ltzh-CNenfrdeplrues

visainfo.lt – visa informacija vienoje vietoje!

zveryno-veterinarijos-gydykla

ŽVĖRYNO VETERINARIJOS GYDYKLA, UAB - veterinarijos klinika ir vaistinė Vilniuje – profesionalūs veterinarai ir moderni įranga

Adresas:
Kęstučio g. 54/1, LT-08112, VILNIUS, Lietuva


Įmonės kodas: 124654130
PVM kodas: LT246541314

Tel. Nr.: Kęstučio veterinarijos gydykla-vaistinė: (8 5) 275 5035
Tel. Nr.: Filaretų veterinarijos gydykla-vaistinė: (8 5) 215 4202
Tel. Nr.: VILNIUSVET veterinarijos klinika: (8 5) 275 5659
Mob. Nr.: Kęstučio veterinarijos gydykla-vaistinė: 8 652 99 992
Mob. Nr.: Filaretų veterinarijos gydykla-vaistinė: 8 698 177 24
Mob. Nr.: VILNIUSVET veterinarijos klinika: 8 671 19 867
Faks. Nr.: (8 5) 275 5659

El. paštas: [email protected]
Tinklapis: www.veterinaras.com

Filialai: VILNIUS

ŽVĖRYNO VETERINARIJOS GYDYKLA, UAB VEIKLA: veterinarijos klinika ir vaistinė Vilniuje – profesionalūs veterinarai ir moderni įranga. „Žvėryno veterinarijos gydykla“ teikia visas veterinarines paslaugas: gyvūnų gydymas, vakcinacija, chirurgija, operacijos, konsultacijos, laboratoriniai tyrimai, neurologija, kastracija, stomatologija, ultragarsas, skubi reanimacija, traumatologinė pagalba. Specialistų komanda Jūsų augintiniams nuo 1994 metų.

UAB „Žvėryno veterinarijos gydykla“ pradėjo savo veiklą 1994 m. Filaretų gatvėje. Tai antra privati veterinarijos klinika Vilniuje. 1999 m. įmonė atidarė filialą Žvėryno mikrorajone, Kęstučio g., o 2019 m. duris atvėrė nauja „VILNIUSVET“ veterinarijos klinika Pašilaičiuose. Šiandien „Žvėryno veterinarijos gydykla“ savo paslaugas teikia 3 mikrorajonuose Vilniaus mieste Filaretų g. Kęstučio g ir Pašilaičių g.

Veterinarijos klinikos veterinarai nuolatos kelia savo kvalifikaciją Lietuvos ir kitų šalių seminaruose ir specialiuose mokymuose, o jų darbo stažas veterinarijoje siekia nuo 10 iki 16 metų. 

Veterinarijos klinika specializuojasi šunų, kačių, dekoratyvinių paukščių, graužikų, roplių ir kitų smulkių naminių gyvūnų gydyme. „Žvėryno veterinarijos gydyklos“ veterinarai atlieka visas veterinarines paslaugas: diagnostiką, gydymą ir profilaktiką. Kiekvienam klinikos pacientui vedama elektroninė ligos istorija. 

„Žvėryno veterinarijos gydykloje“ visi veterinarijos gydytojai stengiasi, kad kiekviena procedūra, atlikta Jūsų gyvūnui būtų kuo saugesnė ir sukeltų kuo mažesnį diskomfortą. Veterinarai supranta, kad gydymo kainos faktorius yra vienas iš svarbiausių rodiklių ir nori, kad Jūs suprastumėte kai kuriuos skirtumus tarp pigaus ir brangesnio gydymo.

Skausmo kontrolė. Gyvūnai jaučia skausmą ne mažiau nei mes. Skausmo kontrolė susideda ne tik iš anestezijos, bet ir iš kitų skausmą mažinančių būdų tiek prieš operaciją, tiek operacijos metu, „Žvėryno veterinarijos gydyklos“ veterinarai BŪTINAI skiria preparatus skausmui mažinti.

Termoreguliacijos sutrikimai. Operacijos metu ir pooperaciniu laikotarpiu (ypatingai gyvūnams sveriantiems mažiau negu 15 kg), veikiant narkozę sukeliantiems preparatams, sutrinka kūno temperatūros reguliacija, dėl ko nukrenta kūno temperatūra. „Žvėryno veterinarijos gydykla“ naudoja papildomą operacinio stalo šildymą.

