Visos reklamos paslaugos, interneto svetainių kūrimas, SEO optimizavimas: info@visainfo.lt

Vilniaus psichoterapijos ir psichoanalizės centras, VšĮ - psichoterapinis gydymas

Adresas: Latvių g. 19A,LT-08113, VILNIUS, Lietuva

Įmonės kodas: 125963674

Tel. Nr.: (8 5) 27 27409Vilniaus psichoterapijos ir psichoanalizės centras, VšĮ VEIKLA: Psichoterapinis gydymas. Esame privatus dvasinės ir psichinės sveikatos sutrikimų gydymo paslaugas teikiantis centras. Šiuo metu centre dirba apie tris dešimtis aukštos kvalifikacijos specialistų, tačiau jų būrys, plečiantis centro veiklai, vis didėja. Esame tikri, kad galima padėti kiekvienam, todėl labai atsakingai ir individualiai žiūrime į savo klientus.

Vilniaus psichoterapijos ir psichoanalizės centre dirba įvairių sričių profesionalai, tad tikrai galime suteikti Jums greitą, konfidencialią, profesionalią, visapusišką pagalbą Jums tinkamu laiku. Mūsų centre Jums neteks stovėti eilėje, galėsite konsultuotis individualiai ar dalyvauti grupiniuose užsiėmimuose, šeimoms padėsime atstatyti santarvę, atsakysime į klausimus dėl vaikų auklėjimo. Siekiame, kad mūsų paslaugos būtų ne tik kuo visapusiškesnės, bet ir pasiektų tuos, kuriems reikia mūsų pagalbos.

RAKTINIAI ŽODŽIAI:

Psichiatrai, psichoterapeutai, psichologai, seksopatalogai, narkologai, vaikų ir paauglių psichiatrai, vaikų ir paauglių psichologai, diagnostika, ambulatorinis gydymas, psichologinė pagalba, konsultacijosPasidalink:

Įmonių straipsniai, naujienos, akcijos ir specialistų patarimai

  • Numatytas
  • Antraštė
  • Data
  • Atsitiktiniai
įkelti daugiau visų įkėlimui laikykite nuspaustą SHIFT klavišą įkelti visus