsų perskaityta knyga. Tai būtų puiki dovana ir mergaitei ir berniukui“ – Ieva ir mama Audinga

„Knyga sudomins daugelį vaikų, jei tik ji juos pasieks“ – trijų vaikų mama Jurgita.

„Pažiūrėjau Nojaus Kortagų pristatymą. Užsinorėjau perskaityti šią knygą. Perskaitęs apšalau. Kaip visas veiksmas vyko“ -  Lukas V.

Kortagai - lietuviškos nuotykių knygos vaikams, lavinančios mąstymą, skatinančios savarankiškumą ir padedančios tėvams ugdyti vaikus.

RAKTINIAI ŽODŽIAI:

Knyga, knygos vaikams, knygos internetu, knygos, naujos knygos, naujausios knygos, knygos internete, populiariausios knygos, geriausios knygos, geriausios knygos vaikams, skaitomiausios knygos, geros knygos, knyga, knygos vaikams internetu, populiariausios knygos vaikams, įdomios knygos vaikams, KORTAGAI, knygos ir knygynai, grožinė literatūra vaikams, vaikų knygelės, literatūra  

  • Vertinga dovana, paliksianti neišdildomą įspūdį Jūsų vaikams - Kortagai
  • Vertinga dovana, paliksianti neišdildomą įspūdį Jūsų vaikams - Kortagai
  • Vertinga dovana, paliksianti neišdildomą įspūdį Jūsų vaikams - Kortagai
  • Vertinga dovana, paliksianti neišdildomą įspūdį Jūsų vaikams - KortagaiPasidalink:

Įmonių straipsniai, naujienos, akcijos ir specialistų patarimai

  • Numatytas
  • Antraštė
  • Data
  • Atsitiktiniai
įkelti daugiau visų įkėlimui laikykite nuspaustą SHIFT klavišą įkelti visus