Visos reklamos paslaugos, interneto svetainių kūrimas, SEO optimizavimas: info@visainfo.lt

Vidaus dažai pagal keramikos technologiją - naujoji ProfiTec dažų karta

Vidaus dažai pagal keramikos technologiją - naujoji ProfiTec dažų karta Vidaus dažai pagal keramikos technologiją - naujoji ProfiTec dažų karta

Vidaus dažai pagal keramikos technologiją - naujoji ProfiTec dažų karta „Meffert“ pateikia dviejų rūšių KeraPaint dažus su ProfiTec prekės ženklu. Tai inovatyvūs, labai įvairiai naudojami vidaus dažai, pagaminti pagal keramikos technologiją.

vidaus-dazai-pagal-keramikos-technologija-kerapaint1ProfiTec KeraPaint Classic dažais gaunamas taurus, lygus ir labai gerai valomas paviršius, KeraPaint Premium – tai gelumbės matiškumo galutinis sluoksnis su optimalia apsauga net ir dažant sodriomis spalvomis.

Dažant KeraPaint Classic dažais dėl jų išlyginamųjų savybių ir puikios sklidos, gaunami šiuolaikiniai, lygūs, tauraus matiškumo paviršiai. Dėl naudojamos naujos keramikos technologijos paviršius tampa nepaprastai atsparus ir gerai valomas. Šią savybę ir atsparumą dezinfekavimo medžiagoms TÜV Rheinland patvirtino ir sertifikavo. KeraPaint Classic spalvinami „ProfiTec Mix“ sistema pastelinėmis spalvomis.

Nepaprastai atsparius ir labai gerai valomus paviršius galima gauti ir padengus sodrių spalvų ProfiTec KeraPaint Premium. Gelumbės matiškumo Wandfinish sudėtyje yra plastiškų, smulkių keramikos dalelių, suteikiančių didelį atsparumą valymui ir apsaugančių spalvos pigmentus nuo dilimo, veikiant mechaninei apkrovai. Net ir sodrių spalvų KeraPaint Premium dažais padengti vidaus sienų paviršiai esti apsaugoti nuo mechaninių ir optinių pažeidimų. KeraPaint Premium spalvinami „ProfiTec Mix“ sistema.

Abiejų rūšių KeraPaint vidaus dažai puikiai tinka daug lankomoms ir apkrovų veikiamoms patalpoms. KeraPaint Classic dažais nudažytas paviršius tauraus matiškumo, lygus, be sandūrų, KeraPaint Premium – tai aukštos kokybės, patvarios ir ilgaamžės sodrios spalvos.

KeraPaint Premium pranašumai:

gelumbės matiškumas;

nepaprastas paviršiaus atsparumas;

žymiai mažesnis rašymo efektas;

ryškios spalvos;

atsparūs valymui;

atsparumas šlapiam trynimui –1 klasė;

nepaprastai mažos sąnaudos.

KeraPaint Classic pranašumai:

idealiai tinka sudėtingiems pagrindams;

nelieka matomų sandūrų ir nejautrūs šoninei šviesai;

tauriems, šilko matiškumo paviršiams;

TÜV patikrintas atsparumas valymui;

TÜV patikrintas atsparumas dezinfekavimo priemonėms;

TÜV patikrinta emisija.

Šie dažai geriausiai tinka ne tik tradicinėms patalpoms, kur apkrovimas sienoms didelis. Tai laiptinės, koridoriai, bet ir specialiosios paskirties patalpoms – maisto ruošimo, ligoninėms, valgykloms, teatrams ir t.t.

vidaus-dazai-pagal-keramikos-technologija-kerapaint3

Daugiau informacijos:

infopuslapis

Pasidalink:

Įmonių straipsniai, naujienos, akcijos ir specialistų patarimai

  • Numatytas
  • Antraštė
  • Data
  • Atsitiktiniai
įkelti daugiau visų įkėlimui laikykite nuspaustą SHIFT klavišą įkelti visus