ltzh-CNenfrdeplrues

visainfo.lt – visa informacija vienoje vietoje!

astreta

Astreta, UAB - medinių, rąstinių namų, pirčių statyba ir gamyba, kupoliniai šiltnamiai, mediena, medienos gaminiai

Adresas:
Jovarų g. 2, Eigirgalos km., Domeikavos sen., LT-54341, KAUNO RAJ., Lietuva


Įmonės kodas: 134487092
PVM kodas: LT344870917

Mob. Nr.: 8 687 39 307
Mob. Nr.: 8 610 48 506
Mob. Nr.: 8 678 41 982

El. paštas: [email protected]
Tinklapis: www.astreta.lt


Astreta, UAB VEIKLA: medinių, rąstinių namų, pirčių statyba ir gamyba, kupoliniai šiltnamiai, mediena, medienos gaminiai. UAB „Astreta“ – medžio apdirbimo įmonė, tiekianti statybinę konstrukcinę medieną, skirtą stogų, tvorų, pavėsinių, pirčių, karkasinių bei rastinių namų statyboms. Įmonė stato apšiltintus ir neapšiltintus rąstinius namus, karkasinius namus, pirtis, gamina kubilus. Siūlo platų asortimentą medienos gaminių, skirtų lauko ir vidaus apdailai. Taip pat teikia garažų, kluonų, tvartų, sandėlių ar kito pagalbinio statinio statybos paslaugas.

Medinis – rąstinis Jūsų svajonių namas ar pirtis nuo pamatų iki rakto!

Įmonės UAB „Astreta“ pagrindinė veikla – medžio apdirbimas. Bendrovė gamina ir stato rąstinius (klijuoto/neklijuoto rąsto) namus, pirtis, kubilus; aprūpina Lietuvos privačius ir verslo klientus statybine konstrukcine mediena, skirta stogų, tvorų, pavėsinių, pirčių, karkasinių bei rastinių namų statyboms; siūlo platų asortimentą medienos gaminių, skirtų lauko ir vidaus apdailai: džiovintą, obliuotą, frezuotą, impregnuotą, dažytą statybinę medieną; grindines lentas, dailylentes, medinius laiptus, medines palanges, terasines lentas ir kt.; parduoda džiovintas malkas; gamina įvairius nestandartinio tipo medinius gaminius.

UAB „Astreta“ medžio apdirbimo sferoje sėkmingai dirba nuo 1995 m. Bendrovė įgyvendina statybos procesą nuo pamatų iki raktų. Įmonė siūlo visas reikalingas paslaugas nuo tos akimirkos, kai Jūs nusprendėte statyti rąstinį namą, vasarnamį ar pirtį. Teikia profesionalias konsultacijos, projektavimo, reikiamų medžiagų paruošimo, gamybos ir statybos paslaugas.

Iš medienos „Astreta“ gamina viską nuo grindinės lentos iki sudėtingos namo konstrukcijos. Įmonė turi savo gamybinę bazę Kauno rajone (Eigirgalos km.), kontroliuoja visus gamybos procesus ir užtikrina, kad projektai bus įgyvendinti tiksliai ir laiku.

Bendrovės architektas – konstruktorius specializuojasi rąstinių namų projektavime, o ilgametę darbo patirtį turintis gamybos cechas vadovaujasi patikrintais vidiniais standartais. Dėl turimų resursų įvykdyti visus proceso etapus – „Astreta“ siūlo apgalvotus sprendimus, kuriuos realu ir praktiška įgyvendinti.

Įmone pasitiki ir yra ilgamečiai klientai: AB „Montuotojas MFP“, UAB „Infantas“, UAB „Autokaustas“, UAB „Restauravimo projektai“, UAB „Amperas“ ir kiti juridiniai ir fiziniai asmenys.

Nors UAB „Astreta“ įsikūrusi Kaune, tačiau savo paslaugas teikia visoje šalyje. Įmonės meistrai atvyks bet kurią Lietuvos vietą.