Operacinė įranga. Kad sumažinti chirurginių komplikacijų tikimybę, veterinarai naudoja inhaliacinės narkozės aparatūrą su labai saugiu IZOFLURAN“ dujų ir deguonies mišiniu. Dėl to smarkiai sumažėja operacinių komplikacijų, bet šiek tiek padidėja chirurginių operacijų kaina.

Vienkartinės sterilios priemonės. Veterinarijos klinika naudoja vien tik vienkartinės priemonės – švirkštai, adatos, skalpeliai, paklodės, chirurginiai siūlai ir kt. Ir jie naudojami TIK VIENĄ KARTĄ, dėl ko padidėja operacijos kaina, tačiau sumažėja komplikacijų tikimybė.

Instrumentai. Aukščiausios kokybės chirurginiai instrumentai sumažina operacijos riziką, kad instrumentas gali nuslysti ir pažeisti kokį nors gyvūno organą ar audinius.

Geriausios kokybės chirurginė siuvamoji medžiaga. Veterinarai naudoja visame pasaulyje išbandytus, aukščiausios kokybės chirurginius siūlus, kurie sumažina priešlaikinio siūlo ištirpimo ar atmetimo tikimybę.

Intraveniniai kateteriai bei skysčių infuzijos. Visiems pacientams, kuriems atliekama bendroji anestezija, veterinarai įstato intraveninį kateterį, kad sukelti Jūsų augintiniui kuo mažiau diskomforto prieš operaciją ir kad anestezija būtų geriau valdoma. Be to, yra galimybė atlikti skubias reanimacines priemones. Skysčių infuzijos sumažina šoko tikimybę, taip pat palengvina medikamentų įvedimą.

Naudojami vieni saugiausių bendrųjų anestetikų IZOFLURAN“, DOMITOR“ ir kt., kurie yra brangesni, bet žymiai saugesni.

ŽVĖRYNO VETERINARIJOS GYDYKLA, UAB PASLAUGOS:

Veterinarijos paslaugos. Plataus profilio chirurgija, terapija ir diagnostika; vakcinacijos (skiepai); integrinio grandyno (mikroschemos) implantavimas; stomatologija, dantų valymas ultragarsiniu skaleriu; odos ir ausų lygų gydymas; vidaus lygų gydymas; oftalmologija (akių lygų gydymas); šlapimo takų lygų gydymas; ultragarsinė ir rentgenologinė diagnostika; fizioterapija; traumatologija ir ortopedija; onkologinių lygų gydymas; neurologinių lygų gydymas; kardiologija, širdies ligų gydymas; akušerija, ginekologijos ligų gydymas; vet. gydytojo iškvietimas į namus; gyvūnų akupunktūra; gyvūnų eutanazija; homeopatija; kačių kirpimas; gyvūnų ženklinimas ir registracija; kačių viešbutis, gyvūnų stacionaras; veterinarijos vaistinė, profesionalūs ir gydomieji pašarai.

Laboratoriniai tyrimai. „Žvėryno veterinarijos gydykla“ bendradarbiauja su Vokietijos veterinarine Laboklin laboratorija ir gali pasiūlyti odos alerginius tyrimus, genetinių ligų tyrimus, tėvystės, spalvos nustatymus ir labai daug įvairiausių specifinių tyrimų įvairioms ligoms nustatyti. Klinikoje atliekami šlapimo, kraujo, odos alerginiai tyrimai, kačių kraujo grupės nustatymo, genetinių ligų tyrimai, pasiutligės antikūnių titras kraujyje, infekcinių ligų (maro, parvovirusinio ir rotavirusinio enterito, kačių panleukopenijos, leukemijos, imunodeficito (AIDS), peritonito) nustatymas Ekspres metodu, spalvos nustatymas, tėvystės nustatymas ir kiti specifiniai tyrimai

Pirminė augintinio sveikatos profilaktika. Tai rizikos faktorių susirgti mažinimas ir visiškas jų šalinimas iki galimos ligos požymių atsiradimo. „Žvėryno veterinarijos gydykloje“ teikiamos gyvūno apžiūros, konsultacijų, kačių, šunų, triušių bei naminių šeškų vakcinacijos ir kitos sveikatos profilaktikos paslaugos.

