ltzh-CNenfrdeplrues

visainfo.lt – visa informacija vienoje vietoje! Įmonių ir verslo info gidas kompiuteryje ir telefone

Žaliasis kampas, UAB - aplinkos sprendimai ir projektavimas, aplinkos tvarkymo ir priežiūros technika: žoliapjovės, vejapjovės, robotai - vejapjovės

Adresas: Veisiejų g. 39,LT-66245, DRUSKININKAI, Lietuva

Įmonės kodas: 152079256
PVM kodas: LT520792515

Tel. Nr.: (8 313) 5 8020
Mob. Nr.: 8 699 43 681
Faks.: (8 313) 5 8020Žaliasis kampas, UAB VEIKLA: aplinkos sprendimai, aplinkotvarkos darbai ir projektavimas, aplinkos tvarkymo ir priežiūros technika: žoliapjovės, vejapjovės, robotai - vejapjovės, sodo traktoriai, padargai, benzininiai pjūklai, siurbliai, laistymo ir drėkinimo sistemos parkams, stadionams, hipodromams, motokroso trasoms. Įmonė „Žaliasis kampas“ yra „HUSQVARNA LIETUVA“ prekybos atstovas.

UAB „Žaliasis kampas“ – kompanija, teikianti paslaugas aplinkotvarkos srityje. Įmonės pagrindinės veiklos kryptys yra: aplinkos tvarkymo ir priežiūros technikos prekyba ir priežiūra; laistymo sistemos parkams, stadionams, hipodromams, motokroso trasoms; aplinkos tvarkymo techninių projektų rengimas. Bendrovės partneriai - visame pasaulyje pripažįstami gamintojai ir jų prekiniai ženklai, tokie kaip „Husqvarna“, „Jonsered“, „Partner“, „Flymo“, „Kubota“, „Hormann“, „Gardena“, „Perrot“, „Pedrollo“ ir kiti. 

UAB „Žaliasis kampas“ veiklą vykdo Lietuvoje, skirdama daug dėmesio ilgalaikiams ryšiams su klientais, užtikrina aukščiausią teikiamų paslaugų kokybę.

UAB „Žaliasis kampas“ siūlo kokybišką techniką ir įrankius, skirtus aplinkos tvarkymui ir priežiūrai. Klientams garantuojamos patrauklios kainos ir nuolat atsinaujinantis prekių asortimentas, žymiausių pasaulyje gamintojų, naujas ir originalias prekes, efektyvus prekių pristatymas pirkėjams visoje Lietuvoje, gamintojų garantijos bei prekių grąžinimas ar keitimas.

Žaliasis kampas, UAB PRODUKTAI IR PASLAUGOS:

LAISTYMO SISTEMOS

Ilgametė UAB „Žaliasis kampas“ patirtis įrengiant įvairias laistymo sistemas, bendradarbiavimas su užsienio partneriais, leidžia pasiūlyti skirtingus sprendimus panaudojant laistymo įrenginius įvairiose ūkio srityse. Nepriklausomai nuo to kokią įrangą naudosime bus užtikrinti: saugumo reikalavimai; ilgaamžiškumas; valdymo ir naudojimo paprastumas; atsarginių dalių ir mazgų aprūpinimas ir seniausiems modeliams; pakeičiamumas; minimaliausia priežiūra.

Sporto aikštynų laistymo sistemos. Iššokančių purkštuvų sistema dažniausiai naudojama žolei ar sporto aikštynams drėkinti. Golfo aikštynų, hipodromų, stadionų, teniso kortų tiek žaliųjų plotų, tiek dirbtinių dangų drėkinimui ir laistymui UAB „Žaliasis kampas“ rekomenduoja „Perrot” drėkinimo sistemas. Jei yra sudėtingos techninės galimybės, trukdančios įrengti modernią drėkinimo sistemą: vandens trūkumas arba mažas slėgis vamzdynuose ir t.t., puiki išeitis yra pigesnė - mobilioji drėkinimo sistema.

Automatinė vejos laistymo sistema „Greenkeeper“. Laistymo sistemos naudojamos ne tik pagal pagrindinę paskirtį: laistyti augalus, bet ir kitiems tikslams. Sėkmingai pritaikoma drėkinti dulkes tokiose vietovėse kaip: teniso kortai, motokroso trasos, hipodromai. Laistymo sistemos padeda apsaugoti žydinčius sodus nuo pavasario šalnų.

Kiemų ir sodų laistymo įranga. UAB „Žaliasis kampas“ įrengs geriausiai atitinkančią keliamus reikalavimus palaistant privačias teritorijas laistymo sistemą, kuri veiks tyliai; Bus gerai optimizuota laiko, kainos ir kokybės atžvilgiu; Reikalaujanti mažiausiai priežiūros ir aptarnavimo įgūdžių; Profesionaliai automatizuota laistymo sistema; Iš vieno valdymo punkto galima valdyti iki dešimties skirtingų laistymo teritorijų.

APLINKOS PROJEKTAI, TVARKYMO DARBAI

Aplinkotvarkos projektai - tai pirmoji darbų stadija siekiant tinkamai sutvarkyti savo namų, įstaigų teritorijas. Šiame etape UAB „Žaliasis kampas“ kompleksiškai sprendžia visus klausimus, kad vėliau nereikėtų perdaryti arba įrengti ką nors papildomai. Kiekvienas, kuris pradeda aplinkos tvarkymą nuo projekto, visada laimi laiko, sutaupo lėšas, gali panaudoti naujausius techninius ir technologinius sprendimus, sužinoti galimas išlaidas, paskirstyti darbus etapais.

