ltzh-CNenfrdeplrues

visainfo.lt – visa informacija vienoje vietoje! Įmonių ir verslo info gidas kompiuteryje ir telefone

WALTER KOMPRESSORTECHNIK, UAB - suslėgto oro įrengimai, kompresoriai

Adresas: Rodūnios kelias 11,LT-02189, Vilnius, Lietuva

Įmonės kodas: 300589530
PVM kodas: LT100002638211

Tel. Nr.: (655) 11134
Mob. Nr.: (655) 11134
Faks.: (5) 2306637WALTER KOMPRESSORTECHNIK, UAB VEIKLA: suslėgto oro įrengimai, kompresoriai. Prekyba aukštos kokybės pramoniniais sraigtiniais, ketaus stūmokliniais ir mobiliais kompresoriais, suspausto oro paruošimo sistemos: sausintuvai, resiveriai, oro filtrai, vandens-tepalo atskyrikliai.

WALTER KOMPRESSORTECHNIK – tai tarptautinė pramonės įmonių grupė. Jau virš 30 metų užsiimame naujoviškų įrenginių, susijusių su suslėgto oro panaudojimu, gamyba ir pardavimu. Per šį laiką turėjome galimybę pažinti Jūsų poreikius ir tobulinti mūsų įrenginius taip, kad jie patenkintų Klientų lūkesčius.

Mūsų siūlomi produktai, priklausantys labiausiai naujoviškiems ir patikimiausiems rinkoje, garantuoja eksploatavimo ilgalaikiškumą ir aukštus gaminamo oro parametrus.

Tai, kas mus išskiria nuo kitų žinomų tiekėjų – kiekvieną savo klientą laikome partneriu. Abipusiai partnerystės santykiai pagrindžiami kvalifikuotu įrenginių aptarnavimu po jų pardavimo ir nuolatiniu siekiu minimizuoti mūsų įrenginių eksploatavimo kaštus.

Mūsų inžinierių misija yra naujoviškų ir patikimų įrengimų pristatymas, kurie pagal galimybes nesudarytų didelių eksploatavimo kaštų tokiu būdu leidžiantys nuolat gerinti mūsų klientų konkurencingumą, kas savo ruožtu skatina jų vystymąsi ir augimą kartu su mumis.

Bendrovė WALTER KOMPRESSORTECHNIK savo Klientams garantuoja pilną ir kvalifikuotą tiek pavienių įrenginių, tiek kompleksinių pneumatinių sistemų, realizuojamų „iki rakto“, aptarnavimą pardavimo bei serviso laikotarpiu.

Nuoširdžiai kviečiame apsilankyti viename iš autorizuotų „WALTER KOMPRESSORTECHNIK“ dilerių arba kontaktuotis su mūsų inžinieriais siekiant patenkinti savo poreikius, susijusius su suslėgto oro ūkiu.

RAKTINIAI ŽODŽIAI:

Suspausto oro paruošimo sistemos: sausintuvai, oro aušintuvai, resiveriai, oro rinktuvai, suspausto oro paruošimo sistemos: oro filtrai, suspausto oro paruošimo sistemos: vandens-tepalo atskyrikliai, visų žinomų gamintojų (ATLAS COPCO, KAESER, BOGE), kompresorių priežiūra, kompresorių remontas, kompresorių aptarnavimas, konsultacijos, oro linijų projektavimas ir tiesimas, pneumatika MICRO - tai pneumocilindrai, vožtuvai, oro paruošimo blokai, slėgio reguliatoriai, žarnelės ir kiti elementai, kompresoriai, mobilūs kompresoriai, sraigtiniai, stūmokliniai, filtrai, skirstytuvai, separatoriai, oro sausintuvai, suspaustas oras, pneumatika, pneumocilindrai, tepalinės, oro paruošimo įranga, vamzdynas, kondensato išleidikliai, sraigtiniai kompresoriai, betepaliniai kompresoriai, stūmokliniai kompresoriai, resiveriai, kompresorių remontas, kompresorių aptarnavimas, priežiūra.Pasidalink:

Įmonių straipsniai, naujienos, akcijos ir specialistų patarimai

  • Numatytas
  • Antraštė
  • Data
  • Atsitiktiniai
įkelti daugiau visų įkėlimui laikykite nuspaustą SHIFT klavišą įkelti visus