Diagnostika. „Žvėryno veterinarijos gydyklos“ gydytojai atlieka rentgeno diagnostiką (skaitmeninė); ultragarsinę diagnostiką; lorangoskopinę diagnostiką; mikroskopinę diagnostiką; oftalmoskopiją; otoskopiją; išmatų koprologinius tyrimus; hormonų tyrimus (skydliaukės tiroksinas T4, kasos, lytinius – progesteronas); genetinius tėvystės tyrimus pagal LKD reikalavimus; bakteriologinę diagnostiką; citologiją; virusinių ligų greituosius Expres testus; grybelinių ligų diagnostiką (vudo lempa ir pasėliai į dermatofitų terpes); hystologinę diagnostiką; kraujo tepinėlio mikrokopavimą.

Vidaus ligų gydymas. „Žvėryno veterinarijos gydykloje“ teikiamos virusinių ligų gydymo; vidaus ir širdies ligų gydymo; neužkrečiamų ligų gydymo; parazitinių ligų gydymo; kraujo perpylimo; kraujo paėmimo tyrimams; vaistų suleidimas į raumenis, į veną, po oda; kraujo spaudimo matavimo; lašelinių lašinimo paslaugos.

Traumatologija ir ortopedija. „Žvėryno veterinarijos gydykloje“ taikomas kelio girnelės išnirimų operacinis ir kitų kaulų ir sąnarių vystymosi sutrikimų gydymas. Traumatologinės  operacijos (kojų lūžiai, išnirimai) atliekamos naudojant įvairius vidinius (plokštelės, varžtai, štiftai, kiršnerio vielos) ir išorinius implantus (Ilizarovo aparatas).

Terapija, gydymas, šunų ir kačių akupunktūra, masažai. „Žvėryno veterinarijos gydykloje“ taikomas gyvūnų gydymas vaistais, antibakteriniais ir hormoniniais preparatais, specialiuoju maistu, homeopatiniais vaistais ir netradiciniu būdu – akupunktūra. Profesionalūs veterinarai, gydantys vidaus ligas, gali diagnozuoti visas vidinių gyvūno organų problemas: kraujotakos, virškinimo, inkstų, kraujo, liaukų ir medžiagų apykaitos, nustatyti jų atsiradimo priežastis, paskirti gydymą ir patarti, kaip išvengti ligos ateityje.

Kardiologija, širdies ligų gydymas. Širdies ligų diagnostika atliekama naudojantis šiais instrumentais: išklausant (auskultuojant) širdies darbą; matuojant kraujospūdį; širdies ultragarsas naudojant doplerinę sistemą; rentgeno pagalba.

Akušerija, ginekologija. „Žvėryno veterinarijos gydykloje“ ultragarsu nustatomas nėštumas ir nėštumo patalogijos; atliekamas nėštumo nutraukimas – abortas; teikiame gimdymo pagalba; jei reikia daromas Cezario pjūvis; kraujo paėmimas kalės lytiniam ciklui nustatyti; taikomas akušerinių ir ginekologinių ligų diagnostika ir gydymas.

Neurologija. „Žvėryno veterinarijos gydykloje teikiamos gyvūnų neurologinių tyrimų ir gydymo; elgsenos sutrikimų tyrimų ir gydymo; epilepsijos tyrimų ir gydymo paslaugos.

Vakcinacija, skiepai, tarptautinių pasų skiepų išdavimas. Kad Jūsų augintiniai nesirgtų infekcinemis ligomis, „Žvėryno veterinarijos gydykloje“ juos galite vakcinuoti nuo: šunų užkrečiamų ligų – pasiutligės, šunų maro, adenovirozės (hepatito), leptospirozės, paragripo, parvovirusinio enterito; kačių infekcinių ligų: pasiutligės, kalicivirozės, panleukopenijos, kačių virusinio rinotracheito; triušių infekcinių ligų: miksomatozės, hemoraginės septicemijos (maro). Išrašomi tarptautiniai vakcinavimo dokumentai.

