ltzh-CNenfrdeplrues

visainfo.lt – visa informacija vienoje vietoje!

STATYBŲ JŪRA IR KO, UAB - stogai, stogų dangos

Adresas:
Gedimino g. 12, LT-72336, TAURAGĖ, Lietuva


Įmonės kodas: 302590093

Mob. Nr.: (656) 62135
Faks. Nr.: (446) 70750STATYBŲ JŪRA IR KO, UAB VEIKLA: Stogai, stogų dangos. Sertifikuotų stogo ir sienų dangų prekyba ir montavimas. Esame oficialus UAB Destata Profil atstovas Tauragės apskrityje. 

STATYBŲ JŪRA IR KO, UAB - tai nuolat besiplečianti, sėkmingai ne tik Lietuvoje, bet ir užsienyje dirbanti organizacija. Mūsų branduolį sudaro tik didžiulę patirtį ir savo sritis puikiai išmanantys specialistai. Mūsų darbuotojai nuolat tobulinasi stogų dengimo srityje ir produktyviai realizuoja įgytas žinias. Dirbame tiek su juridiniais, tiek su fiziniais asmenimis. Susisiekite su mumis ir mes jums pasiūlysime geriausią kokybės ir kainos santykį atitinkančias paslaugas.

RAKTINIAI ŽODŽIAI:

Statybos darbai, stogų dengimas, sienų ir stogų skarda, pardavimas, montavimas, gamyba, plieninė čerpė Tegula, plieninė čerpė Origami, lankstinių gamyba ir montavimas, Tauragė, trapecinis profilis, lietaus nutekėjimo sistema, apverčiami langai, sandarinimo tarpinės, stogo elementai, difuzinės plėvelės, stogų dengimas, stoglangių montavimas, skardinimo darbai, trapecinis profilis
Žymės:
Pasidalink:

Įmonių straipsniai, naujienos, akcijos ir specialistų patarimai

  • Numatytas
  • Antraštė
  • Data
  • Atsitiktiniai
įkelti daugiau visų įkėlimui laikykite nuspaustą SHIFT klavišą įkelti visus