ltzh-CNenfrdeplrues

visainfo.lt – visa informacija vienoje vietoje!

VK projektas, UAB - statyba, projektavimo darbai

Adresas:
Dubijos g. 5-28, LT-77152, ŠIAULIAI, Lietuva


Įmonės kodas: 302453792
PVM kodas: LT100005018013

Tel. Nr.: 8 604 02 244
Mob. Nr.: 8 679 43 550VK projektas, UAB VEIKLA: Statyba, projektavimo darbai, techninės priežiūros vykdymas. Žemės darbai, gręžtiniai ir spraustiniai pamatai, lagūnų ir tvenkinių įrengimas. Statyba bei renovacija. G/b monolitinių rezervuarų ir tranšėjų statyba. Metalinių rezervuarų ir talpyklų montavimas. Medienos gaminių bei metalo konstrukcijų gamyba ir montavimas.

UAB „VK projektas" - tai 2009 m. įkurta, tačiau patirtį kaupusi jau ne vienerius metus ir sparčiai besivystanti statybinė įmonė. Geros kokybės ir kainos santykis mums leido greitai įsitvirtinti rinkoje ir plėstis. Kadangi mūsų įmonė nedidelė, tai sąlygoja jos dinamiškumą, prisitaikymą prie nuolat kintančių rinkos sąlygų. Palankiomis sąlygomis sudarytos sutartys leidžia savo klientams siūlyti savo paslaugas tikriausiai žemiausiomis kainomis Lietuvoje.

Atlikdami darbus visada vadovaujamės tikslu: profesionaliai, laiku ir kokybiškai atlikti visus darbus ir padėti klientui iš gausios pasiūlos išsirinkti labiausiai jo poreikius ir galimybes atitinkantį statinį ar reikiama įrangą.

UAB „VK projektas" ir jame dirbantys specialistai yra pasiruošę jums padėti įgyvendinti bet kokios paskirties statinio statybą, įspręsti visus klausimus susijusius su įranga ir technologija, bei projekto paruošimu ir jo priežiūra.

Mūsų veikla:

Projektavimo darbai, techninės priežiūros vykdymas.

Žemės darbai, gręžtiniai ir spraustiniai pamatai, lagūnų ir tvenkinių įrengimas.

Statyba bei renovacija pramoninių, gyvenamųjų ir žemės ūkio paskirties objektų.

G/b monolitinių rezervuarų ir tranšėjų statyba.

Metalinių rezervuarų ir talpyklų montavimas.

Medienos gaminių bei metalo konstrukcijų gamyba ir montavimas.

Konsultacija projektavimo, statybos ir įrangos žemės ūkiui klausimais.

Mūsų partneriai ir tiekėjai: UAB „Betono centras", UAB „Melesta", UAB „Gitana", UAB „Ardola", UAB „Alnida", UAB „Doka", UAB „Prorentus", UAB „Storent", UAB „Ramirent", UAB „Ginestra", UAB „Conkreta", UAB „SDG", UAB „PZU Lietuva", UAB „Eljunga", AB „Plasta"

VK projektas, UAB PASLAUGOS:

STATYBINĖ TECHNIKA IR MECHANIZMAI: Ratinis ekskavatorius-krautuvas, grunto tankinimo mechanizmai

PROJEKTO PARENGIMAS IR JO PRIEŽIŪRA: Kvalifikuotų darbuotojų kolektyvas turintis puikią "nuo “A” iki “Z" atliekamų darbų patirtį. Projektuojame įvairios paskirties statinius: gyvenamuosius, komercinius, visuomeninius, gamybinius, žemės ukio paskirties, ūkininko sodybas ir skirtus rekreacijai, pirtis, pavėsines, garažus ir sodo namelius

ŽEMĖS IR GERBŪVIO DARBAI:

Žemės darbai: žemės stumdymas, planiravimas ir kasimas, pamatų duobių, iškasų, tranšėjų kasimas ir užpylimas, visų tipų požeminių komunikacijų įrengimas, įvairios paskirties lagūnų įrengimas, kiti panašaus profilio darbai.