„Astreta“ lanksti ir šiuolaikiška bendrovė, siūlanti sprendimus geriausiai atitinkančius kliento poreikius.

ASTRETA, UAB PASLAUGOS:

PROJEKTAVIMO PASLAUGOS

„Astreta“ teikia medinių – rąstinių pirčių, medinių – rąstinių namų, medinių – rąstinių vasarnamių, vieno aukšto namų, taip pat nestandartinių statinių projektavimo paslaugas. Įmonė gali suprojektuoti bet kokį rąstinį statinį pagal Jūsų norus. Galite rinktis nestandartinį statinio: dydį, formą, išplanavimą ir medžiagas.

MEDIENOS APDIRBIMAS, STATYBINĖS KONSTRUKCINĖS IR APDAILINĖS MEDIENOS GAMYBA

UAB „Astreta“ teikia visas medienos apdirbimo paslaugas: medienos pjovimas, džiovinimas, obliavimas, frezavimas, spynavimas, impregnavimas, antiseptikavimas ir dažymas. Įmonė gamina gegnes, sienojus, terasines lentas, lauko ir vidaus dailylentes ir kitus gaminius.

MEDINIŲ – RĄSTINIŲ NAMŲ PROJEKTAVIMAS, GAMYBA IR STATYBA

Rąstiniai namai, kaip ir kiti „Astreta“ statiniai, gaminami iš pušies medienos. Įmonė siūlo Jums rinktis iš jau suprojektuotų ir konkretų planą turinčių rąstinių namų modelių, kurie gali būti 2 – 4 kambarių. Jų dydis taip pat svyruoja: klientams paliekama laisvė rinktis namus nuo 65 iki 150 kv/m. Tai klasikinio, tačiau kartu ir didelę išliekamąją vertę turintys architektūriniai eksterjero sprendimai.

„Astreta“ siūlo ilgaamžius, tvirtus ir šiltus iš ekologiškų medžiagų A klasės rąstinius namus atostogoms ir nuolatiniam gyvenimui. Taip pat stato ir papildomus pagalbinius bei ūkinius rąstinius statinius.

MEDINIŲ – RĄSTINIŲ PIRČIŲ PROJEKTAVIMAS, GAMYBA IR STATYBA

Jei ieškote stilingos tradicinės pirties su terasa, svajojate apie dvišlaitę arba nedidelę, jaukią vienšlaitę pirtį – „Astreta“ iš ekologiškų medžiagų statomos pirtys atitiks visus Jūsų poreikius.

Rąstinės pirtys yra bene populiariausias pirčių variantas. Jos yra tvirtos, ilgaamžės ir turi aukštą šiluminę varžą. Įmonės „Astreta“ projektuojamos bei statomos pirtys gaminamos iš pušies, kadangi šis medis yra vienas patikimiausių ir geriausių statybinių medžiagų. Be to, pušys natūraliai auga Lietuvoje. Pušis yra minkšta mediena, todėl ją lengva apdoroti, taip pat dėl savo tankio medis puikiai izoliuoja šilumą, o ši savybė itin svarbi pirtelėms.

Įmonės „Astreta“ statomos rąstinės pirtys perteikia pagrindinius komforto ir klasikinės pirties aspektus. Klientai gali rinktis iš jau suprojektuotų, klasikinių pirčių modelių, arba kartu su bendrovės architektais įgyvendinti savo sumanymą.

MEDINIŲ – RĄSTINIŲ VASARNAMIŲ PROJEKTAVIMAS, GAMYBA IR STATYBA

„Astreta“ statomi rąstiniai vasarnamiai yra paklausūs tiek individualių asmenų, tiek ir kaimo turizmo sodybų savininkų tarpe. Atsakingas darbas, puikiai apdirbtos medžiagos bei puikus kainos santykis nuolat plečia klientų ratą.