Mikročipai, čipavimas, registravimas gyvūno identifikavimas, gyvūno paruošimas išvykimui į užsienį.

Chirurgija, onkologija, onkologinių susirgimų gydymas, rentgenas, rentgeno nuotraukos. „Žvėryno veterinarijos gydyklos“ veterinarai yra apsirūpinę moderniausia veterinarine įranga, kuri leidžia atlikinėti sudėtingas chirurgines operacijas. Klinikoje teikiamos tokios paslaugos, kaip: navikų, karpų, papilomų, auglių gydymas, šalinimas ir jų histologinis tyrimas; traumatologinės ir ortopedinės operacijos; abdominalinė (pilvo ląstos) chirurgija; torakalinė (krūtinės ląstos) chirurgija; odos plastinės operacijos, odos persodinimas; šunu, kačių ir kitų gyvūnų sterilizacija bei kastracija; intubacija – deguonies padavimas; traumatologinės paslaugos; sudėtingos chirurginės operacijos; odos plastinės operacijos, transplantacija; onkologinės ligos ir jų gydymas.

Odos ligų dermatologinių susirgimų gydymas, dermatologo konsultacija, kriodestrukcija – gydymas šalčiu. „Žvėryno veterinarijos gydykloje“ atliekamos plauko mikroskopavimo; grybelinių ligų gydymo; odos skutmenų ir ausų išskyrų gydymo; mikroskopavimo; otoskopijos – ausies landos apžiūrėjimas su specialiu prietaisu; odos alerginių susirgimų diagnostikos ir gydymo; odos karpų gydymo paslaugos.

Oftalmologija, akių ligų tyrimai, profilaktika ir gydymas. „Žvėryno veterinarijos gydykloje“ teikiamos vokų ligų (vokų uždegimas, traumos); vokų išvirtimo ir įvirtimo; vokų folikulito; voko liaukos iškritimo; konjuktyvito; keratito; ragenos žaizdų, opos, edemos; rainelės patologijų; kataraktos; glaukomos ir kitų akių ligų profilaktikos ir gydymo paslaugos.

Odontologija, stomatologijos paslaugos, dantų šalinimas, dantų akmenų ir apnašų valymas. „Žvėryno veterinarijos gydykloje“ teikiamos veterinarinės stomatologijos paslaugos. Tai yra galimų dantų ligų ir problemų profilaktika, diagnostika, gydymas ir defektų šalinimas, burnos ertmės higiena; dantų apnašų ir akmenų valymas ultragarsiniu skaleriu, pažeistų dantų ir pieninių dantų rovimas, dantų plombavimas, nulaužto danties atkūrimas.

Veterinaro iškvietimas į namus. „Žvėryno veterinarijos klinika“ siūlo paslaugą – veterinaro iškvietimas į namus. Veterinarą galima iškviesti telefonu: 8 686 53 277

Veterinarijos vaistinė. Veterinarijos gydykloje veikia veterinarijos vaistinė. Joje galite įsigyti įvairiausių rūšių vitaminų, vaistų nuo kirminų, blusų, erkių ir kitų ektoparazitų. Vaistinėje gausų profilaktinių bei gydomųjų priemonių. Klinikoje dirbantys darbuotojai mielai jums patars ir išrinks jūsų gyvūnui geriausiai tinkantį preparatą. Klinikoje parduodami daugybė įvairiausių rūšių maistų šunims ir katėms (Hill's, Specific, Royal Canin, Nutra Nuggets, Nutra Gold, Virbac, Mera Dog, Brit“ ir kt.), tiek ir kitiems smulkesniems naminiams gyvūnams ir paukščiams.

