ltzh-CNenfrdeplrues

visainfo.lt – visa informacija vienoje vietoje!

Ypatingai elastingi plytelių klijai UNIFIX-2K – nepraleidžiantys vandens ir atsparūs šalčiui

Ypatingai elastingi plytelių klijai UNIFIX-2K – nepraleidžiantys vandens ir atsparūs šalčiui Ypatingai elastingi plytelių klijai UNIFIX-2K – nepraleidžiantys vandens ir atsparūs šalčiui

„UNIFIX-2K“ specialūs plytelių klijai, pasižymintis dideliu elastingumu, naudojami kloti plyteles ant sudėtingų paviršių, kurias veiks didelės apkrovos. UNIFIX-2K naudojami plytelių klijavimui viduje ir išorėje plonos klijų pagalvėlės metodu balkonuose, terasose, baseinuose, šildomoms grindims ir t.t.

ypatingai-elastingi-pluteliu-klijai-unifix2k-nepraleidziantys-vandens-atsparus-salciuiJie naudojami plytelių klijavimui ant glotnaus ir šiurkštaus paviršiaus, didžiaformatėms plytelėms, taip pat plytelėms su glotniu vidiniu paviršiumi, molinėms plytėms, keraminėms plytelėms su žema vandens absorbcija ≤ 0.5% (pilnas įmirkymas), klinkerio, mozaikoms ir natūralaus akmens plytelėms, kai mozaikos yra ne skaidrios o natūralus akmuo nejautrus užsidažymui.

Taip pat įrengiant plytelių dangą ant plaukiojančių grindų ir ant senos plytelių dangos. Ypatingai tinkami klijuoti plyteles baseinuose, balkonuose ir terasose.

Jie susideda iš 3 masės dalių „UNIFIX“ (birių cementinių klijų) ir 1 masės dalies skysto elastifikatoriaus „UNIFLEX-B“. „UNIFIX-2K“ atitinka reikalavimus pagal DIN EN 12004 ir DIN EN 12002 C1 TE S2 normas. Sukietėjas klijų sluoksnis yra atsparus vandeniui ir šalčiui.

Juo galima dengti smulkius paviršių įtrūkimus. Klijų sluoksnio garų pralaidumas leidžia juos naudoti ant naujai padengto betono.

„UNIFIX-2K“ yra išbandyta kaip rišančioji hidroizoliacinė medžiaga.

Išeiga:

Apie 2.9 kg/m² naudojant mentelę, kurios dantukų dydis 6 mm.
Apie 3.8 kg/m² naudojant mentelę, kurios dantukų dydis 8 mm.
Apie 4.8 kg/m² naudojant mentelę, kurios dantukų dydis 10 mm.

SCHOMBURG BALTIC, UAB

Daugiau informacijos:

www.schomburgbaltic.eu

SCHOMBURG BALTIC, UAB infopuslapis

Pasidalink:

Įmonių straipsniai, naujienos, akcijos ir specialistų patarimai

  • Numatytas
  • Antraštė
  • Data
  • Atsitiktiniai
įkelti daugiau visų įkėlimui laikykite nuspaustą SHIFT klavišą įkelti visus