Vasaros rezidencijos, kaip ir visi įmonės statiniai, yra projektuojami iš pušies. Minkštas medis sukuria geras šilumos izoliavimo sąlygas, todėl šiltuoju metų laiku pastatas yra visiškai paruoštas gyvenimui. Vis dėlto, jeigu svarstote apie galimybę vasarnamyje gyventi rudenį ar žiemą, rinkitės kitą alternatyvą – pastato apšiltinimą.

Įmonė „Astreta“ stato įvairaus dydžio vasarnamius – nuo 50 iki 90 kv. m. Todėl priklausomai nuo turimo sklypo perimetro: galite rinktis sau palankiausią variantą, pritaikytą tiek šeimoms, tiek ir keletui žmonių. Taip pat galima rinktis ir netradicinius projektus.

ĮVAIRIOS PASKIRTIES MEDINIŲ STATINIŲ STATYBA

„Astreta“ teikia medinių garažų, svečių namelių pavėsinių, malkinių, terasų, ūkinės paskirties statinių (kluonų, tvartų), sporto aikštelių, krepšinio ar teniso kortų, transporto stovėjimo aikštelių, garažų, papildomų pagalbinių ar ūkinių medinių statinių, pokylių salių su miegamaisiais kambariais ir pirtimi statybos paslaugas.

KUBILŲ ĮRENGIMAS

UAB „Astreta“ įrengia aukštos kokybės keturkampius, penkiakampius, šešiakampius bei aštuoniakampius kubilus.

RĄSTINIAI SODO SANDĖLIUKAI

UAB „Astreta“ stato kokybiškus rąstinius sodo sandėliukus, sandėliukus – pavėsines, sandėliukus – garažus, sandėliukus – malkines bei sandėliukus su terasa.

KUPOLINIŲ ŠILTNAMIŲ GAMYBA

UAB „Astreta“ sukūrė naujoviškus šiltnamius, kuriuos galima pritaikyti ne vien augalų sodinimui, kaip įprasta. Kupolinių šiltnamių interjeras bei pritaikymas gali būti išpildomas pagal kiekvieno kliento fantaziją bei lūkesčius. Yra galimybė sukurti ne tik akį pritraukiantį kupolą, kuris atlieka paprasto, kiekvieno sodininko kieme esančio šiltnamio vaidmenį. Taip pat, tai gali tapti vieta, kurioje pasodinami gražūs, dekoratyviniai augalai, papuošiantys sodybos lauko interjerą.

Kupolinių šiltnamių paviršius gali būti gaminamas iš stiklo, PET, polikarbonato, polietileno bei PVC dangos, o kupolo konstrukcijos pasirinktinai gali būti medinės, plastikinės arba metalinės. Klientui suteikiama galimybė rinktis šiltnamio paviršių pačiam, nes kiekvieno iš jų sudėtis bei kaina skiriasi ir yra pritaikyta pagal kiekvieno žmogaus poreikius ir galimybes. Stiklo, PET, polietileno bei polikarbonato paviršiumi kuriami kupoliniai šiltnamiai parduodami klientams su galimybe pasistatyti patiems- įmonė visas paviršiaus dalis su metaliniais varžtais bei mediniais sutvirtinimais, integruotais nuo puvimo, įpakuoja į dėžes, kuriose yra sunumeruotos aiškios instrukcijos su paveikslėliais, todėl tai yra puiki galimybė kiekvienam žmogui nesunkiai įsirengti šiltnamį pačiam. Tačiau, jei klientas pageidauja, įmonės darbuotojai per porą dienų atvykę pas pirkėją įrenginį gali sumontuoti. Taip pat, itin patogus variantas yra užsisakyti šiltnamį, pagamintą iš PVC paviršiaus. Tokio tipo kupoliniai šiltnamiai yra pastatomi iš karto kliento namuose. Be to, šią dangą įmanoma dėti ir dvigubu sluoksniu, kas suteikia šiltnamiui didelę apsaugą nuo šalčio.