ŽVĖRYNO VETERINARIJOS GYDYKLA, UAB FILIALAI:

VILNIUS: ŽVĖRYNO VETERINARIJOS GYDYKLA, UAB – Kęstučio g. 54/1, LT-08112; Tel. (8 5) 275 5035; Faks. (8 5) 275 5659; Mob. 8 652 99 992

VILNIUS: Filaretų veterinarijos gydykla-vaistinė – Filaretų g. 35; Tel. (8 5) 215 4202; Mob. tel. 8 698 177 24

VILNIUS: VILNIUSVET veterinarijos klinika – Pašilaičių g. 1D; Tel. (8 5) 275 5659; Mob. tel. 8 671 19 867

RAKTINIAI ŽODŽIAI:

veterinarijos klinika, veterinarija, gydymas, konsultacija, skiepai, vakcinacija, chirurgija, operacijos, laboratoriniai tyrimai, neurologija, kastracija, stomatologija, ultragarsas, skubi reanimacija, traumatologinė pagalba, veterinarijos chirurginė pagalba, veterinarinė profilaktika, kačių kirpymas, šunų kačių maistas, veterinarai, veterinaras, veterinarijos klinikos, veterinarijos gydykla, veterinarijos gydytojas, skiepijimas, vakcinacija, Kelionės su gyvūnais, čipavimas, laboratoriniai tyrimai, dantų apnašų, akmenų valymas, veterinaro iškvietimas į namus, vet, VETER, veterinarijos gydyklos, veterinarija, veterinarijos pagalba, veterinaras, veterinarijos gydykla, veterinarinė gydykla, veterinarinė klinika, veterinarijos gydytojas, veterinarijos paslaugos Vilniuje, veterinarijos vaistinė, VET klinika, pagalba gyvūnams, gyvūnai, sterilizacija, veterinarai, veterinarija, veterinaras, veterinarijos klinika, veterinarijos klinikos, veterinarijos gydytojas Vilniuje, gyvūnų gydymas, gyvūnų kastracija, gyvūnų sterilizacija, skiepai, gyvūnų ženklinimas, veterinarijos gydykla, veterinarijos gydyklos, veterinaro paslaugos, gyvūnų vakcinavimas, gyvūnų operacijos, gyvūnų skiepijimas, skiepai gyvūnams, šunų gydymas, kačių gydymas, gyvūnų kelionės dokumentai, gyvūnų kelionės dokumentų tvarkymas, mikročipo implantacija, gyvūnų registracija

 • ŽVĖRYNO VETERINARIJOS GYDYKLA, UAB - veterinarijos klinika ir vaistinė Vilniuje – profesionalūs veterinarai ir moderni įranga
 • ŽVĖRYNO VETERINARIJOS GYDYKLA, UAB - veterinarijos klinika ir vaistinė Vilniuje – profesionalūs veterinarai ir moderni įranga
 • ŽVĖRYNO VETERINARIJOS GYDYKLA, UAB - veterinarijos klinika ir vaistinė Vilniuje – profesionalūs veterinarai ir moderni įranga
 • ŽVĖRYNO VETERINARIJOS GYDYKLA, UAB - veterinarijos klinika ir vaistinė Vilniuje – profesionalūs veterinarai ir moderni įranga
 • ŽVĖRYNO VETERINARIJOS GYDYKLA, UAB - veterinarijos klinika ir vaistinė Vilniuje – profesionalūs veterinarai ir moderni įranga
 • ŽVĖRYNO VETERINARIJOS GYDYKLA, UAB - veterinarijos klinika ir vaistinė Vilniuje – profesionalūs veterinarai ir moderni įranga
 • ŽVĖRYNO VETERINARIJOS GYDYKLA, UAB - veterinarijos klinika ir vaistinė Vilniuje – profesionalūs veterinarai ir moderni įranga
 • ŽVĖRYNO VETERINARIJOS GYDYKLA, UAB - veterinarijos klinika ir vaistinė Vilniuje – profesionalūs veterinarai ir moderni įranga
 • ŽVĖRYNO VETERINARIJOS GYDYKLA, UAB - veterinarijos klinika ir vaistinė Vilniuje – profesionalūs veterinarai ir moderni įranga
 • ŽVĖRYNO VETERINARIJOS GYDYKLA, UAB - veterinarijos klinika ir vaistinė Vilniuje – profesionalūs veterinarai ir moderni įranga

Vietovė:

Pasidalink:

Įmonių straipsniai, naujienos, akcijos ir specialistų patarimai

 • Numatytas
 • Antraštė
 • Data
 • Atsitiktiniai
įkelti daugiau visų įkėlimui laikykite nuspaustą SHIFT klavišą įkelti visus