Visos reklamos paslaugos, interneto svetainių kūrimas, SEO optimizavimas: info@visainfo.lt

PRUSTITAS, UAB - statybos, dizaino, architektūros sprendimai

Adresas: Linkmenų g. 28-307,LT-08217, VILNIUS, Lietuva

Įmonės kodas: 124996454
PVM kodas: LT249964515

Tel. Nr.: (8 5) 275 9995
Faks.: (8 5) 278 4442PRUSTITAS, UAB VEIKLA: Statybos, dizaino, architektūros sprendimai. Automobilių, laivų, skulptūrų, 3D modelių frezavimas. Dekoratyviniai elementai interjerui ir eksterjerui. Liejimas iš poliuretano(PUR). Garinių pirčių ir baseinų gamyba, projektavimas.

 UAB "PRUSTITAS" yra Vokietijos kompanijos STO AG prekybos partneris Lietuvoje. Kartu su verslo partneriais tiekiame aukščiausios kokybės statybos, dizaino ir architektūrinius sprendimus, kurie pranoksta klientų lūkesčius ir suteikia jų objektams pridetinės vertės, kartu suteikiant jiems ilgaamžiškumo ir naujausiais statybos standartais grindžiamo patikimumo.

PRUSTITAS, UAB PRODUKTAI IR PASLAUGOS:

Interjero dizainas

Interjero gamyba ir įrengimas

Statybinės medžiagos

Kompiuterizuotas kontūrinis pjaustymas iš polistireninio putplasčio (išpjaustyti gaminiai naudojami interjere, eksterjere, reklamos gamyboje, liejimo formų ruošime)

Polistireninio putplasčio gaminių padengiame įvairiomis dangomis

PAIEŠKOS ŽODŽIAI:

statybinės medžiagos, interjero dizainas, interjero gamyba, įrengimas, apdailos medžiagos, polistireninis putplastis, pjaustymas kompiuterizuotas, padengimas, apdaila, apdailos medžiagos, interjero detalės, sprendimai, statybinės medžiagos, medžiagų patikimumo tyrimai, tyrimai ir ekspertizėsPasidalink:

Įmonių straipsniai, naujienos, akcijos ir specialistų patarimai

  • Numatytas
  • Antraštė
  • Data
  • Atsitiktiniai
įkelti daugiau visų įkėlimui laikykite nuspaustą SHIFT klavišą įkelti visus