GYVENAMŲJŲ KVARTALŲ ROJEKTAVIMAS

UAB „Astreta“ projektuojamas – Žirgyno kvartalas – Pociūnuose, Vandžiogalos seniūnijoje: tai galimybė gyventi arčiau gamtos ir pabėgti nuo miesto šurmulio. Žirgyno kvartalas esantis šalia Pociūnų tvenkinio padalintas į 4 sklypus po 70-80 arų, kurie turi bendrą 20 arų paplūdimį. Suformuoti sklypai didžiuliai, tad vietos užteks visai šeimynai. Pagal poreikius galima įsirengti krepšinio, futbolo, teniso aikšteles, kitos paskirties statinius - garažus, pirtis. Vaikai ir jų augintiniai galės nuolat džiaugtis žaliais plotais. Šalia esantis žuvingas Pociūnų tvenkinys ir sutvarkytas paplūdimys taps Jūsų ir draugų laisvalaikio oaze.

RAKTINIAI ŽODŽIAI:

pirtys, pirčių statyba, rastinės pirties statyba kaimo turizmo sodybose, rąstinių namų statyba, A klasės rąstiniai namai, rąstinių pirčių statyba, medinio garažo statyba, ūkinės paskirties statinių statyba, kluono statyba, statyba, tvarto statyba, medinio kluono statyba, medinio tvarto statyba, krepšinio aikštelės statyba, garažas, medinis kluonas, medinis tvartas, sporto aikštelės statyba, sporto aikštelė, krepšinio aikštelė, teniso kortai, teniso kortų statyba, transporto stovėjimo aikštelė, transporto stovėjimo aikštelės statyba, pirciu statyba, UAB Astreta, projektavimas, rastiniu namu statyba, žirgyno kvartalas Pociūnuose, namas gamtoje, namai gamtoje, namas Vandžiogalos seniūnijoje naujame kvartale, žirgyno kvartalas šalia Pociūnų tvenkinio, mediniai vasarnamiai, namo sklypo formavimas, medinių statinių projektavimas, medinių statinių statyba, medinis garažus, medinė pirtis, statomi namai, namas iš kokybiškos medžiagos, ilgaamžiai namai, šilti namai, namas uždarų porų poliuretano užpildu, uždarų porų poliuretano užpildas namui, namo statyba su uždarų porų poliuretano užpildu, kokybiški namai, A klasės namai, namo statyba pagal užsakymą, individualių medinių namų statyba, individualių medinių pirčių statyba, individualių medinių pastatų statyba, rąstinių namų projektai, rastiniai namai, namas nuo pamatų iki rakto, įrengti mediniai namai, namas su apdaila, namas su apdaila kaina, medinis namas su apdaila, medinis namas su apdaila kaina, mediniai namai, mediena jos gaminiai, statybinės medžiagos, mažmeninė prekyba, grindys, grindų dangos, fasadas, fasado apdaila, rąstiniai namai, rastiniai namai statyba, pirtis, medinė poilsinė, medinis svečių namelis, medinė lauko pavėsine, medinė terasa, rąstinės pirtys, rąstinės pirtys statyba, pušinės pirties statyba, pušinės pirtys, pušinė pirtis, pirties gamyba, pirties statyba, mediena pirčiai, mediena pirties statybai, rąstai, džiovinta mediena, obliuota mediena, rąstinės pirties gamyba, pirties projektavimas, statomos rąstinės pirtys, statyba nuo pamatų iki stogo uždengimo, statybinė mediena pirtims, pušies mediena pirtims, eglės mediena, pirties įvadų sienų įrengimas, pirties grindų įrengimas, vasarnamiai, mediniai vasarnamiai statyba, medinių vasarnamių statyba, rąstiniai vasarnamiai, kubilai, kubilų statyba, kubilu statyba, medinių kubilų statyba, rąstinių statinių projektavimas, rastinė pokyliu sale, pokylių salė su miegamaisiais statyba, sodo sandėliukai, rąstinis sandėliukas, sandėliukas statyba, statybine konstrukcinė mediena, mediena stogų statybai, mediena tvorai, mediena pavėsinių statybai, mediena pirčių statybai, mediena karkasinių namų statybai, mediena rastinių namų statyboms, mediniai laiptai, medines palanges, prekiaujame džiovintomis malkomis, medienos gamybos procesas, medienos rąstai namui, medienos džiovinimas, medienos obliavimas, medienos pjovimas, rąstinių namų sienų statyba, lauko pirtys, rastines pirtys,  lentpjūvės, spygliuočių viengubo