ltzh-CNenfrdeplrues

visainfo.lt – visa informacija vienoje vietoje!

Vyriški laikrodžiai internetu – kaip išsirinkti tinkamiausią?

Vyriški laikrodžiai internetu – kaip išsirinkti tinkamiausią? Vyriški laikrodžiai internetu – kaip išsirinkti tinkamiausią?

Laiko Linija, UAB

laikrodistau.lt

Šiandien dienai įsigyti laikrodį yra kaip niekada paprasta. Interneto parduotuvės siūlo įvairiausių prekinių ženklų laikrodžius. Tačiau kaip nusipirkti tikrai kokybišką, stilingą laikrodį, kuriuo džiaugsitės daugelį metų? LaikrodisTau.lt specializuota laikrodžių parduotuvė pateikia naudingų patarimų, į kuriuos atsižvelgę įsigysite tobulą vyrišką laikrodį.

Laikrodis yra ne tik laiko matavimo prietaisas, bet ir madingas aksesuaras, atskleidžiantis Jūsų interesus, pomėgius, prioritetus, statusą ir net pasaulėžiūrą. Kad rinktis būtų paprasčiau, pradėkime nuo to, kokio tipo vyriško laikrodžio ieškote. Ar tai būtų klasikinis laikrodis prie išeiginio kostiumo, o galbūt tai bus Jūsų aktyvaus laisvalaikio palydovas?

laikrodžiai internetu

Pagrindiniai vyriškų laikrodžių tipai:

 • Vyriškas laikrodis kasdieniam nešiojimui. Tai universalus laikrodis, tinkantis visur: darbe, gatvėje, sporto salėje ar paplūdimyje. Greičiausiai šis pirkinys bus Jūsų pirmas ir kurį laiką vienintelis laikrodis, tad jis turi būti bent minimaliai atsparus vandeniui, smūgiams ir apskritai mechaniškai patvarus. Dažniausiai tokio laikrodžio korpusas būna iš nerūdijančio plieno (be padengimo), komplektuojamas su metaline apyranke.
 • Laikrodis prie kostiumo. Jūsų darbo pobūdis toks, kad turite dėvėti kostiumą? O gal Jūs su drauge susiruošėte į teatrą ar filharmoniją? Prie kostiumo labiausiai tiks aptakesnių korpuso formų (apskritas ar keturkampis) ne itin didelės įstrižainės ir storio laikrodis, dažniausiai su natūralios odos juodos, rudos ar tamsiai mėlynos spalvos apyranke. Korpuso spalva – nerūdijančio plieno, raudono paauksavimo ar juoda. Jeigu Jums patinka technika ar norite išreikšti savo individualumą galite rinktis laikrodį su kokia nors papildoma funkcija.
 • Sportinis laikrodis. Jūs vaikštote į sporto klubą, o gal lipate į kalnus ar plaukiojate burlente ir dalyvaujate varžybose? Jums pravers tam tikrų charakteristikų ir funkcijų sportinio tipo laikrodis, kurio padidinti, gerai matomi skaičiai, padidintas atsparumas vandeniui, kuris turi pulso, o gal dar ir aukščio ar gylio matuoklius, atgalinio starto funkciją. Sportiniai laikrodžiai, skirti skirtingoms sporto šakoms, atrodys skirtingai - laikrodis nardymui bus labai masyvus (jo mechanizmas turi būti gerai apsaugotas nuo vandens slėgio ir kitų poveikių), turės sukiojamą skalę, o bėgiko laikrodis tikriausiai bus lengvas. Sportiniai laikrodžiai (kaip ir kita sportinė įranga) būna skirtingų spalvų, jų gamyboje naudojamos šiuolaikinės medžiagos (pvz., dirželis tikriausiai bus pagamintas iš kaučiuko ar silikono).
 • Prabangus laikrodis arba laikrodis ypatingoms progoms. Jūs vykstate į svarbų dalykinį susitikimą su verslo partneriais, Jūsų draugai - laikrodžių ekspertai, Jūs gyvenime pasiekėte tam tikrų aukštumų. Tada Jums reikia ypatingo laikrodžio. Tai galėtų būti mechaninis laikrodis, turintis arba ypatingai sudėtingą ir brangų mechanizmą, arba korpusą iš tauriųjų metalų, arba ir vieną ir kitą. O jei nemėgstate aukso spalvos ar norite parodyti kuklumą ir saiką – tiks baltas auksas, platina ar net paladis.

laikrodžiai internetu

Kvarcinis ar mechaninis vyriškas laikrodis?

 • Kvarciniai laikrodžiai. Tai laikrodžiai, turintys elektrinį žingsninį varikliuką ir maitinami elementu (baterija). Jie yra labai tikslūs, plonesniu korpusu, palyginti pigesni už mechaninius, šiems laikrodžiams reikia mažai priežiūros (baterija keičiama kas 2-3 metai).
 • Mechaniniai laikrodžiai yra prisukami ranka. Šių laikrodžių spyruoklė išsisukdama suka laikrodžio rodykles. Mechaniniai automatiniai laikrodžiai - tai automatiškai nuo rankos judesio užsivedantys laikrodžiai. Judant rankai, ima judėti mechanizmo detalė - rotorius, kuris ir prisuka spyruoklę, sukančią laikrodžio rodykles. Mechaniniai mechanizmai ilgaamžiškesni už kvarcinius, tačiau jų tikslumas priklauso nuo atmosferos slėgio pokyčių, temperatūros svyravimų. Mechaniniam laikrodžiui kas 3-4 metus reikėtų atlikti profilaktiką, sureguliuoti tikslumą. Mechaninis laikrodis tuo ir puikus, kad jį galima sureguliuoti, perrinkti, sutepti – prižiūrėti kaip gerą automobilį.

