ltzh-CNenfrdeplrues

visainfo.lt – visa informacija vienoje vietoje! Įmonių ir verslo info gidas kompiuteryje ir telefone

EISMO SAUGA, UAB - gatvių, kelių, tiltų statyba, kelio ženklai

Adresas: Karaliaučiaus g. 33A,LT- 78374, ŠIAULIAI, Lietuva

Įmonės kodas: 144128419
PVM kodas: LT441284113

Tel. Nr.: (41) 553707
Faks.: (41) 552858EISMO SAUGA, UAB VEIKLA: Gatvių, kelių, tiltų statyba, kelio ženklai, šviesoforai. Vykdome eismo saugumo ir organizavimo priemonių gamybą, prekybą, įrengimą ir priežiūrą, lauko reklamos gamybą ir įrengimą, gatvių statinių (įskaitant tiltus ir viadukus) priežiūrą ir remontą, mokamo parkavimo organizavimą, vairavimo mokymo aikštelės Šiauliuose nuomą.

Įmonė organizuoja ir derina remontuojamų kelio ar gatvės zonų apylankas, vykdo kelių, gatvių ir aikštelių ženklinimą, gamina ir įrengia dviratininkų ir pėsčiųjų atitvarus. Galima užsisakyti, išsinuomoti arba įsigyti bet kokius kelio ženklus, namų numerius, gatvių pavadinimus, eismo saugumo užtikrinimo priemones, vykdant darbus keliuose ar gatvėse, autobusų maršrutų grafikus, krivules, atšvaitus vaikams, dangų ženklinimo dažus.

Bendrovė atlieka eismo šviesoforinio valdymo komplektaciją, įrengimą, priežiūrą ir remontą. Nemokamai konsultuoja visais klausimais, apimančiais bendrovės veiklą. Darbe vadovaujasi kokybės vadybos, aplinkosaugos standartais, statybos taisyklėmis, ilgalaike patirtimi. Bendrovės veikla atestuota Aplinkos ministerijos SPSC.

EISMO SAUGA, UAB veiklą pradėjo 1978 metais. Yra gamybiniai padaliniai Šiauliuose, Tauragėje, Plungėje, Telšiuose, Mažeikiuose. 

EISMO SAUGA PASLAUGOS:

Gatvių, kelių, tiltų statyba, rekonstrukcija, remontas

Kelių ženklų gamyba, įrengimas

Šviesoforai

Asfaltbetonio dangų ženklinimas

Europos Sąjungos lėšų reklama

Namų numerių gamyba

RAKTINIAI ŽODŽIAI

kelio ženklai, šviesoforai, šviesoforų įrengimas, kelio dangos ženklinimas, ženklinimas, dažai, reklama, eismo organizavimas, ženklų gamyba, kelių tiesimas ir priežiūraPasidalink:

Įmonių straipsniai, naujienos, akcijos ir specialistų patarimai

  • Numatytas
  • Antraštė
  • Data
  • Atsitiktiniai
įkelti daugiau visų įkėlimui laikykite nuspaustą SHIFT klavišą įkelti visus