ltzh-CNenfrdeplrues

visainfo.lt – visa informacija vienoje vietoje!

4BIK, UAB - maišų, didmaišių ir kitos pakuotės gamyba, produkcijos fasavimas, pakuotės ženklinimas

Adresas:
Plento g. 92, LT-19126, ŠIRVINTOS, Lietuva


Įmonės kodas: 125931865
PVM kodas: LT259318610

Mob. Nr.: 8 652 03 738
Mob. Nr.: 8 678 41 7404BIK, UAB VEIKLA: Maišų, didmaišių ir kitos pakuotės gamyba, produkcijos fasavimas, pakuotės ženklinimas. “4BIK“ yra viena UAB „UHB“ įmonių grupių, vykdanti įvairių pakuočių ir pakavimo priemonių, skirtų biriems produktams, gamybą ir prekybą. Įmonė taip pat prekiauja PP ir PE granulėmis, chemijos produkcija bei kietuoju kuru.

4BIK PASLAUGOS:

Įvairios pakuotės ženklinimas: UAB “4BIK” siūlo galimybę ženklinti kiekvieną Jūsų gaminį ar jo pakuotę – Jūsų įmonės firminiu ženklu.

Maišų, didmaišių ir kitos pakuotės gamyba: Gaminame ir pagal specialius užsakymus siuvame įvairius maišus bei kitas pakavimo priemones. Gaminame tiek mažus maišus, tiek ir didžiuosius maišus (Big Bag’us), kurių tūris gali būti 0,5 – 2,0 tonos. Taip pat gaminame ir įvairius minkštuosius konteinerius.

4BIK PRODUKTAI:

Įvairios pakuotės ir kitų pakavimo priemonių pardavimas: Polipropileniniai (PP) didmaišiai, polipropileniniai (PP) minkštieji konteineriai, polietileniniai įdėklai į polipropileninius maišus, polipropileniniai (PP) maišai ir minkštieji konteineriai, sintetiniai permatomieji ir tinkliniai maišai.

Prekyba PP ir PE granulėmis, chemijos produkcija: UAB “4BIK” ne tik gamina ir prekiauja pakavimo priemonėmis, bet ir siūlo įsigyti polietileno ir polipropileno granulių, kurios yra plačiai naudojamos įvairiose pramonės ir gamybos srityse.

Didmeninė ir mažmeninė prekyba kietuoju kuru: medžio granulės, medžio ir durpių briketai, akmens anglis.

RAKTINIAI ŽODŽIAI:

Maišai, didmaišai, maišų ir didmaišių gamyba, prekyba chemijos gaminiais, pakuotė, tara, pakavimas, pakuotė biriems produktams, PP granulės, PE granulės, chemijos produkcija, kietas kuras, PET granulės, PE Polietilenas, PP Polipropilenas, Polipropileniniai PP didmaišiai, polipropileniniai PP minkštieji konteineriai, polietileniniai įdėklai į polipropileninius maišus, polipropileniniai PP maišai ir minkštieji konteineriai, sintetiniai permatomieji ir tinkliniai maišai, medžio granulės, medžio ir durpių briketai, akmens anglis.
Žymės:
Pasidalink:

Įmonių straipsniai, naujienos, akcijos ir specialistų patarimai

  • Numatytas
  • Antraštė
  • Data
  • Atsitiktiniai
įkelti daugiau visų įkėlimui laikykite nuspaustą SHIFT klavišą įkelti visus