Visos reklamos paslaugos, interneto svetainių kūrimas, SEO optimizavimas: info@visainfo.lt

AKMENS NAMAI, G.Pakalniškio įmonė - akmuo, paminklai, akmens apdaila

Adresas: MĖŽELIŲ K., PRIEKULĖS SEN.,LT-96344, KLAIPĖDOS RAJ., Lietuva

Įmonės kodas: 163172740

Mob. Nr.: (620) 16207AKMENS NAMAI, G.Pakalniškio įmonės VEIKLA: Akmuo, paminklai, akmens apdaila. Siūlome: įvairiausio dizaino paminklus. Akmuo, skirtas paminklų gamybai, yra gabenamas iš Lenkijos, Švedijos, Rusijos, Suomijos ir Norvegijos. Akmens apdailą jūsų namų interjerui ar eksterjerui, t.y. stalviršius, židinių apdailą, laiptų pakopas, palanges, ir kita.

Žaliava akmens apdailai gabenama iš Italijos, Indijos, Brazilijos, Afrikos, Lenkijos, Švedijos ir kt.

Gražvydo Pakalniškio įmonė "Akmens Namai" įsteigta 1982 m. Tai viena seniausių akmens apdirbimo įmonių Klaipėdos krašte. Gamyboje naudojama pati moderniausia technika iš Prancūzijos, Vokietijos, Švedijos, todėl galime pasiekti nepriekaištingą kokybę bei estetinį vaizdą. Įmonėje dirba savo darbą išmanantys ir ilgą darbo patirtį turintys darbuotojai, todėl galime patenkinti kiekvieno kliento užsakymą ir įmantriausius norus.
Tai fantastiška produkcija, galinti patenkinti ir išrankų klientą. Akmuo – ilgaamžė ir visada madinga medžiaga! Granitas – tai stilinga ir prabangu.
Mūsų įmonės komanda turi ilgametę patirtį ir gerus akmens dizaino, vadybos, montavimo darbų įgūdžius. Jau daug metų mes gaminame akmens produkciją ir ja prekiaujame.

RAKTINIAI ŽODŽIAI:

Akmuo, akmens gaminiai, paminklai, laiptai, palangės, virtuvės, vonia, tualetas, židiniai, akmens apdaila namų interjerui ar eksterjerui, stalviršius, natūralus akmuo, granitas, akmeniniai stalviršiai, palangės, laiptų pakopos, židinio apdaila, vonios apdaila


 Pasidalink:

Įmonių straipsniai, naujienos, akcijos ir specialistų patarimai

  • Numatytas
  • Antraštė
  • Data
  • Atsitiktiniai
įkelti daugiau visų įkėlimui laikykite nuspaustą SHIFT klavišą įkelti visus