ltzh-CNenfrdeplrues

visainfo.lt – visa informacija vienoje vietoje!

VR STEELART, UAB - metalas, metalo gaminiai

Adresas:
V.A.Graičiūno g. 1A, LT-02241, VILNIUS, Lietuva


Įmonės kodas: 302416185
PVM kodas: LT100004801811

Tel. Nr.: 8 682 21 999
Mob. Nr.: 8 620 22 102

El. paštas: [email protected]
Tinklapis: www.vrsteelart.lt


VR STEELART, UAB VEIKLA: Metalas, metalo gaminiai. Gaminame gaminius iš įvairaus metalo. Projektuojame ir atliekame nestandartinių baldų konstrukcijas iš nerūdijančio plieno, aliuminio ir juodojo metalo.

Norime pristatyti UAB „VR STEELART“, kuri jau ne vienerius metus Lietuvos rinkai ir užsienio šalių užsakovams kokybiškai gamina gaminius iš įvairaus metalo. UAB „VR STEELART“ projektuoja ir atlieka nestandartinių baldų konstrukcijas iš nerūdijančio plieno, aliuminio ir juodojo metalo parduotuvėms, biurams ir buičiai. Mūsų gaminių galite rasti visuose didžiuosiuose prekybos centruose.

Atliekame ir sudėtingus interjero dizaino projektus (stendus, sienų pertvaras, dekoro elementus iš metalo ir kt.).

UAB „VR STEELART“ tikslas – aukščiausia kokybė, laiku atliktas darbas, patenkinti klientai. Per darbo metus įgyta patirtis, suburtas savo srities specialistų kolektyvas – garantuoja puikų rezultatą.

Informaciją apie kitą UAB „VRsteelart“ veiklą – izoterminių / kietašonių / tentinių puspriekabių remontą rasite čia: www.izoterminis.lt

UAB “VR STEELART“ veiklos sritis – krovininių automobilių izoterminių / tentinių / kietašonių / kėbulų remontas. Kompanija atlieka priekabų atstatymo – remonto darbus po autoįvykių. Be remonto darbų, įmonė teikia priekabų atnaujinimo paslaugą, kuri yra labai populiari įmonėse, kurios siekia, kad jų transporto priemonės visada atrodytų estetiškai, tvarkingai ir solidžiai. Aptarnaujame įvairių gamintojų priekabas: KRONE , CHEREAU , LAMBERET , SCHMITZ ir kt.

UAB “VR STEELART“ kompanija gali pasigirti ypatingai aukšta darbų kokybe, sugebėjimu atlikti darbus numatytu laiku.

UAB “VR STEELART“ be priekabų remonto, atnaujinimo darbų, plėtoja ir metalinių konstrukcijų, elementų gamybos darbus

RAKTINIAI ŽODŽIAI:

Metalas, metalo gaminiai, baldai, baldų projektavimas, gamyba, baldų konstrukcijos, iš nerūdijančio plieno, aliuminio ir juodojo metalo parduotuvėms, biurams ir buičiai, stendai, sienų pertvaros, dekoro elementus iš metalo, izoterminių, kietašonių, tentinių puspriekabių remontas, priekabų atstatymo remonto darbai po autoįvykių
Žymės:
Pasidalink:

Įmonių straipsniai, naujienos, akcijos ir specialistų patarimai

  • Numatytas
  • Antraštė
  • Data
  • Atsitiktiniai
įkelti daugiau visų įkėlimui laikykite nuspaustą SHIFT klavišą įkelti visus