pjovimo lentos, gegnės prekyba, murlotai prekyba, dvigubo pjovimo lentos prekyba, medienos ruošinių gamyba, dailylentes medines, dvigubo pjovimo terasos lentos, spygliuočio ruošiniai, spygliuočio ruošinių gamyba, pušies ruošiniai grindų gamybai, viengubo pjovimo pušinės lentos, medienos apdirbimas, lauko dailylentės, vidaus dailylentės, medinės dailylentės, mediniai tašai kaina, spygliuočių dailylentės, dailylentes vidaus apdailai, dailylentes luboms, stogo gegnės, stogų gegnės, gegnės stogui, džiovintos gegnės, medines dailylentes Kaunas, medinės lentos, medinės lentos Kaune, lentos terasoms, terasų lentos, grindys terasoms, medinės terasos, medžio lentos, medines lentos grindims, medinės lentos grindims, medinės lentos apkalimui, medinės lentos fasadui, medinės lentos vidaus apdailai, medines lenteles, medinės lentelės, medinės lentelės Kaune, terasinės lentos Kaunas, spygliuočių lentos, spygliuočių lentos Kaunas, spygliuočių terasinės lentos, spygliuočių dvigubo pjovimo lentos kaina, spygliuočio lentos, tašai prekyba, prekyba tašais, tašai gamyba, tašų gamyba, didmeninė prekyba tašais, tašai didmeninė prekyba, stogo tašai, tašai stogams, džiovinti tašai, obliuoti tašai, medienos lentos, pjautinė mediena, eglinės gegnės, lauko fasado apdaila, gegnes, gegnės, gegnes kaina, gegnės kaina, parduodu gegnes, stogo murlotai, murlotai stogui, spygliuočio gegnės, pušinės gegnės, gegnės Kaune, tašeliai prekyba, tašeliai gamyba, mediniai taseliai, taseliu gamyba, obliuotos gegnės, impregnuotos gegnės, stogo bruseliai, stogo bruseliai gamyba, stogo bruseliai prekyba, džiovinti brūseliai, obliuoti bruseliai, impregnuoti bruseliai, lagės, lagės Kaune, lagės prekyba, lagės gamyba, stogo lagės, lagės stogui, spygliuočių lagės, lagės didmeninė prekyba, murlotas, murlotai, murlotų prekyba, prekyba murlotais, murlotai Kaune, didmeninė prekyba murlotais, murlotų gamyba, džiovinti murlotai, obliuoti murlotai, impregnuoti murlotai tašeliai, spygliuočių tašeliai, medienos tašai, medienos tasai, mediniai tasai kaina, tašai sienojai, spygliuočio tašai, pušiniai tašai, egliniai tašai, medienos darbai, impregnuoti tašai, šaliuotė, bruseliai, brusai, bruseliu gamyba, brūselių gamyba, brūselių prekyba, brūseliai Kaune, medienos apdaila, medienos perdirbimas, obliuotos medienos kaina, grindų lagės, lagės grindims, grindų lagės prekyba, grindinės lagės, džiovintos lagės, obliuotos lagės, impregnuotos lagės, klijuotos medienos konstrukcijos, statybine mediena, obliavimas, sienojai, medienos kalibravimas, medienos pjaustymas, medienos pjovimas Kaune, medienos dirbiniai, medienos gamyba, medienos impregnavimas kaina, kalibruotos medienos kaina, statybinė mediena, statybine mediena Kaune, gaminiai, medienos gaminiai, lentpjūvė, lentos, medžio gaminiai, klijuotos medienos gaminiai, mediniai gaminiai, gaminiai iš medžio,lentos impregnuotos, impregnuotos lentos, pusines lentos kaina, lentos eglines, eglines lentos, lentos neobliuotos, neobliuotos lentos, mediena kalibruota, spygliuočių mediena, spygliuočio mediena, spygliuočio mediena Kaune, impregnuota spygliuočių mediena, lentpjūvės Kauno rajone, obliuotos lentos Kaune, obliuotos lentos Kaunas, lentos obliuotos, dvigubo pjovimo lentos, dvigubo pjovimo lentos kaina, viengubo pjovimo lentos, viengubo pjovimo lentos kaina, apvalios medienos pardavimas, obliuotos lentos,pušinės grindų lentos, mediena namo apkalimui, grindlentės, medines grindys, pušinės medžio grindys, medžio masyvo grindys, grindys medines, pusines grindys, masyvo grindys, medinio namo vidaus apdaila, mediena tvorai kaina, parduodu mediena, parduodu apvalia mediena, parduodu mediena rastais, medžio