PREKYBA APLINKOS TVARKYMO TECHNIKA

UAB „Žaliasis kampas“ savo prekybos vietoje Druskininkuose ir internetu prekiauja aplinkos tvarkymo ir priežiūros technika, įrankiais, laistymo sistemomis, apšvietimo sistemomis, apželdinimo ir dekoravimo priemonėmis, apsauginiais rūbais ir priemonėmis.

Aplinkos tvarkymo ir priežiūros technika. Rankiniai gaminiai; ratiniai gaminiai; statybinė technika.

Aplinkos tvarkymo ir priežiūros įrankiai. Karpymo įrankiai; pjovimo įrankiai; plovimo įrankiai; grėbimo, šlavimo įrankiai; valymo įrankiai; purkštuvai, barstytuvai, tręštuvai; kapojimo įrankiai; kasimo įrankiai;

Laistymo, vandens tiekimo įranga. Valdikliai; purkštukai; laikikliai; žarnos; greitai jungiami vamzdynai; lašelinės sistemos; siurbliai; skaitikliai; filtrai; sklendės, reguliatoriai; sujungimai; atsarginės detalės;

Apšvietimo sistemos. Šviestuvai; valdikliai; kabeliai; jungtys;

Aplinkos dekoratyviniai elementai.

Apželdinimas.

Apsauginiai rūbai. Kelnės; marškiniai; švarkai, striukės; apatiniai rūbai; batai; pirštinės; rinkiniai, komplektai; galvos apsauga; priedai.

Poilsio reikmenys.

Nekilnojamasis turtas.

Kitos cheminės medžiagos.

TECHNIKOS SERVISAS

Serviso paslaugos atliekamos visai įrangai, kurią įsigyjate UAB „Žaliasis kampas“ prekybos vietose, ar yra sumontuojamos objektuose. Laiku ir tinkamai atliekamas servisas ir techninė gaminių priežiūra yra viena iš svarbiausių gaminio naudojimo sudedamųjų dalių. Dėl griežto atsarginių dalių profiliavimo, vartotojai gauna papildomą vertę. Kiekvienas komponentas yra originalios gamintojų dalys, kurios atnaujina ir išsaugo visas gaminio gamyklines savybes ir funkcijas. Nuolatiniai apmokymai yra vienas iš svarbiausių ir tikriausiai, esminis faktorius, suteikiantis galimybę sėkmingai aptarnauti ir remontuoti techniką. Darbuotojai, kurie pastoviai dalyvauja mokymuose, dirba su didesniu pasitikėjimu savo jėgomis ir jų darbas tampa efektyvesnis. Tokie darbuotojai sugeba profesionaliau bendrauti su savo klientais ir taip užsitarnauti jų pasitikėjimą.

RAKTINIAI ŽODŽIAI:

Aplinkotvarkos darbai, aplinkotvarkos projektavimas, sodo technika, sodų priežiūros technika, sodo priežiūros technika, sodo įrankiai, prekyba sodo technika, prekyba parko priežiūros technika, prekyba miško technika, parkų technika, miško technika, aplinkos tvarkymo technika, aplinkos priežiūros technika, prekyba aplinkos priežiūros technika, aplinkos priežiūra, HUSQVARNA, JONSERED, HORMANN, gardena, Perrot, Pedrollo, laistymo sistemos, laistymo sistemos parkams, laistymo sistemos stadionams, laistymo sistemos hipodromams, laistymo sistemos motokroso trasoms, žoliapjovės, prekyba žoliapjovėmis, pjūklai, prekyba pjūklais, vejapjovės, prekyba vejapjovėmis, robotas vejapjovė, šluota, kastuvas, kirvis, sekatorius, žirklės, žolė, miško, siurblys, purkštukas, žarna, grandinė, traktorius, aplinkotvarka, apželdinimas, laistymo sistemų įrengimas, traktoriai, padargai, sodo traktoriai, benzininiai pjūklai, drėkinimo sistemos, sniego valytuvai, deimantiniai įrankiai, grandininiai pjūklai, krūmapjovės, lašelinės sistemos, apsauginiai rūbai


Vietovė:


Žymės: aplinkos priežiūros technika, aplinkos priežiūros technika Druskininkai, Aplinkos sprendimai, aplinkos tvarkymo technika, aplinkos tvarkymo technika Druskininkai, Aplinkos tvarkymo techninių projektų rengimas, aplinkotvarkos darbai, aplinkotvarkos darbai Druskininkuose, aplinkotvarkos projektavimas, aplinkotvarkos projektavimas Druskininkai, Automatinė vejos laistymo sistema, automatinės vejapjovės, benzininiai pjūklai, deimantiniai įrankiai, drėkinimo sistemos, grandininiai pjūklai, Kiemų ir sodų laistymo įranga, laistymo ir drėkinimo sistemos, laistymo sistemų įrengimas, prekyba aplinkos tvarkymo technika, prekyba benzininiais pjūklais, prekyba sodo traktoriai, prekyba vejapjovėmis, prekyba žoliapjovėmis, robotai - vejapjovės, sniego valytuvai, sodo traktoriai, Sporto aikštynų laistymo sistemos, vejapjovės, žoliapjovės
Pasidalink:

Įmonių straipsniai, naujienos, akcijos ir specialistų patarimai

  • Numatytas
  • Antraštė
  • Data
  • Atsitiktiniai
įkelti daugiau visų įkėlimui laikykite nuspaustą SHIFT klavišą įkelti visus