ltzh-CNenfrdeplrues

visainfo.lt – visa informacija vienoje vietoje!

VILNIAUS LYTAGRA, AB - darbo įrankiai, technika, įrengimai

Adresas:
Dariaus ir Girėno g. 93, LT-02187, Vilnius, Lietuva


Įmonės kodas: 121320015

Tel. Nr.: (5) 2306335
Faks. Nr.: (5) 2306238VILNIAUS LYTAGRA, AB VEIKLA: Darbo įrankiai, technika, įrengimai. Elektriniai ir mechaniniai darbo įrankiai, sodo daržo technika, oro kompresoriai, suvirinimo technika, aukšto slėgio plovimo įranga, elektros generatoriai, statybinės medžiagos, žemės ūkio įrengimai.

AB Vilniaus Lytagra (buvusi AB firma Agrotiekimas) daugiau nei 50 metų dirba tiekimo, pardavimo sistemoje ir turi didelę patirtį šioje srityje. Firma turi platų asortimentą (apie 50 000) įvairiausių prekių, reikalingų žemės ūkyje, statyboje, gamyboje, automobilių dirbtuvėse, sodo darbuose, kasdieninėje buityje ir pan.

AB Vilniaus Lytagros prekybos kompleksas sudarytas iš trijų skirtingo profilio prekybos centrų ir vieno statybinių medžiagų sandėlio. Visi jie įsikūrę vienoje, strategiškai patogioje Vilniaus pramoninio Kirtimų regiono teritorijoje, visai šalia Tarptautinio Vilniaus oro uosto ir tik keli kilometrai nuo miesto centro. Taupydami laiką, vienoje teritorijoje, galite nesunkiai įsigyti įvairių medžiagų skirtų gyvenamųjų namų statyboms, platų metalo gaminių spektrą, įvairios žemės ūkio ir statybinės technikos, atsarginių dalių. Čia rasite visko, nuo smulkiausių grąžtelių iki stogų dangų sistemų, nuo paprastos vielos iki plačiausių metalo sijų. Asortimentas yra nuolat plečiamas ir siūlomas itin konkurencingomis rinkoje kainomis, kurios yra viena iš stipriųjų firmos pusių, leidžiančių nuolat užtikrinti pastovių klientų ratą. Mūsų klientai tai įvairios statybinės organizacijos, gamyklos, transporto kompanijos, autoservisai, žemės ūkio bendrovės, o taip pat ir Valstybinės įmonės bei paprasti fiziniai asmenys. Mes siekiame užtikrinti savo darbuotojams geras darbo sąlygas, o savo klientams - išsamias konsultacijas bei greitą aptarnavimą. Jau 10 metų stabiliai augantys visų trijų įmonės padalinių finansiniai rodikliai parodo, kad esam stiprūs srityse, kuriose dirbame, o mūsų pagrindinis tikslas ir toliau išliks maksimaliai patenkinti esamų ir potencialių klientų poreikius bei tapti patikimu jūsų verslo partneriu.

RAKTINIAI ŽODŽIAI:

Žemės ūkio mašinos, technika, statybinės medžiagos,dalys,metalas ir jo gaminiai, apdailos prekės, elektroprekės, mechaniniai įrankiai, statybinė produkcija
Žymės:
Pasidalink:

Įmonių straipsniai, naujienos, akcijos ir specialistų patarimai

  • Numatytas
  • Antraštė
  • Data
  • Atsitiktiniai
įkelti daugiau visų įkėlimui laikykite nuspaustą SHIFT klavišą įkelti visus