impregnavimas, medžio apdirbimo įmonės, džiovinta mediena Kaunas, kalibruota mediena, mediena pirtims, mediena tvoroms, mediena statybai, stogo mediena, mediena namo statybai, mediena statyboms, mediena stogui, mediena stogui Kaune, egles mediena, pušies mediena, pjauname mediena, mediena laiptams, lauko dailylenčių kainos, stogo pakalimas, stogo pakalimai, grebėstai, įvairūs medžio ruošiniai, skiedra stogams, tekintų kuolų gamyba, medienos gaminiu eksportas, mediena prekyba, sibiro mediena, Skandinaviska mediena, perkame plonrąsčius, eglės rąstų supirkimas, medienos pjovimo kainos, medines grindys, medinės grindys, medines grindys kaina, mediena sienoms, medžio apdaila, medines lubos, apdailos mediena, medinės lubos, medines tvoros, tvoros Kaune, tvoros elementai kaina, medines tvoros metro kaina, medienos sijos, medienos sijos kaina, konstrukcine mediena, mediena namui, mediena stogo konstrukcijai, medinės stogų konstrukcijos, prekyba dilėmis, dilių prekyba, malku pardavimas, malkos, malkos eksportui, malkos pigiau, parduodu malkos, malkines medienos kainos, malkines medienos kaina, malkine mediena kaina, malkine kaina, malkinė mediena, tariniai rąstai spygliuočiai, džiovintos tvorų lentos, rusiška mediena, prekyba rusiška mediena,konstrukcinė mediena, karkasiniai namai, mediena mediniai namai, mediena su defektais, defektuota mediena, apvali mediena, medienos rastai prekyba, mažmeninė prekyba medienos rąstais, mediena namui Kaune, kupoliniai šiltnamiai, naujoviški šiltnamiai, kupoliniai šiltnamiai augalų auginimui, kupoliniai šiltnamiai naudojami kaip terasa, kupoliniai šiltnamiai kaip pavėsinė, kupolinė baseino uždanga, kupolinių šiltnamių statyba, kupolinių šiltnamių montavimas, kupolinių šiltnamių įrengimas, kupolinių šiltnamių statyba visoje Lietuvoje, kupolinių šiltnamių paviršius iš PET, kupolinių šiltnamių paviršius iš stiklo, kupolinių šiltnamių paviršius iš polikarbonato, kupolinių šiltnamių paviršius iš polietileno, kupolinių šiltnamių paviršius iš PVC dangos, kupolo konstrukcijos pasirinkimas, kupolo konstrukcijos iš medienos, kupolo konstrukcijos iš plastiko, kupolo konstrukcijos iš metalo, polietileno paviršiumi kupoliniai šiltnamiai prekyba, stiklo paviršiumi kupoliniai šiltnamiai prekyba, PET paviršiumi kupoliniai šiltnamiai prekyba, polikarbonato paviršiumi kupoliniai šiltnamiai prekyba, šiltnamiai su galimybe pasistatyti patiems, šiltnamiai su statybos instrukcija, kupolinis šiltnamis per dvi dienas, kupolinių šiltnamių gamyba ir statyba visoje Lietuvoje, kupolinių šiltnamių gamyba, kupolinių statyba, kupolinių šiltnamių gamyba ir statyba, šiltnamis pavėsinė, šiltnamio pavėsinės statyba, kupolinis šiltnamis terasa, kupolinis šiltnamis su terasa, kupolinio šiltnamio su terasa statyba, kupoliniai šiltnamiai Kaune, kupoliniai šiltnamiai Kaunas, kupoliniai šiltnamiai gamyba Kaune, kupolinių šiltnamių gamyba Kaune, plačios paskirties kupoliniai šiltnamiai,  dviejų aukštų kupolinio šiltnamio statyba, stikliniai kupoliniai šiltnamiai, PET kupoliniai šiltnamiai, kupolinių šiltnamių gamyba iš PET, kupolinių šiltnamių gamyba iš polikarbonato, polikarbonatiniai kupoliniai šiltnamiai, polietileniniai kupliniai šiltnamiai, kupolinių šiltnamių gamyba iš polietileno, PVC dangos kupoliniai šiltnamiai, kupolinių šiltnamių gamyba iš PVC dangos, šiltnamiai metalinėmis kupolo konstrukcijomis, kupolinio šiltnamio paviršiaus pasirinkimas, kupolinių šiltnamių projektavimas Kaune, kupolinių šiltnamių statymas, kupolinių šiltnamių įrengimas Kauno apskrityje, kupoliniai šiltnamiai parduodami klientams su galimybe pasistatyti patiems, kupoliniai šiltnamiai prekyba, kupoliniai šiltnamiai prekyba Kaune