laikrodžiai internetu

Laikrodžio apyrankė

 • Laikrodis su odine apyranke visada atrodys elegantiškesnis bei solidesnis. Tačiau yra ir trukumų – kuomet odinė apyrankė susidėvi, ją reikia pasikeisti, bet tuomet laikrodis ir vėl kaip naujas.
 • Laikrodis su kaučiukine (silikonine ar gumine) apyranke. Kaučiukinė (silikoninė ar guminė) apyrankė – technikos  amžiaus kūrinys, suteikiantis laikrodžiui šarmo – greitai nesusidėvinti, atspari vandeniui, gali būti derinama ir prie labai prabangaus, tiek vyriško, tiek moteriško laikrodžio.
 • Laikrodis su metaline apyranke.  Metalinė apyrankė (Bracelet) – tai ilgaamžė, tvirta, skirta labai praktiškiems žmonėms laikrodžio apyrankė.

Kaip pasirinkti gamintoją?

Laikrodžių dizaino ir technologijų madas diktuoja Šveicarija, nes šioje šalyje yra seniausios laikrodininkystės tradicijos ir patirtis. Japonai irgi neblogi laikrodžių mechanizmų gamintojai, bet dizainu, stiliumi bei išskirtinumu nusileidžia šveicariškiems laikrodžiams, nes jie daugiau linkę į masiškumą. Rinkdamiesi  laikrodį pirmiausia žiūrėkite, kad jis jums patiktų, atitiktų jūsų reikalavimus ir finansines galimybes. Pavyzdžiui, laikrodis atsparus vandeniui, gerai matomos valandų žymės, prestižinis, prabangus ar kasdieninis. Renkantis brangesnį (prabangesnį) laikrodį, reikėtų pasidomėti ir jo gamintoju: kokia jo filosofija, kokia patirtis, ar Jums patinka jo dizaino ir technologijų idėjos, ar svarbus prekinio ženklo žinomumas.

Atkreipkite dėmesį į suteikiamą garantiją. Visi Šveicarijos gamintojai suteikia 2 metų ir ilgesnę garantiją mechanizmui, kitų šalių gamintojai – tik 1 metams ar 6 mėn. Atsiminkite, kad garantija taikoma tik mechanizmui ar akivaizdžiam gamintojo defektui. Laikrodžio elementui, apyrankei, stiklui, korpusui ir natūraliam nusidėvėjimui garantija negalioja.

Dar keletas patarimų

 • Jei tai Jūsų pirmas laikrodis, rinkitės ekonomišką ir kuo universalesnį variantą. Žinoma, universalaus laikrodžio, tinkančio visoms gyvenimo situacijoms Jūs nesurasite. Dėvint klasikinį laikrodį nepatartina eiti sportuoti ar maudytis, nes jis nėra apsaugotas nuo vandens ir smūgių. Taigi visais gyvenimo atvejais dėvimas laikrodis greitai praras savo grožį, apsibraižys. Čia kaip ir su drabužiu – išeiginis rūbas yra skirtas išeigai, o ne kasdienai. Rinkitės sportinio stiliaus ar sportinį laikrodį – jis bus labiau apsaugotas nuo vandens ir sutrenkimų. Norite maudytis su laikrodžiu? Tam tinka tik laikrodžiai su žymomis „10ATM“ ar „100m“. Jei norite 100 % garantijos ir norite nardyti, ieškokite laikrodžių su užrašu „20ATM“ ar „200m“ ir būtinai su prisukama karūnėle.
 • Kiek turi kainuoti kokybiškas laikrodis? Geras ir tinkamai prižiūrimas mechaninis laikrodis tarnaus Jums nė kiek ne trumpiau už automobilį, tad tiesiog atsižvelkite į tai kiek galite sumokėti už šį aksesuarą.
 • Ar laikrodžio išvaizda visada atitinka jo kainą? Rinkitės laikrodžius, kurie Jums patinka ir nebūtinai tų prekinių ženklų, apie kurias kalba ar net turi visi Jūsų draugai. Nebent bijote išsiskirti iš minios. Nebijokite pasikonsultuoti su laikrodžių pardavėjų. Patikimos interneto parduotuvės visada suteiks Jums konsultacijų, atsiųs daugiau laikrodžio nuotraukų ir padės išsirinkti. Juk perkate aksesuarą, kuris Jums tarnaus tikrai ilgai – galbūt net ir dešimtis metų.

LaikrodisTau.lt interneto parduotuvėje rasite visą įmonės siūlomų laikrodžių asortimentą, tačiau jei vis dėl to norite šį palydovą įsigyti gyvai, esate laukiami Vilniuje, Klaipėdoje ir Šiauliuose įsikūrusiose LAIKO LINIJA parduotuvėse. Adresus rasite ČIA: https://laikrodistau.lt/laikrodziu-parduotuves-internete

laikrodžiai internetu

Straipsnis parengtas pagal: anonsas.lt. Vyriški rankiniai laikrodžiai.

 

Pasidalink:

Įmonių straipsniai, naujienos, akcijos ir specialistų patarimai

 • Numatytas
 • Antraštė
 • Data
 • Atsitiktiniai
įkelti daugiau visų įkėlimui laikykite nuspaustą SHIFT klavišą įkelti visus