ltzh-CNenfrdeplrues

visainfo.lt – visa informacija vienoje vietoje! Įmonių ir verslo info gidas kompiuteryje ir telefone

WIENERBERGER, AB - apdailinės plytos, keraminės čerpės, blokeliai

Adresas: Laisvės pr. 77B,LT- 06122, VILNIUS, Lietuva

Įmonės kodas: 300027491

Tel. Nr.: (5) 2417435
Faks.: (5) 2794700WIENERBERGER, AB VEIKLA: Apdailinės plytos, keraminės čerpės, blokeliai. Apdailinės fasadų plytos, keraminės čerpės, tuščiaviduriai keraminiai blokai, keramikiniai blokeliai. Efektyvi ir nekenksminga, supančiai aplinkai statybinių medžiagų gamyba ir pardavimas.

1819 metais Austrijoje įkurta plytų gamykla „Wienerberger“ iš vietinės įmonės išaugo į stambiausią keraminių produktų gamintoją visame pasaulyje, 24 šalyse turinčią daugiau kaip 240 gamyklas. Dinamiškas kompanijos vystimasis sąlygotas daugiau kaip 12 tūkst. žmonių darbo rezultatų. Lietuvos rinkai Wienerberger koncernas siūlo Estijoje, Suomijoje, Belgijoje, Lenkijoje gaminamą produkciją. Šių gamyklų produkcija atitinka tarptautinius kokybės standartus, o asortimentas toks platus, kad leidžia patenkinti bet kokio kliento skonį ir norus.

WIENERBERGER, AB GAMINIAI:

Apdailinės fasadų plytos TERCA. Jos išsiskiria spalvų įvairove: nuo tamsiai rudos iki šviesiai raudonos, nuo visų geltonos spalvos atspalvių iki baltos. Skirtingi plytų paviršiai atveria dideles galimybes statybų dizainui. Plytos gerai dera su tokiomis medžiagomis kaip medis, metalas, tinkas ir kt.

Keraminės čerpės KORAMIC. Siūlome įvairių spalvų, apie 45 skirtingų formų, bei įvairių paviršių, t.y. angobuotas, sendintas ar glazūruotas čerpes. Gerai įrengta keraminių čerpių danga sensta garbingai – laikui bėgant ji tik gražėja. Čerpėmis uždengtas stogas dieną kaupia saulės energiją, o vakare atiduoda ją į namo vidų. Skirtingai nuo kitų dangų tokia danga alsuoja. Per ją lengvai pasišalina garai.

Tuščiaviduriai keraminiai blokai POROTHERM. Jie gaminami iš geriausios kokybės molio. Jų forma ir tuštymių išsidėstymas yra suprojektuoti taip, kad iš jų būtų galima statyti nešančias ir pertvarines daugiaaukščių ir inPidualių namų sienas. Tą patvirtina tyrimų rezultatai, kurie daromi daug metų įvairiose laboratorijose. Naudojant tokią statybinę medžiagą, mikroklimatas patalpų viduje yra labai geras.

RAKTINIAI ŽODŽIAI

apdailinės plytos, fasadų apdaila, keraminės čerpės, čerpių danga, keraminiai blokai, moliniai blokai, Porotherm, Terca, KoramicPasidalink:

Įmonių straipsniai, naujienos, akcijos ir specialistų patarimai

  • Numatytas
  • Antraštė
  • Data
  • Atsitiktiniai
įkelti daugiau visų įkėlimui laikykite nuspaustą SHIFT klavišą įkelti visus