 • Astreta, UAB - medinių, rąstinių namų, pirčių statyba ir gamyba, kupoliniai šiltnamiai, mediena, medienos gaminiai
 • Astreta, UAB - medinių, rąstinių namų, pirčių statyba ir gamyba, kupoliniai šiltnamiai, mediena, medienos gaminiai
 • Astreta, UAB - medinių, rąstinių namų, pirčių statyba ir gamyba, kupoliniai šiltnamiai, mediena, medienos gaminiai
 • Astreta, UAB - medinių, rąstinių namų, pirčių statyba ir gamyba, kupoliniai šiltnamiai, mediena, medienos gaminiai
 • Astreta, UAB - medinių, rąstinių namų, pirčių statyba ir gamyba, kupoliniai šiltnamiai, mediena, medienos gaminiai
 • Astreta, UAB - medinių, rąstinių namų, pirčių statyba ir gamyba, kupoliniai šiltnamiai, mediena, medienos gaminiai
 • Astreta, UAB - medinių, rąstinių namų, pirčių statyba ir gamyba, kupoliniai šiltnamiai, mediena, medienos gaminiai
 • Astreta, UAB - medinių, rąstinių namų, pirčių statyba ir gamyba, kupoliniai šiltnamiai, mediena, medienos gaminiai
 • Astreta, UAB - medinių, rąstinių namų, pirčių statyba ir gamyba, kupoliniai šiltnamiai, mediena, medienos gaminiai
 • Astreta, UAB - medinių, rąstinių namų, pirčių statyba ir gamyba, kupoliniai šiltnamiai, mediena, medienos gaminiai

Vietovė:

Pasidalink:

Įmonių straipsniai, naujienos, akcijos ir specialistų patarimai

 • Numatytas
 • Antraštė
 • Data
 • Atsitiktiniai
įkelti daugiau visų įkėlimui laikykite nuspaustą SHIFT klavišą įkelti visus