Gerbūvio darbai: sklypo reljefo suformavimas, tvenkinių kasimas, privažiavimo kelių ir aikštelių įrengimas, betono trinkelių ir gatvės bardiūrų klojimas, senų medžių kelmų išrovimas, vejų įrengimas, kiti panašaus profilio darbai

GRĘŽTINIAI IR SPRAUSTINIAI PAMATAI

ŽEMĖS ŪKIO, PRAMONĖS IR GYVENAMIEJI PASTATAI: Statome pastatus iš metalinių bei medinių konstrukcijų, medis-metalas konstrukcijų, mūro, monolitinio g/b konstrukcijų ir t.t. Kiekvienas klientas pas mus ras sau tinkama pastatą, ar tai būtu gyvenamasis namas, pramoninis objektas ar žemės ūkio statinys.

MEDIENOS IR METALO KONSTRUKCIJOS: Gaminame armatūros, metalo ir medienos konstrukcijas, kurios gali buti tiek iš vieno komponento, tiek mišrios: armatūros konstrukcijos, metalo konstrukcijos, medienos konstrukcijos, metalo-medienos konstrukcijos, įvairūs metalo ir medžio gaminiai

MONOLITINIAI GELŽBETONIO STATINIAI PROJEKTO PARENGIMAS IR JO PRIEŽIŪRA: Statome monolitinius (vientisus) gelžbetoninius statinius ir statinius iš surenkamų gelžbetoninių konstrukcijų, jei yra butinybė, tai ant visų statinių galime sumontuoti stogo konstrukciją. Monolito vientisumas, specialus hidroizoliacinis betono mišinys ir jei yra poreikis gelžbetonio-monolito perdanga (dangtis), leidžia sukurti gaminį, kuris savo kaina ir techninėmis savybėmis yra lyderis tarp panašių statinių.

KONSULTACIJOS


RAKTINIAI ŽODŽIAI:

Statyba, statybos darbai, statybos paslaugos, skardinės sienų dangos, mūrinių namų statyba, pastai iš metalinių konstrukcijų, metalinės konstrukcijos, metalo konstrukcijos, pastatų renovacija, patalpų remontas, privačių namų statyba, ranga, rangos darbai, rekonstrukcija, remonto paslaugos, renovacija, gyvenamųjų namų statyba, individualių namų statyba, inžinerinių komunikacijų klojimas, rezervuarų statyba, fermų statyba, sandėlių statyba, betonavimo darbai, siloso talpyklų statyba, mėšlidžių statyba, apdaila, apdailos darbai, apdailos plytelės, bendrieji statybos darbai, fasado apdaila, rezervuarai, fermos, sandėliai, statyba, žemės darbai, metalo konstrukcijos, metalo gaminiai, medinės konstrukcijos, technikos nuoma, ekskavatorių nuoma, mėšlidės, projektavimo darbai, transporto paslaugos, griovimo darbai, suvirinimo darbai, stogo dengimo darbai, stogų įrengimas, stogo dengimas, stogai, poliai, spraustiniai poliai, gręžtiniai poliai, pamatai, betonavimas, gyvenamųjų namų statyba, remonto, renovacijos darbai, statybos, namas, butas, kotedžas, objektas, pastatas, interjeras, ranga, rekonstrukcija, restauravimas, šiltinimas, fasadas, dažymas, tinkavimas, montavimas, mūrijimas, stogas, dengimas, plytelė, tapetai, visuomeninės, komercinės, gamybinės paskirties objektų statyba, specialieji darbai, bendrastatybiniai darbai, apdailos darbai, rangos darbai


ĮMONĖS PREKĖS IR PASLAUGOS:
Statybos darbai nuo A iki Z - VK PROJEKTAS Statybos darbai nuo A iki Z - VK PROJEKTAS


Žymės:
Pasidalink:

Įmonių straipsniai, naujienos, akcijos ir specialistų patarimai

  • Numatytas
  • Antraštė
  • Data
  • Atsitiktiniai
įkelti daugiau visų įkėlimui laikykite nuspaustą SHIFT klavišą įkelti visus