ltzh-CNenfrdeplrues

visainfo.lt – visa informacija vienoje vietoje! Įmonių ir verslo info gidas kompiuteryje ir telefone

Wielton S.A. atstovybė - WIELTON puspriekabės, priekabos, anstatai, šaldytuvai, savivartės

Adresas: Kirtimų g. 11,LT-02244, VILNIUS, Lietuva

Įmonės kodas: 111921882

Tel. Nr.: (8 5) 260 2024Wielton S.A. atstovybės VEIKLA: WIELTON puspriekabės, priekabos, anstatai, šaldytuvai, savivartės. Wielton – puspriekabių, priekabų ir pervežimo įrangos įmonė, gaminanti produktus iš spyruokliuojančio plieno

Wielton – puspriekabių ir priekabų  gamintoja, Lenkijos kapitalo įmonė, įsikūrusi lygiai prieš dvidešimtmetį. Wielton puspriekabės ir priekabos yra pritaikytos vežti įvairiems krovininiams, tarptautiniams ir vietiniams pervežimams bei gaminamos iš spyruokliuojančio S700 plieno.

Šiandien pagal gamybos apimtį Wielton yra trečioji Europoje. Wielton pagrindinis išskirtinumas, leidžiantis aplenkti konkurentus, yra naujausios technologijos, kurias stengiamasi naudoti gamybos procese. Visa, kas pažangiausia, šioje įmonėje naudojama tam, kad patenkintų įnoringiausio kliento poreikius ir užtikrintų pervežamų krovinių saugumą ir Wielton gaminių ilgaamžiškumą.

Wielton puspriekabių ir priekabų gamyba atliekama robotų ir lazerių pagalba. Šioje įmonėje naujovės diegiamos kas keletą mėnesių. Wielton šiuo metu naudoja technologijas, kurios užkirstų kelią priekabų ir puspriekabių korozijai, greičiau leistų atlikti gamybos darbus.

Pagrindinis Wielton išskirtinumas yra tas, kad Wielton puspriekabių ir priekabų gamybai naudoja tik aukštos kokybės spyruokliuojantį plieną S700, kuris apsaugo, kad puspriekabės ir priekabos neįlinkų ir būtų ilgaamžiškesnės.

Wielton gaminius galima įsigyti visoje Europoje ir Dramblio Kaulo Krante, N. Zelandijoje, Australijoje. Wielton klientų sąraše yra daugybė garsių įmonių, iš kurių galima paminėti  UAB Lavertą, UAB Transmėją, UAB Šiaurės vilką. Visos Wielton puspriekabės ir priekabos atitinka aukščiausius ES saugumo reikalavimus. Gaminiuose įdiegtos technologijos avarijos metu garantuoja, kad produktai neišbyrės.

Wielton puspriekabių ir priekabų iš spyruokliuojančio S700 plieno privalumas – tai skirtingas krovinio tvirtinimas, kuris priklauso nuo krovinio tipo. Wielton puspriekabės ir priekabos iš syruokliuojančio plieno puikus pasirinkimas jūsų krovinių pervežimui!

RAKTINIAI ŽODŽIAI:

priekabos, priekabų gamyba, puspriekabės, traktorinė puspriekabė, traktorinė, priekaba, puspriekabių gamyba, priekabų gamyba, priekabų remontas, puspriekabių remontas, naujos priekabos grūdams vežti, grūdinė puspriekabė, puspriekabė su grudų krovimo sraige, traktorinės priekabos, traktorinės puspriekabės, savivartės puspriekabės, transportavimo priekaba, krovininio transporto priekambos, žemagrindės priekabos, specialios paskirties priekabos, miško priekabosPasidalink:

Įmonių straipsniai, naujienos, akcijos ir specialistų patarimai

  • Numatytas
  • Antraštė
  • Data
  • Atsitiktiniai
įkelti daugiau visų įkėlimui laikykite nuspaustą SHIFT klavišą įkelti visus